Etkili Kürtaj Yöntemleri Vol.1

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
eczanelerden hap alamiyormuş be en cok satılan ılaclar arasindabu tip ilaclar ve prezervatif yırtılması ve istek dısı bosalma vs gibi durumlarda ertesigün hapi diye bir olayda var hadi eczaneden prezervatif de alamiyorsun avm ler ve marketlerde bile satiliyor artik sabun yutcakmıssın yutda gor .... şişmiş bile bile intehar : ) hastaneye düşünce hakkında tutulacak olan tutnakta acaba neler yazacak komık ya akıl verdigini saniyor ve okadar da kolay saniyor boş beleş konuşmak kolay tabi herneyse allah bu ve bunun gibileri ıslah etsin.

Alamıyor ama elinde herşey var, ee ilişki öncesi video çekeyim demiştir..:)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bu konunun cılkı çıktı desek yeridir.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
kız baya tecrubelı şimdiden tv programlarına misafir olmaya aday

goldenlight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vol.2 heralde şöle olur;

Herşeye rağmen cenin gelişti ve doğdu ise çok eski bir yöntemi kullanabilirsiniz. Bizden öncekilerin kullandığı çok etkili ve kesin sonuç veren bir yöntem. İlk önce derin bir çukur kazın.........................

cosmosfb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her zamanki gibi söylenecek çok şey var ama değinmek istediğim başka bir nokta var. Videonun içeriği bir kenara forum üyelerinin karakterleri bir kenara. Kız hakkında öyle gereksiz ve aşağılayıcı kelimeler sarf etmişsiniz ki alıntı yapmaya utanıyorum. İnsan biraz kendine çeki düzen verir, kullandığı kelimelere dikkat eder.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence kızı boşverinde konu önemli.. Bence yasaklanması güzel bir durum değil. Keyfi durumlar belki anlaşılabilir ama tecavüz gibi ülkemizin kötü gerçekleride var. Bu şekilde yasaklayacaksan önce tecavüzü engellediğinden emin olacaksın yada suçun cezasını ağır tutacaksın gibi gibi... Konuya sığ bakan arkadaşlar için gerçekten üzülüyorum...

İntiharlar artacak, merdiven altı kürtajdan ölen insan sayısını düşünmek bile istemiyorum.Neymiş efendim devlet tecavüz çocuklarına bakarmış sen ülkede ki sokaklarda yaşayan aç çocuklara bakamıyosun,
kaldı ki tecavüz çocuklarına mı bakacaksın be adam. İktidar iyice sapıttı, birileri zıplayıp siyaseti neden karıştırıyorsun diyecek,
yahu be adam gidişat iyi değil gerileyeceğiz farkında değilsiniz.