eşcinsellik

Bu konuyu okuyanlar

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Kolay olan direkt damgalamak nasıl olsa. Sadece eşcinseller seks işçiliği yapıyor sadece eşcinsellerin cinsel ilişkisi iğrenç olarak tanımlanıyor heteroseksüellerin ilişkisi çok hijyenik zaten. :D Bende eşcinselliğe ve toplumda yayılmasına biraz mesafeliyim fakat yukarıdaki paylaştığım videodaki gibi önce anlamaya çalışmak lazım.
Mesafeli oldugunu belirttigin halde empati kurup anlamaya calisman gayet ornek bir davranis. Kimse kimseye benim fikrim daha onemli diyip baski kuramaz. Sadece oturup arastirmak gerekiyor. Arastirirken de gercek insanlardan dinlemek ve empati kurmak gerek. Dedigin gibi bizim ulkemizde escinseller igrenc, tum kotuluklerin baslangici onlar algisi var.

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478
saygı duymam çünkü onlara verilmiş cinsiyete karşı çıkıp çok garip davranıyorlar
giyimleri erkek gibi,vücutları kadın,mimikleri erkek gibi,konuşma tipleri yine kadın

bune lan
Karşı çıkabilirler bunun size bir zararı yok. Tercih meselesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

saygı duymam çünkü onlara verilmiş cinsiyete karşı çıkıp çok garip davranıyorlar
giyimleri erkek gibi,vücutları kadın,mimikleri erkek gibi,konuşma tipleri yine kadın

bune lan
Ayrıca saygı duymam ne demek ya? Sevmeyebilirsin ancak Saygı duymak gerekiyor.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Şimdi anladım bir yere kayıt olurken 4 seçenek sunulduğunu.
Erkek
Kadın
Özel
Belirtmek istemiyorum

Ben hep özeli seçiyorum bilmeden ?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Eşcinsellikten bu kadar nefret edilme sebebinin genel olarak eşcinseller olduğunu düşünüyorum ben. Eylem falan yapıyorlar, farklı olduklarını zorla kabul ettirip kendilerini toplumdan ayırıyorlar. Eşcinselsen, eşcinselsin işte. İstediğin cinsel hayatı yaşayabilirsin, kimse sana karışamaz. Neden farklı olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsun ki?
Zaten eşcinselliği normal görmeyen bir toplumda zorla ya da bir anda kabul ettiremezsin. Ancak eşcinselliğin normal bir şey olduğunu göstererek kabul ettirebilirsin ama çoğu eşcinsel böyle yapmıyor, kendilerini farklı göstermeye çalışıyor ve bunu tartışma çıkararak yapıyor. Bu da zaten kabul etmeyen insanları, kendilerinden daha da nefret eder hale getiriyor.
Yani ben eşcinselim diye bağırmak yerine, normal biri gibi cinsel hayatından çok bahsetmezsen, insanlar sana sempati duymaya başlar.

Bu yazdıklarım tüm eşcinselleri kapsamıyor.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Bende bir LGBT üyesi olarak sorularınızı yanıtlayabilirim :) istediğiniz zaman özelden iletişime geçebilirsiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eylem falan yapıyorlar, farklı olduklarını zorla kabul ettirip kendilerini toplumdan ayırıyorlar. Eşcinselsen, eşcinselsin işte. İstediğin cinsel hayatı yaşayabilirsin, kimse sana karışamaz. Neden farklı olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsun ki?

Bence bunu böyle polise felan bağırıp elinde 2 karton parçasıyla bağırarak gezmek fazlasıyla saçma ..

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Şu an eşcinsellik Popüler Kültürün bir akımı. İnsanlar haliyle akım etmesi normal buna. Çok nadir görülen durumları, şirketler diğer insanları özendirerek normalleştirmeye çalışıyor.

0 LGBT 3.jpg

Bu resmi Technopat'a attığımda ne yazdılar biliyor musunuz?
Bu iki adam eşcinselmiş, çocukta bunların evlatlık çocuğuymuş. Ne kadar üzücü ve şok edici bir durum. Normal karşılıyorlar birde XD.
Bundan 5 yıl önce Netflix TR'ye girmeden acaba bu durum normalleşir miydi?

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Şu an eşcinsellik Popüler Kültürün bir akımı. İnsanlar haliyle akım etmesi normal buna. Çok nadir görülen durumları, şirketler diğer insanları özendirerek normalleştirmeye çalışıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 126186

Bu resmi Technopat'a attığımda ne yazdılar biliyor musunuz?
Bu iki adam eşcinselmiş, çocukta bunların evlatlık çocuğuymuş. Ne kadar üzücü ve şok edici bir durum. Normal karşılıyorlar birde XD.
Bundan 5 yıl önce Netflix TR'ye girmeden acaba bu durum normalleşir miydi?
bence havalı ve farklı ev ahavlı olduğunu zannediyorlar bir nevi popüler kültür

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Oturdum izliyorum bi mısırım eksik

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
uzun araştırmalar sonra hastalık olmadığını öğrendim eşcinsellik bir hastalık değildir

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Eşcinseller aralarında bu kadar muhabbetini etmiyorlardır :D
Toplumun genelinde sevilmez ama konuşulur. Acaba gizli eşcinseller barındırıyoruzda haberimiz mi yok ? ? ? ?

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
@egeuludag bak bu konuda senle tartismaya girmek istemem ama bu insanlar gerçekten garip davraniyorlar bunda sorun yok saygi duyarım ancak BASKALARİNİ DA BUNA OZENDİRİYORLAR. Sonra da yok neymiş bunu ben secmedim doğuştan olan bişey diye boş yapıyorlar. Hayır yani bununla ilgili en küçük elestirisel birşey söyleyince adımız yobaz, geri kafalı, düşüncesiz veya saygısız oluyor. Bir de her an bu durumu söz konusu haline getiriyorlar. Bu durumda olan kisiler bunu bir üstünlük olaraj görüyor ve sırf egolarini tatmin ediyorlar. Bak eğer saygi istiyorlarsa onlar da baskalarini ozendirmeyecek? Anlatabildim mi?

Son düzenleme:

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Tartismaya bile degeceginizi dusunmuyorum. Bu forumda da doluymussunuz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bu arkadaş reşit olmadan 800-1000 TL kazanan kişi değil mi?

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Eğer aynı kişiyse yakında kendisinin uçuşunu izleyebiliriz.