Epic Launcher'i kapatırsam indirme sıfırlanıyormudur

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Kusura bakmayın yanlış yere açmış olabilirim yeniyim forum işlerinde.Sorum bu.%65 indi yaklaşık 14 saat içinde.Kapatmam gerekiyor ve pause yapıp kapatırsam indirme devam edermi kaldığı yerden yoksa etmezmi?

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
İndirmeyi durdurup epic launcher ı kapatırsan daha sonra açtığında indirmene devam edersin, durdurmadan kapatırsan arkada indirmeye devam eder, pc yi uykuya alırsan tekrar başladığında indirmeye devam eder, önemli olan pc yi kapatmaman, kapatırsan indirme sıfırdan başlar.

Fernando_

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar recaptchada resimler kayboluyor giremiyorum napmam lazım :(

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İndirmeyi durdurup epic launcher ı kapatırsan daha sonra açtığında indirmene devam edersin, durdurmadan kapatırsan arkada indirmeye devam eder, pc yi uykuya alırsan tekrar başladığında indirmeye devam eder, önemli olan pc yi kapatmaman, kapatırsan indirme sıfırdan başlar.
Şimdi ben bilgisayarı uyku moduna alıp launcheri açık bıraksam indirmeye devam eder mi?Ve uyku modunda bilgisayar ısınır mı arıza çıkarırmı masaüstü bilgisayarım var sabah 8 den beri açık çünkü.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Şimdi ben bilgisayarı uyku moduna alıp launcheri açık bıraksam indirmeye devam eder mi?Ve uyku modunda bilgisayar ısınır mı arıza çıkarırmı masaüstü bilgisayarım var sabah 8 den beri açık çünkü.
Hayır uyku modundayken devam etmez durur. Isınmaz ve arıza çıkarmaz.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Uyku modunda kasa çalışmaz zaten kapalı durumda gibidir ve indirme devam etmez bilgisayarını açınca devam eder.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Anladım peki ne yapmam gerekiyor bilgisayarı kapatıyımmı sabaha kadar açık duramaz.
İndirmeyi duraklat, sonra da bilgisayarını uykuya al. Ertesi gün bilgisayarını aç ve indirmene kaldığın yerden devam et. Bilgisayarı kapatırsan indirme sıfırdan başlayacaktır.

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İndirmeyi duraklat, sonra da bilgisayarını uykuya al. Ertesi gün bilgisayarını aç ve indirmene kaldığın yerden devam et. Bilgisayarı kapatırsan indirme sıfırdan başlayacaktır.
Tamam teşekkürler.Tekrardan açılmaz değilmi yani geceleyin bir anda uyku modundan çıkmaz