eşcinsellik

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Değil.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İnternette araştırdığıma göre bir hastalık değil. Bir olaydan etkilenme sonucu olarak gelişen bir durum.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bence psikolojik birşey

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Araştıracamda karşıma korkunç şeyler çıkar diye bakmıyorum.
Ya sırf arkadaşı ile +18 içerikler izleye izleye zamanla kendilerini temas uygulayarak eşcinsel olmuş insanlar bile var. Hatta önceden karşı cinste sevgilisi olan bile varmış.
Onun dışında çok fazla masturbasyon yapmak ve +18 içerikler izlemek insanları eşcinselliğe yönlendiren unsurlar.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Eşcinsellik erkekler için bana hormenel eksiklik ve bir hastalık gibi geliyor.

Kadınların eşcinsel olması ise yönelim tercih gibi geliyor. Tabii tam tersi olduğu durumlarda vardır.

GemaR

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Eşcinsellik gerçekten iğrenç bir durum.
Çünkü mide bulandırıcı bir durum ve tüm dünyada özendiriliyor şu an.
Netflix şu an TV deki güldürme ve yemek programları başını çekiyor.

Kadın varken bir erkeğin iğrençlik yapacağım diye erkeğe gitmesi çok kötü.
Genelde çevresel durum psikolojik etkenler ve dini eğitimin yetersiz veya yanlış verilmesi sonucu oluyor.

Tüm dünyada şu an hızla bu duruma getirmek istiyorlar.
Ben çocuğumun okulda eşcinsel bir öğretmeni olsun istemem,Tost alırken gece pislik yapan eşcinsel brinden tost yesin istemem.Gittiğim yerlerde sadece güzel kadın görmek Atatürkçü bir erkek ve kadın Türk toplum ahlakına uygun olmasını isterim
.

homo.jpg

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,902
Kendilerine karşı bir düşmançılığım yok ama Haksız yaşam düzeni denen şey var ortada.

Mesela ben sabahtan akşama bu kadar çalışıp zar zor Askari ücretle para kazanırken.
Bu adamlar kendi keyiflerini çekerek Benim kazandığım paranın 100 katını bile kazanabilirler.
Zaten çoğunun yaşam durumu baya lüks

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Herhangi bir seçim üzerine olan birşey değildir arkadaşlar , ben de biseksüelim erkek erkeğe sevgililik felan ama tabii ki bedenini para uğruna kiralayan / satan biri değilim. Tabii ki o kişilere hak vermem..

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Siz burada cinsel bir yonelim hakkinda konusmuyorsunuz. Yukardaki arkadasim para kazanmalari hakkinda yorumda bulunmus. Bu nasil bir ornektir? Biri de kizlarinki yonelim, erkeklerinki hastalik gibi geliyor demis. Herkes kendi gormek istedigini goruyor. Arkadaslar yil olmus 2021 neredeyse. Birakin insanlar istedigi gibi yasasin, insanlara damga vurmayi birakin. Kimin size ne zarari var ya? Insanlari tanimadan sadece bir konu hakkindaki fikirlerini bilerek nasil bu kadar dusmancil davranabiliyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir seçim üzerine olan birşey değildir arkadaşlar , ben de biseksüelim erkek erkeğe sevgililik felan ama tabii ki bedenini para uğruna kiralayan / satan biri değilim. Tabii ki o kişilere hak vermem..
Arkadasim, senin biseksuel olman, bedenini satiyor oldugun anlamina gelmiyor bunu anlamiyorlar. Ki bu apayri bir konu, orada da bize bunu yargilamak dusmez.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Siz burada cinsel bir yonelim hakkinda konusmuyorsunuz. Yukardaki arkadasim para kazanmalari hakkinda yorumda bulunmus. Bu nasil bir ornektir? Biri de kizlarinki yonelim, erkeklerinki hastalik gibi geliyor demis. Herkes kendi gormek istedigini goruyor. Arkadaslar yil olmus 2021 neredeyse. Birakin insanlar istedigi gibi yasasin, insanlara damga vurmayi birakin. Kimin size ne zarari var ya? Insanlari tanimadan sadece bir konu hakkindaki fikirlerini bilerek nasil bu kadar dusmancil davranabiliyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadasim, senin biseksuel olman, bedenini satiyor oldugun anlamina gelmiyor bunu anlamiyorlar. Ki bu apayri bir konu, orada da bize bunu yargilamak dusmez.

Kolay olan direkt damgalamak nasıl olsa. Sadece eşcinseller seks işçiliği yapıyor sadece eşcinsellerin cinsel ilişkisi iğrenç olarak tanımlanıyor heteroseksüellerin ilişkisi çok hijyenik zaten. :D Bende eşcinselliğe ve toplumda yayılmasına biraz mesafeliyim fakat yukarıdaki paylaştığım videodaki gibi önce anlamaya çalışmak lazım.