ETS 2 Seviyeleri

Bu konuyu okuyanlar

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ets 2 de seviye atlayınca gelen puanlar nereye basılmalı Aga ben çok fazla oynayamıyorum o yüzden uzun yol beni çok sıkar gibi geliyor bir de oyundaki ikinci kredi yani 400.000 ile ne yapılmalı?anlayan arkadaşlar lütfen yardımcı olsunlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Uzun yol parayı artıran asıl etken. Mesafe başına ücreti sıralayıp ona göre yola çıkarsın.
Hassas, değerli yük, adr de verilebilir. Bana kalırsa uzun yol istemiyorsan Adr.

En iyi tırlara erişmek için seviye atlaman gerek ve o seviyeye geldiğinde zaten bir çok satır fullenmiş oluyor. Her halükarda uzun yol iyidir. İş alırken motor gücü ve yüke bağlı görev seç. 150 160 la giderken 1000 2000 kilometre yol nasıl bitiyor anlaşılmıyor bile.

Ilk 400 bin krediyle 180 e garaj kalan parana göre man da 99 binlik tırdan al alabildigince (istersen 680bg e yükseltebilirsin). Tır sayın kadarda şoför kirala. Eğer sürerken araca hasar veriyorsan, kendi tırlarını şoförler sürsün sen başkasının işine çıkıver.

Şoförlerde de seviye yetenek var. Ilkte ciddi kaza yapıp başına bela olanı direk kov. 3 5 binlik zararlar ilkte normal.
şoför aliminda benim dikkat ettiğim puanı en yüksek olan ve uzunyol+ ekonomik sürüş olması. Ilk uzun yolu fulluyorum şoförlerde. Tabi onda seviye atlayınca sen vermiyorsun. Şoför sayfasında dengeli olarak gelir sen onu uzun yola çek seviye atladikca kendi veriyor

Ufak bir çakallik öğretiyim. 2 3 Şoförle yapmak duzgun para getirmez belki zarara bile sokar. 5 10 sofor olduktan sonra yap. Şoförler kâra sokmaya başladığında 50 km lik iş al. 3 kez uyutup görevi teslim et. Görevden para gelmiyor ama şoförlerin kazandığı kâr kalıyor. ?

Son düzenleme: