Eşinin öldürülüşünü telefondan dinledi

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
[h=2]Antalya'da bir apartmana yalıtım tamiratı yapmak için giden teknisyen, hamile bir kadını öldürdü. Saldırı öncesi eşiyle telefonda görüşen koca da yaşananlara tanıklık etti.[/h]

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 20:29 TSİ 20 Kasım. 2012 Salı

Antalya'da 2 aylık hamile Sevilay Cevkiroğlu, yalıtım tamiratı yapmak için apartmana gelen teknisyen tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.
Edinilen bilgiye göre olay Alanya ilçesindeki bir apartmanda saat 12.30 sıralarında meydana geldi.
Apartmana yalıtım yapmak için gelen teknisyen 28 yaşındaki H.S., binanın 6'ncı katındaki Cevkiroğlu ailesine ait dairenin zilini çaldı.

121120antalyacinayet.widec.jpg

O sırada evde yalnız olan ve cep telefonuyla eşi 32 yaşındaki Tahir Cevkiroğlu ile konuşan 30 yaşındaki Sevilay Cevkiroğlu kapıyı açtı.
İçeri giren hırsız elindeki kesici bir aletle Sevilay Cevkiroğlu'nun boğazını kesti. Cep telefonu ile görüştüğü sırada eşine yapılan saldırıyı duyan Tahir Cevkiroğlu, koşarak apartmana geldi.
Saldırıya uğrayan talihsiz kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Yapılan ilk incelemede, evde kadına ait altınların ve bazı değerli eşyaların çalındığı, belirlendi.
Gazipaşa ilçesinde yakalanarak gözaltına alınan zanlı, H.S.'nin üzerinden Cevkiroğlu'nun evinden çalınan takılar çıkdı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25399527/

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
İdamlıklardan sadece biri...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bu adam idamı haketmiyor mu şimdi ?

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
İnsanların gözü dönmüş diyeceğim ama acaba bunlar insan mı.. Çok yazık olmuş çok

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
idaaaammmmm. böylelerini sallandırmadan başka bir çözüm olamaz.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Susun! İran mı yapmak istiyorsunuz burayı!

Küller olsun müslümanların başına