Erkek Nasıl Olmalıdır?

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Erkek olmayı unutuyor muyuz? Öğrenemedik mi yoksa erkek olmayı? Ezbere mi yaşıyoruz atalarımızdan görme, yoksa içgüdülerimiz nereye çekerse oraya mı gidiyoruz? Nedir erkek? Kadını ezen, kadına kötü muamele eden, para kazanan, eve ekmek getiren sonrada bacaklarını uzatıp yatan mı? “ Ataerkil olduğumuzdan, maço olduğumuzdan söz ederiz, peki biliyor muyuz? Ataerkilin gerçek anlamını? Ya maçonun? Erkek dediğin; koruyup kollayan, sahip çıkan, kadınına her zaman mert ve net olan, kadınına değer ve ilgi gösteren, sadece kalçalarını değil, ruhunu, kalbini ve saçlarını okşamayı bilendir. Erkeklik para ya da pulla alakalı bir durum değildir, hemen her kadın gariban fakat adam gibi adam olan bir erkeği, çok zengin fakat adam olmaktan bihaber bir erkeğe tercih edebilir. Kadınların büyük çoğunluğu erkeğin parasından, dış görüntüsünden öte ne kadar adam olduğu, ne kadar kültürlü, ileri görüşlü, modern, akıllı, işinde başarılı ve istikrarlı olduğuyla ilgilenir. Kazancın yaşam için gerekliliği vardır fakat kendi ayakları üzerinde durabilen bir adam, elmastan daha değerlidir kadınlar için…Aslında erkek olmak; aklı seksten öte şeylere çalışmak, doğal, içten, samimi ve kendine güveni olan birey olmaktır. İlk gece bir kadını yatağa atmaya çalışmak, aletinin boyu ile övünme sevdasına düşmek, sonuç değil skor delisi olmak, cinsel organını kahraman gibi görüp her olaya onu dâhil ederek sorunları onunla çözebileceğini sanmak; erkeğin değil;asalak ve aciz yaratıkların işidir… Kadın için önemi yoktur ilk gecenin ya da son gecenin; kadınlar yüreğine ve ruhuna dokunabilen adamla 10 saniye sonra bile sevişebilirler… Aletin boyu değil; adamın yüreğinin ve bakışlarının boyutudur kadını baştan çıkartan… Kadınlar, skora değil; sonuca bakarlar; mutluluk, huzur ve güven var mıydı? Yok muydu? Gerisi laf! Gece sırtını dönüp, güvenle bir erkeğin kollarında uyuyabiliyorsa bir kadın ve içinden sessizce “iyi ki” diyorsa; o adam, adam gibi adamdır… Diğerleri adam kılığındadır… Fatih Başaran. Bu konu hakkında fikirleriniz varsa buyurun..

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
hemen her kadın gariban fakat adam gibi adam olan bir erkeği, çok zengin fakat adam olmaktan bihaber bir erkeğe tercih edebilir. Kadınların büyük çoğunluğu erkeğin parasından, dış görüntüsünden öte ne kadar adam olduğu, ne kadar kültürlü, ileri görüşlü, modern, akıllı, işinde başarılı ve istikrarlı olduğuyla ilgilenir.

Hadi oradan!
En hafif bu tabiri bulabildim!

Ben günümüz dünyasın şunu gördüm, EFENDİ OLMAK SUÇ KARDEŞİM

Paran yoksa adam değilsin!
Hele ki kadınlar için insan bile değilsin bir hiçsin!

ne kadar ADAM olduğu, ne kadar KÜLTÜRLÜ, İLERİ GÖRÜŞLÜ, MODERN, AKILLI, işinde BAŞARILI ve İSTİKRARLI ( Dolaylı olarak PARALI)
Bu yukarıdaki cümle olduğu gibi safsata!!
Yukarıdaki özellikte olanlara kızlar SALAK diyor!!!

Nerede KRO, Nerede tipi kaymış bir baltaya sap olamamış pislik adam varsa kızlar onlara hayran...

Yemin ediyorum MELEK GİBİ dediğin Tertemiz Eli Ayağı düzgün güzeller güzeli kızlar illegal şekilde yolunu bulmuş, KRO adamların köpeği haline gelmişler!
Köle olsalar daha iyi... Köpek olmuşlar!!!

Geceleri kaç kez rastladım... Pislik Adam Sokak Ortasında Kıza etmediği küfür kalmıyor... Ben utanıyorum o küfürlerden... Çevredeki İnsanlar Utanıyor...
Kız o şerefsiz adamın ayaklarına sarılmış sürükleniyor salya sümük!!!

Öyle bir kız ve Öyle bir Pislik adam ki bırak birlikte olmayı onları aynı şehirde nefes almalarını bile akıl tahayyül edemiyor!!!

Yine bir kız oğlan kızı sokak ortasında köpek gibi dövüyor!
Bıçaklıyor!

Çevredekiler Ambulans çağırıyor!
Kız ambulansı beklemiyor! Kan revan içinde yine o çocuğun aracına sürüklene sürüklene biniyor!

Efendi dediğin Adam gibi Adam dediğin bir çok kişiyi de gördüm!
Kızlar beğenmediği için! Yalnız geziyorlar...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=28192]Elbruz46[/MENTION]
Yazdıklarının altına imzamı atarım ama imzada az gelir, bu kadar doğru konuşulur ancak...

hemen her kadın gariban fakat adam gibi adam olan bir erkeği, çok zengin fakat adam olmaktan bihaber bir erkeğe tercih edebilir. Kadınların büyük çoğunluğu erkeğin parasından, dış görüntüsünden öte ne kadar adam olduğu, ne kadar kültürlü, ileri görüşlü, modern, akıllı, işinde başarılı ve istikrarlı olduğuyla ilgilenir.

Tabi canım tabiiiiiiiiiiiiiiiiii kesin öyledir... Bende böyle bir ülkede, dünyada yaşamak isterdim ama ülkemizin hanımları böyle değil, dünyayı bilemeyeceğim...

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Öyle bir kadın bulan varsa nirvanaya ulaşmış demektir :D

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Nerede KRO, Nerede tipi kaymış bir baltaya sap olamamış pislik adam varsa kızlar onlara hayran...
Şaşıyorum bende bu duruma işin ucunda para felan var galiba ya bakıyorum bu kızın bu adamın yanında ne işi var :D

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
çevresindeki kızları etkilemek için yazmış heralde saçmalamanın dibine vurmuş resmen

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bana inandırıcı gelmedi hele şu kısım
(hemen her kadın gariban fakat adam gibi adam olan bir erkeği, çok zengin fakat adam olmaktan bihaber bir erkeğe tercih edebilir. Kadınların büyük çoğunluğu erkeğin parasından, dış görüntüsünden öte ne kadar adam olduğu, ne kadar kültürlü, ileri görüşlü, modern, akıllı, işinde başarılı ve istikrarlı olduğuyla ilgilenir)
bu sadece filmlerde olur.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
[video=youtube;4UgQnpMa9wA]http://www.youtube.com/watch?v=4UgQnpMa9wA[/video]​

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir alet lafı almış gidiyor kendini teselli ediyor galiba :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Erkek olmayı unutuyor muyuz? Öğrenemedik mi yoksa erkek olmayı? Ezbere mi yaşıyoruz atalarımızdan görme, yoksa içgüdülerimiz nereye çekerse oraya mı gidiyoruz? Nedir erkek? Kadını ezen, kadına kötü muamele eden, para kazanan, eve ekmek getiren sonrada bacaklarını uzatıp yatan mı? Ataerkil olduğumuzdan, maço olduğumuzdan söz ederiz, peki biliyor muyuz? Ataerkilin gerçek anlamını? Ya maçonun? Erkek dediğin; koruyup kollayan, sahip çıkan, kadınına her zaman mert ve net olan, kadınına değer ve ilgi gösteren, sadece kalçalarını değil, ruhunu, kalbini ve saçlarını okşamayı bilendir. Erkeklik para ya da pulla alakalı bir durum değildir, hemen her kadın gariban fakat adam gibi adam olan bir erkeği, çok zengin fakat adam olmaktan bihaber bir erkeğe tercih edebilir. Kadınların büyük çoğunluğu erkeğin parasından, dış görüntüsünden öte ne kadar adam olduğu, ne kadar kültürlü, ileri görüşlü, modern, akıllı, işinde başarılı ve istikrarlı olduğuyla ilgilenir. Kazancın yaşam için gerekliliği vardır fakat kendi ayakları üzerinde durabilen bir adam, elmastan daha değerlidir kadınlar içinAslında erkek olmak; aklı seksten öte şeylere çalışmak, doğal, içten, samimi ve kendine güveni olan birey olmaktır. İlk gece bir kadını yatağa atmaya çalışmak, aletinin boyu ile övünme sevdasına düşmek, sonuç değil skor delisi olmak, cinsel organını kahraman gibi görüp her olaya onu dâhil ederek sorunları onunla çözebileceğini sanmak; erkeğin değil;asalak ve aciz yaratıkların işidir Kadın için önemi yoktur ilk gecenin ya da son gecenin; kadınlar yüreğine ve ruhuna dokunabilen adamla 10 saniye sonra bile sevişebilirler Aletin boyu değil; adamın yüreğinin ve bakışlarının boyutudur kadını baştan çıkartan Kadınlar, skora değil; sonuca bakarlar; mutluluk, huzur ve güven var mıydı? Yok muydu? Gerisi laf! Gece sırtını dönüp, güvenle bir erkeğin kollarında uyuyabiliyorsa bir kadın ve içinden sessizce iyi ki diyorsa; o adam, adam gibi adamdır Diğerleri adam kılığındadır Fatih Başaran. Bu konu hakkında fikirleriniz varsa buyurun..
Mükemmel yazılar, takiptesiniz...

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Adamlık kültürlü yada krolukla olmuyor kalbinde Allah sevgisi ve saygısı olmayana ne eğitim verirsen ver yine yapar yapacağını

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Hayırdır hortlatmalar nedendir?
1591935989907.png