Ets2 Ne Zaman Indirime Girer?

Bu konuyu okuyanlar

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar Euro Truck Simulator 2 almayı düşünüyorum fakat 40TL vermeyi düşünmüyorum :).

Sizce ETS2 ne zaman indirime girer bir malumatınız var mıdır bu konu hakkında? görüşlerinizi merak ettim. Bir tahmininiz ya da bilginiz varsa lütfen iletiniz.

Bugüne kadar niye almadın mağara adamı diyebilirsiniz, haklısınız ama bir sebebi vardı elbet boş verin :)

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Arkadaşlar Euro Truck Simulator 2 almayı düşünüyorum fakat 40TL vermeyi düşünmüyorum :).

Sizce ETS2 ne zaman indirime girer bir malumatınız var mıdır bu konu hakkında? görüşlerinizi merak ettim. Bir tahmininiz ya da bilginiz varsa lütfen iletiniz.

Bugüne kadar niye almadın mağara adamı diyebilirsiniz, haklısınız ama bir sebebi vardı elbet boş verin :)
Mağara adamı benim bu arad:(Gorili hatta:)
1619820759757.png

Steam bildiğim kadarıyla İlkbahar ve yaz indirimleri yapar bu aylarda.Eğer hala ilkbahar indirimi adı altında bir indirim yapılmadıysa ki galiba yapılmadı.O halde bunda ets2 indirime girer gibi düşünüyorum.
Olmadı yazın indirime girer.Haziran-Temmuz başı gibi en geç.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

Hocam sebebi ailelerimizin gereksiz görmesi ve tam olarak bilemeyiz ancak epic games takip edin belki beleş yapar

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Hocam sebebi ailelerimizin gereksiz görmesi ve tam olarak bilemeyiz ancak epic games takip edin belki beleş yapar
Ya yok ondan değil 9.5 TL verip alırdım İninal kart var bende ama sebebi o değil, sebebi ben zaten abimin hesabından oynuyordum ETS2 yi abim bu aralar sardı ETS ye haliyle bende oyunsuz kaldım :D. Sebep bu.

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Mağara adamı benim bu arad:(Gorili hatta:)
Ekli dosyayı görüntüle 150199

Steam bildiğim kadarıyla İlkbahar ve yaz indirimleri yapar bu aylarda.Eğer hala ilkbahar indirimi adı altında bir indirim yapılmadıysa ki galiba yapılmadı.O halde bunda ets2 indirime girer gibi düşünüyorum.
Olmadı yazın indirime girer.Haziran-Temmuz başı gibi en geç.
Haziran Temmuz bekleyemem yaa ayırca epicte ets2 satılmıyor hocam.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben bu altın hafta indiriminden hemen sonralarda gireceğini düşünüyorum. Ne zaman görsem indirimde, herhalde japon haftasında değer kaybetmek veya göze batmak istemediler. ?

Birde şunu farkettim büyük indirimlerden hemen önce indirime giriyor ki pahalı ve yeni oyunlar arasında kaybolmamak için. ?

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ben bu altın hafta indiriminden hemen sonralarda gireceğini düşünüyorum. Ne zaman görsem indirimde, herhalde japon haftasında değer kaybetmek veya göze batmak istemediler. ?

Birde şunu farkettim büyük indirimlerden hemen önce indirime giriyor ki pahalı ve yeni oyunlar arasında kaybolmamak için. ?
İnşallah girer.

Sana güveniyorum :D.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Steam vs Epic kavgası başlamaz umarım :D
Epic games ezer niye daha hoş arkaplan daha hoş arayüz ben epici beleş oyun vermiyorkende kullanıyordum ve steam aşırı kötü bence ironi sananlar sanmasın ciddiyim steami sevmiyorum

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Ben güvenmiyorum dur hele. ?
Zırt pırt indirime giren oyun altın haftada nasıl indirime girmez ben onu anlamadım. ?
Altın hafta olayı sadece Japon oyunları içinmiş abi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada hafta sonlarına doğru falan giriyor çoğunlukla.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben 1-2 haftadır kafaya taktım diye indirime girmiyor herhalde :D.
Bende şaşırdım aslında ama bence bu indirim bittiği an yapacaklardır bişeyler.
Sanırım 1 2 hafta daha girmeyecek ? Bahar temizliğini unutup yaz indirimine odaklandık ama yakında indirim varmış. 20 sini bekle sen en iyisi ?
  • Steam Bahar Temizliği (Açık Dünya) İndirimleri: 27 - 31 Mayıs 2021

Tabi bahar temizliği yapılırsa. :/

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Sanırım 1 2 hafta daha girmeyecek ? Bahar temizliğini unutup yaz indirimine odaklandık ama yakında indirim varmış. 20 sini bekle sen en iyisi ?
  • Steam Bahar Temizliği (Açık Dünya) İndirimleri: 27 - 31 Mayıs 2021
Bu indirimde sanırım açık dünya oyunları için GtaV falan.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hayır yani onu demiyorum, ets2 açık dünya sayılıyor mu Steamde?
Evet. Sonuçta haritada istediğini yapabiliyorsun. Onlineda oyun düzeni bozulmaması ve gerçekçi deneyim için belli kurallar olmasına bakma.
Verdiğim linkte max 40tl, türkçe, açık dünya seçili ve bilin bakalım 1. sırada hangi oyun var ? ?

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Evet. Sonuçta haritada istediğini yapabiliyorsun. Onlineda oyun düzeni bozulmaması ve gerçekçi deneyim için belli kurallar olmasına bakma.
Verdiğim linkte max 40tl, türkçe, açık dünya seçili ve bilin bakalım 1. sırada hangi oyun var ? ?
ETS 2 olmadığı kesin *swh

Son mesajlar