eşcinsellik

Bu konuyu okuyanlar

GemaR

Asistan
Eşcinsellik gerçekten iğrenç bir durum.
Çünkü mide bulandırıcı bir durum ve tüm dünyada özendiriliyor şu an.
Netflix şu an TV deki güldürme ve yemek programları başını çekiyor.

Kadın varken bir erkeğin iğrençlik yapacağım diye erkeğe gitmesi çok kötü.
Genelde çevresel durum psikolojik etkenler ve dini eğitimin yetersiz veya yanlış verilmesi sonucu oluyor.

Tüm dünyada şu an hızla bu duruma getirmek istiyorlar.
Ben çocuğumun okulda eşcinsel bir öğretmeni olsun istemem,Tost alırken gece pislik yapan eşcinsel brinden tost yesin istemem.Gittiğim yerlerde sadece güzel kadın görmek Atatürkçü bir erkek ve kadın Türk toplum ahlakına uygun olmasını isterim
.

homo.jpg

_Zaur_

Dekan
Kendilerine karşı bir düşmançılığım yok ama Haksız yaşam düzeni denen şey var ortada.

Mesela ben sabahtan akşama bu kadar çalışıp zar zor Askari ücretle para kazanırken.
Bu adamlar kendi keyiflerini çekerek Benim kazandığım paranın 100 katını bile kazanabilirler.
Zaten çoğunun yaşam durumu baya lüks

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Herhangi bir seçim üzerine olan birşey değildir arkadaşlar , ben de biseksüelim erkek erkeğe sevgililik felan ama tabii ki bedenini para uğruna kiralayan / satan biri değilim. Tabii ki o kişilere hak vermem..

egeuludag

Öğrenci
Siz burada cinsel bir yonelim hakkinda konusmuyorsunuz. Yukardaki arkadasim para kazanmalari hakkinda yorumda bulunmus. Bu nasil bir ornektir? Biri de kizlarinki yonelim, erkeklerinki hastalik gibi geliyor demis. Herkes kendi gormek istedigini goruyor. Arkadaslar yil olmus 2021 neredeyse. Birakin insanlar istedigi gibi yasasin, insanlara damga vurmayi birakin. Kimin size ne zarari var ya? Insanlari tanimadan sadece bir konu hakkindaki fikirlerini bilerek nasil bu kadar dusmancil davranabiliyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir seçim üzerine olan birşey değildir arkadaşlar , ben de biseksüelim erkek erkeğe sevgililik felan ama tabii ki bedenini para uğruna kiralayan / satan biri değilim. Tabii ki o kişilere hak vermem..
Arkadasim, senin biseksuel olman, bedenini satiyor oldugun anlamina gelmiyor bunu anlamiyorlar. Ki bu apayri bir konu, orada da bize bunu yargilamak dusmez.

damzchevk

Asistan
Siz burada cinsel bir yonelim hakkinda konusmuyorsunuz. Yukardaki arkadasim para kazanmalari hakkinda yorumda bulunmus. Bu nasil bir ornektir? Biri de kizlarinki yonelim, erkeklerinki hastalik gibi geliyor demis. Herkes kendi gormek istedigini goruyor. Arkadaslar yil olmus 2021 neredeyse. Birakin insanlar istedigi gibi yasasin, insanlara damga vurmayi birakin. Kimin size ne zarari var ya? Insanlari tanimadan sadece bir konu hakkindaki fikirlerini bilerek nasil bu kadar dusmancil davranabiliyorsunuz?

Arkadasim, senin biseksuel olman, bedenini satiyor oldugun anlamina gelmiyor bunu anlamiyorlar. Ki bu apayri bir konu, orada da bize bunu yargilamak dusmez.

Kolay olan direkt damgalamak nasıl olsa. Sadece eşcinseller seks işçiliği yapıyor sadece eşcinsellerin cinsel ilişkisi iğrenç olarak tanımlanıyor heteroseksüellerin ilişkisi çok hijyenik zaten. :D Bende eşcinselliğe ve toplumda yayılmasına biraz mesafeliyim fakat yukarıdaki paylaştığım videodaki gibi önce anlamaya çalışmak lazım.

egeuludag

Öğrenci
Kolay olan direkt damgalamak nasıl olsa. Sadece eşcinseller seks işçiliği yapıyor sadece eşcinsellerin cinsel ilişkisi iğrenç olarak tanımlanıyor heteroseksüellerin ilişkisi çok hijyenik zaten. :D Bende eşcinselliğe ve toplumda yayılmasına biraz mesafeliyim fakat yukarıdaki paylaştığım videodaki gibi önce anlamaya çalışmak lazım.
Mesafeli oldugunu belirttigin halde empati kurup anlamaya calisman gayet ornek bir davranis. Kimse kimseye benim fikrim daha onemli diyip baski kuramaz. Sadece oturup arastirmak gerekiyor. Arastirirken de gercek insanlardan dinlemek ve empati kurmak gerek. Dedigin gibi bizim ulkemizde escinseller igrenc, tum kotuluklerin baslangici onlar algisi var.

SayınBezmenler

Doçent
Cezalı
saygı duymam çünkü onlara verilmiş cinsiyete karşı çıkıp çok garip davranıyorlar
giyimleri erkek gibi,vücutları kadın,mimikleri erkek gibi,konuşma tipleri yine kadın

bune lan
Karşı çıkabilirler bunun size bir zararı yok. Tercih meselesi.

saygı duymam çünkü onlara verilmiş cinsiyete karşı çıkıp çok garip davranıyorlar
giyimleri erkek gibi,vücutları kadın,mimikleri erkek gibi,konuşma tipleri yine kadın

bune lan
Ayrıca saygı duymam ne demek ya? Sevmeyebilirsin ancak Saygı duymak gerekiyor.

Overclocked

Profesör
Eşcinsellikten bu kadar nefret edilme sebebinin genel olarak eşcinseller olduğunu düşünüyorum ben. Eylem falan yapıyorlar, farklı olduklarını zorla kabul ettirip kendilerini toplumdan ayırıyorlar. Eşcinselsen, eşcinselsin işte. İstediğin cinsel hayatı yaşayabilirsin, kimse sana karışamaz. Neden farklı olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsun ki?
Zaten eşcinselliği normal görmeyen bir toplumda zorla ya da bir anda kabul ettiremezsin. Ancak eşcinselliğin normal bir şey olduğunu göstererek kabul ettirebilirsin ama çoğu eşcinsel böyle yapmıyor, kendilerini farklı göstermeye çalışıyor ve bunu tartışma çıkararak yapıyor. Bu da zaten kabul etmeyen insanları, kendilerinden daha da nefret eder hale getiriyor.
Yani ben eşcinselim diye bağırmak yerine, normal biri gibi cinsel hayatından çok bahsetmezsen, insanlar sana sempati duymaya başlar.

Bu yazdıklarım tüm eşcinselleri kapsamıyor.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Bende bir LGBT üyesi olarak sorularınızı yanıtlayabilirim :) istediğiniz zaman özelden iletişime geçebilirsiniz :)

Eylem falan yapıyorlar, farklı olduklarını zorla kabul ettirip kendilerini toplumdan ayırıyorlar. Eşcinselsen, eşcinselsin işte. İstediğin cinsel hayatı yaşayabilirsin, kimse sana karışamaz. Neden farklı olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsun ki?

Bence bunu böyle polise felan bağırıp elinde 2 karton parçasıyla bağırarak gezmek fazlasıyla saçma ..

Shiden

Profesör
Cezalı
Şu an eşcinsellik Popüler Kültürün bir akımı. İnsanlar haliyle akım etmesi normal buna. Çok nadir görülen durumları, şirketler diğer insanları özendirerek normalleştirmeye çalışıyor.

0 LGBT 3.jpg

Bu resmi Technopat'a attığımda ne yazdılar biliyor musunuz?
Bu iki adam eşcinselmiş, çocukta bunların evlatlık çocuğuymuş. Ne kadar üzücü ve şok edici bir durum. Normal karşılıyorlar birde XD.
Bundan 5 yıl önce Netflix TR'ye girmeden acaba bu durum normalleşir miydi?

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Şu an eşcinsellik Popüler Kültürün bir akımı. İnsanlar haliyle akım etmesi normal buna. Çok nadir görülen durumları, şirketler diğer insanları özendirerek normalleştirmeye çalışıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 126186

Bu resmi Technopat'a attığımda ne yazdılar biliyor musunuz?
Bu iki adam eşcinselmiş, çocukta bunların evlatlık çocuğuymuş. Ne kadar üzücü ve şok edici bir durum. Normal karşılıyorlar birde XD.
Bundan 5 yıl önce Netflix TR'ye girmeden acaba bu durum normalleşir miydi?
bence havalı ve farklı ev ahavlı olduğunu zannediyorlar bir nevi popüler kültür

SDN Son Haberler

Son mesajlar