Ev interneti önerisi?

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
En az 8mbps download sağlaması gerek ve babam öğretmen eba üstünden yayın yapacak kadar upload onun dışında tek isteğim stabil olması. Gidip gelsin vs istemiyorum. Ve çevremde fiber maalesef yok galiba. Fiyat olarak da 80tlyi geçmemeli.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
776
8 mbit ne dostum bu devirde

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Altyapı en iyi hızı veriyorsa oraya gitiniz.

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Kanka önemli olan internet değil altyapı biz abimin arkadaşı 1 mahalle ötede oturuyor aynı internet aynı paket saniyede 20megabit indiriyor bizimki 0.800 megabit çünki altyaapımız kötü istersen 40 tl lik internet al istersen 200 tl lik ama altyapın kötü ise ikiside aynı gibi olabilir eğer alt yapın iyiyse superonline veya turkcell fiber altyapın kötü ise turkcell superbox alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim anneannem gilde ttnet var saniyede 3 mb indirme hızı var bence güzel ama beğenmeyenlerde var

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
776
Kanka önemli olan internet değil altyapı biz abimin arkadaşı 1 mahalle ötede oturuyor aynı internet aynı paket saniyede 20megabit indiriyor bizimki 0.800 megabit çünki altyaapımız kötü istersen 40 tl lik internet al istersen 200 tl lik ama altyapın kötü ise ikiside aynı gibi olabilir eğer alt yapın iyiyse superonline veya turkcell fiber altyapın kötü ise turkcell superbox alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim anneannem gilde ttnet var saniyede 3 mb indirme hızı var bence güzel ama beğenmeyenlerde var

Sen tam öğren ondan sonra yaz kardeşim beynimi yaktın.