Ermenistan Ateşkesi İhlal Etti, Gence'ye Saldırdı! 8 Ölü 33 Yaralı Var!

Bu konuyu okuyanlar

Son dakika haberine göre, Azerbaycan ile sağlanan insani ateşkesi Ermenistan bir kez daha ihlal etti. Ermenistan birlikleri Gence şehrine saldırdı. Füzenin evlerin bulunduğu alana düşmesi sonucunda evler, araçlar büyük hasar alırken bazı evler ise tamamen enkaza döndü. Resmi kaynaklardan edinilen bilgilere göre saldırıda 8 sivil hayatını kaybederken 33 kişi de yaralandı.
Son dakika haberi! KORKUNÇ! Ermenistan'dan hain saldırı! Azerbaycan'da siviller can verdi!

Füzenin evlerin bulunduğu alana düşmesi sonucunda evler, araçlar büyük hasar alırken bazı evler ise tamamen enkaza döndü. Resmi kaynaklardan edinilen bilgilere göre saldırıda 8 kişi hayatını kaybederken 33 kişi de yaralandı. Ölü ve yaralı sayısının fazla olmasından endişe edilirken, görevliler tarafından enkaz altına kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları sürdürülüyor.

Saldırı gece insanlar uyurken yapılmış. Uyuyan insanların üstüne füze göndermişler. Ermenistan böyle davrandıkça gerginlik bitmeyecek gibi duruyor.
Kaynak: Ermenistan uykularında füzeyle vurdu
Haber son dakika olarak geçtiği için hemen sizlerle paylaşmak istedim. Yanlış bir bilgi yazdıysam lütfen söyleyin düzelteyim.
 
Son düzenleme:
Bu ermeniler hiç durmayacaklar belli.Ateşkes yapılmaya çalışılıyor ama hemen saldırıyorlar.Zamanın da Roma İmparatorluğu, Pers İmparatorlukları(Part ve Sasani), Araplar falan bir de biz Türkler yönettik onların topraklarını ülkeleri yoktu.Sanırım yine aynısının olmasını istiyorlar.
 
Son düzenleme:

Constantin87

Profesör
Azerbaycan çok kötü bir oyuna geldi ama uzun devlet geleneğine sahip olmadığı için fark edemedi. Yapılan ateşkes antlaşmasında 4.maddeyi kabul etmemeliydi bu madde ile Türkiye tamamen oyun dışı kaldı. Artık herşey bu 3 ülke arasında olacak. Ermeniler istediğini aldığı için şuan saldırıyor
 

HanzeH

Doçent
Cezalı
Gence'de bir arkadaşım vardı, yaklaşık 1 kilometre yakınlarına düşmüş. Şok yaşamış, geçmiş olsun.
IMG_20201011_094252.jpg
 

glossofobhia

Doçent
Dümdüz edin bunları, sivillere saldıran alçaklar onun bununkiler,ne oldukları belli değil kucaktan kucağa geziyorlar.
 
Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst