Eski sürüm Msn ininizi 7,5 8,1 8,5(yükseltme uyarisi olmadan kullanin)

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Xp'im modifiye olduğundan böyle bir şey ile karşılaşmadım daha.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sil bir daha kur. Revo Unistaller ile sil. Her şeyi siler :)
Maalesef.
Daha önceki tecrübemden dolayı biliyorum.Kaldırdıktan sonra sürekli olarak msn'i bilgisayarda mevcut görüyor.Msn 9'u tamamen silip eski sürüm yüklemek bir hayli zor.

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Maalesef.
Daha önceki tecrübemden dolayı biliyorum.Kaldırdıktan sonra sürekli olarak msn'i bilgisayarda mevcut görüyor.Msn 9'u tamamen silip eski sürüm yüklemek bir hayli zor.

Olur. Kuzenim beğenmedi sildirdi yenisini eskisini yükletti. :D

Revo Unistaller programın yüklediği tüm şeyleri siliyor. Regeditteki eklentiler de dahil. Yani pc sanki o program hiç kurulmamış gibi davranıyor.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Olur. Kuzenim beğenmedi sildirdi yenisini eskisini yükletti. :D

Revo Unistaller programın yüklediği tüm şeyleri siliyor. Regeditteki eklentiler de dahil. Yani pc sanki o program hiç kurulmamış gibi davranıyor.

Revo sildikten sonra ben regeditte arama yaptığım zaman yine değer buluyorum.6 aydan beri revo programını kullanmaktayım.
Daha önce msn 9 sürümünü yüklediğimde kaldırmak için gezmediğim forum sitesi kalmamıştı.

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Konu yanlış yere açılmıştır.Doğru yer MSN - Windows Live Messenger . Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

ESlNTl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkaDAS LAR COK BASİT YA UYUMLULUK MODUNU 2000 yapın yeterli fakat plus kullanıyorsanız bi kaç patch var onları yapmanız gerekiyor ben sorunsuz kullanıyorumm