Ev Telefonunu İptal Ettirip, İnternet Kullanımına Devam Etme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rebeel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rebeel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ev telefonunu hiç kullanmıyoruz. Sadece internet açık kalsın diye duruyor. Hiç kullanmadığımız şeye ayda 23 TL ödüyorum. Ev telefonunu iptal ettirebilir miyim? Boşu boşuna her ay 23 TL ödemek istemiyorum.

Ev telefonunu iptal ettirirsem internet kullanımına devam edebilir miyim? Böyle bir şansımız var mı? Hat: Türk Telekom, TTnet.

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Ben 2 ay önce öyle yaptım 70 TL Ödüyorum telefon yok ttnetin sayfasında bulabilirsin yalın net ismide zaten

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Onu bilmiyomda ben toplam 70 TL Ödüyorum kurtulduk sonunda telden taahhüt bitsin zaten turkcell superonlineye geçecem

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ttnet den (adsl) başka alternatif yoksa yalın en mantıklısı 15 tl mecbur ödetiyo insafsızlar malesef .....

aynen bu sabit ücretin kalkması lazım telefonluda almıyolar yalın netten sabit her ay 15 lira alıyolar aslında bu sabit ücret konusunda yeterli sayıda bi toplanaıp imza kampanyası başlatabilirsek kaldırttırabiliriz göz göre göre boşuna ödüyoz 15 lirayı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ev telefonumu iptal etmek istiyorum yanlız internet kullanıcam ev tel. no 02125906520