Erkekler neden terk eder?

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hepde erkeklerde ask bitiyor zaten nasıl seviyolarsa anlamam

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
emubaltaci dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
kızlar gerçek yüzlerini çıkmaya başladıktan sonra gösterdiklerinden :p
yanlış söyledin erkek kendi eksikliklerini görünce hayde hayde uzaklaşırrrrrrr
işte sorunda burda, kadınlar erkegin eksiklerini kabul etmez, ama erkek sevdiği kadının eksiklerini kabul eder onları kapatır.. ah sız kadınlar :)
yanlıyon asıl kadınlar hep fedakarlık yapıp erkeği çekip çevirir vezirr yapar(istisnaları resil yapar)yanlışlarını görmezden gelip çeken hepp kadındır

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
SDN de erkek üyelerimiz çok fazla buyurun yorumlarınızı alalım:closedeyes:

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
daha güzelini bulursa terk eder bulamazsa elindekiyle avunur :D

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
beni sevgilim beni terkederse benim dırdırlarımdan ötürü terkeder herhalde

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0
her terk edilişin farklı farklı sebepleri vardır die düşünüyorum... mutlaka hoşlanılmayan taraf olacaktr ve ilerde kendini gösterr o terk ediliş sebebidir...terk edeliş nednlerinde aşırı derecede kıskançlık birinci sıradadır bnce.

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
terketmek havalı olduğu için terkeder :p

mart_1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu konuda acemı bırı olarak dusuncem..buyuk hatalar basta olmak uzere ortada buyuk hata yoksa erkegın kucuk hataları kabul etmek ıstemeyısı olarak dusunuyrm..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Terkedenler genelde bayanlar oluyor. Konu aslında bayanlar neden terkeder olmalıydı. :p

Sevgi denilen şey artık anlamını yitirmiş. Güven duygusu kaybolmuş. Artık kimse kimseyle doğru düzgün anlaşamıyor.

Birbirimizin ruh ve gönül ikizini bulmak çok zor.

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin...

KanTuralı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç terkedeceğim biri olmadı:wub: Terkedeceğimi bile bile biriyle de olamazdım herhalde :confused1: Ne terketmek ne de terkedilmek isterim :scared: Herhalde ben hiç terketmeyi düşünemeyeceğim :crying:

Bir de uzmanına danış istersen :p

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
erkeğin ipini gevşek bırakırsa maceracı olur :D kendisi gibi macera arayan kızların peşine takılır gider :D

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Bazen de yapılan hatalar severek sürdürülen bir ilişkiye son verir.
Seven İnsanın KİTAB'INDA HATA DİYE BİR KELİME YOKTUR.. 2000'li yılların gençleri zaten Aşk nedir? sevgi nedir ? bilmezler sadece aralarında konuştukları cinsellik mevzuları.Şimdi bunu söylüyorum gülersiniz bana belki ama inan eski zamanlarda herşey farklıydı.

Konunun açılış sebebide nedir tam olarak şaşırdım doğrusu.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bence bu soruyu kızlara sormak lazım.:)

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bence bu soruyu yanıtlarken almış olduğunuz edebiyat derslerinin bir sonucu olarak renkli, duygusal cümleler kurmaktan uzak durmamız gerek. Bu sitede o kadar erkek var. eminim bir çoğuda birilerini terk etmiştir. paylaşabilecek arkadaşlar neden terk ettiklerini söylesinler lütfen..

Ben?
Aşık olduğum kız iki gözü iki çeşme bana dönmüştü. bunun hep hayalini kurduğum için karşı koyamadım, onu kabul ettim ve kız arkadaşımı hiç düşünmeden terk ettim. Çektiği hiç bir acı umdum da değildi. Çünkü ben çok mutluydum. İşte bu kadar acı ve gerçek..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
beni sevgilim beni terkederse benim dırdırlarımdan ötürü terkeder herhalde

HAAA HAAA işte cevap bu yaa... Kadın dırdırı abi başka neden terk edecek erkek... Bunu resmen söyleyebildiğin için findukfaresi teşekkürederim...:thumbup:

mart_1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bu soruyu yanıtlarken almış olduğunuz edebiyat derslerinin bir sonucu olarak renkli, duygusal cümleler kurmaktan uzak durmamız gerek. Bu sitede o kadar erkek var. eminim bir çoğuda birilerini terk etmiştir. paylaşabilecek arkadaşlar neden terk ettiklerini söylesinler lütfen..

Ben?
Aşık olduğum kız iki gözü iki çeşme bana dönmüştü. bunun hep hayalini kurduğum için karşı koyamadım, onu kabul ettim ve kız arkadaşımı hiç düşünmeden terk ettim. Çektiği hiç bir acı umdum da değildi. Çünkü ben çok mutluydum. İşte bu kadar acı ve gerçek..
sende amamada gaddar mısın bea kardesım:)

mart_1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Terkedenler genelde bayanlar oluyor. Konu aslında bayanlar neden terkeder olmalıydı. :p

Sevgi denilen şey artık anlamını yitirmiş. Güven duygusu kaybolmuş. Artık kimse kimseyle doğru düzgün anlaşamıyor.

Birbirimizin ruh ve gönül ikizini bulmak çok zor.

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin...
helalll:D

KanTuralı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seven İnsanın KİTAB'INDA HATA DİYE BİR KELİME YOKTUR.. 2000'li yılların gençleri zaten Aşk nedir? sevgi nedir ? bilmezler sadece aralarında konuştukları cinsellik mevzuları.Şimdi bunu söylüyorum gülersiniz bana belki ama inan eski zamanlarda herşey farklıydı.
Adamın biri her gün iki kovayla pınara su almaya gidermiş. Ama eve döndüğünde kovalardan birinin boşalmış olduğunu görürmüş. Ancak hiç aldırış etmezmiş. Boşalan kova bir gün dile gelmiş "Ey sahibim ben sana boşuna yük oluyorum. Sen her gün bin bir zahmetle bana su dolduruyorsun ancak ben dibim delik olduğu için o suyu yollara boşaltıyorum. Bunu görünce de senin çektiğin zahmete dayanamıyorum. Gel sen beni yeni bir kova ile değiştir" zahmetin boşa gitmesin der. Bunu üzerine adam "Ben bu şekilde mutluyum" der ve kovanın söylediklerine fazla aldırış etmeden yine onu pınara götürmeye devam eder. Gel zaman git zaman kova yine dile gelir ve "Ey sahibim ben gerçekten çok üzülüyorum bu duruma. Neden beni yeni bir kova ile değiştirmiyorsun der." Adam kovaya "Yarın seni yine pınara götüreceğim. Ancak bu sefer eve dönüş yolunda, yolun senden olan tarafıyla diğer tarafını karşılaştıracaksın." der. Ertesi gün olur ve kova adamın istediğini yapar, eve döndüğünde ise çok şaşkındır. Adam kovaya "Şimdi anladın mı seni neden değiştirmediğimi. Yolun senden olan tarafı yemyeşil otlarla, rengarenk ve mis kokulu çiçeklerle dolu ve ben her gün o rengarenk, o mis kokulu çiçeklere bakarak ve o çiçeklerin kokusunu içime çekerek mutlu oluyorum. Bu mutluluğu bana sağlarken neden seni değiştireyim ki?" der.

Bu hikayeyi bir kitaptan okumuştum, çok sevdiğim için sizlerle paylaşmak istedim. İnsanlar hataların ortaya çıkardığı gizli güzellikleri bile görebilmeli.

KanTuralı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kovayla adamı sevenle sevilen olarak alabilirsin:) Ama illa ki alakası yok diyorsan öyle olsun :)

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
erkeğin fıtratında vardır pek sevmez böyle sorumlulukları ama üzerine görev düşersede gereğini yapar

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Kovayla adamı sevenle sevilen olarak alabilirsin:) Ama illa ki alakası yok diyorsan öyle olsun :)
Ben susayım ne demek istedigimi böyle anla. Kalın olanları dikkatlice okursan sevinirim :)
Sagopa Kajmer-Aşk yok Artık
İznim olmadıkça alamazsın bendekini benden
Eğerki alsan hesap sorar bendeki senden
Böyle sorgu sual beklerken ?
Ne çıkar planladığın çirkin art niyetten
Bu miskinlik keyfiyetten
Hali vakti yerindelikten
Herşey günlük gülistanlık olacak olsaydı
Gerçekten imtihan olmazdı

Gelişi güzel doğar büyür ölürdük
Alimler olmasaydı biz şuanda kördük
İnsan öyle yaradılış ki
Düşünür- Taşınır- Hamle Yapar
Sorgusuzca başına buyruk doğrularını savunuyorsun
Yanlış fikirlerden yanlış bir sen yaratıyorsun (sen)
Sen abartıyorsun rahat yaşamla sapıtmayı
İstanbul üstünden geçmiş bırak kendini korumayı
İyiden iyiye bakıyorumda yoldan raydan çıkmışsın
Tenine dokunan ellerden bir koleksiyon yapmışssın(Aferin)
O yataktan bu yatağa yatıp takılıp sızmışsın
Bu zihniyetle aşkı yorgan altlarında aramışsın(Aferin)

Akrep ateş çemberinde harakiri yaptı sahiden
Pozitif olana dek negatifim kuzen
Erkek alana dek istediğini sanarsın ki Romeo
Ne diller döker ki teslim olur kapana Juliet
Kadınlar hassas ve hisli dilekler içlerinde gizli
Hatırla işi bitince kaç Romeo gaddarca gitti

Kadın olmak zor bu kadar acımasızlık sürerken
Hemcinslerim abazalıktan oduncasına yanarken
Taksim fuhuş yuvası partyler karı-kız kazanı derken
Koleksiyonuna yeni bir bebek ekle sabah güneşi doğarken

El bebek gül bebek bu yaşına kadar geldin
Düşünsene bir it heriften sertçe tekme yedin
Geceye aşkla vardın sabaha yabancı uyandın
Bil ki sonraki gün bir başka baya anlatılacaksın

Kadını kandırmaksa amaç alayınız yalancı
Kapında köpek olan işi bitince yabancı
Tuzağı düşeni iplemez yeni bir avı kovalar avcı
Sen karar ver bu olayda kim hakim kim savcı
Erkeklerin elinin kiri kadının boğaza geçirin ipi
Var mı böyle adelet kesin ikisinin de boynunu
Tez helak edin iblisin hile dolu bu oyununu
Uyandırın dünden kalma uyuyakalmış yorgunu
Aşk yok artık,
kalmamış bu devirde deme vardır hak yeme ara bul
Aşksız olsun ,
kalbim neşe dolsun deme bu ne fena bir hatadır.

SAGOPA KAJMER-AŞK YOK ARTIK

Son mesajlar