Epic Games offline mod

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet sarıhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar epic games a giriş yaptığımda şunu farkettim:bir oyun alacağım fakat giriş yapmamı istiyor giriş yapıyorum tekrardan istiyor ve tekrardan tekrardan tekrardan.
ve daha sonrasında şunu gördüm epic gamesde kullanıcı adı yerinde "çevrimdışı" yazıyor şuan epic games de olan bir sorunmu yoksa benden kaynaklı bir sorunmu oyun indiremiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar epic games a giriş yaptığımda şunu farkettim:bir oyun alacağım fakat giriş yapmamı istiyor giriş yapıyorum tekrardan istiyor ve tekrardan tekrardan tekrardan.
ve daha sonrasında şunu gördüm epic gamesde kullanıcı adı yerinde "çevrimdışı" yazıyor şuan epic games de olan bir sorunmu yoksa benden kaynaklı bir sorunmu oyun indiremiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar sorun kendiliğinden düzeldi sanırım epic gamesle alakalı bişeymiş sizdede böyle bir sorun varsa biraz bekleyin düzelecektir

Son düzenleme:

tr-krall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gercekten asırı berbat bu epic gamesin indirme aracı . eğer indirmeyi durdurmadan kapatrsanız pcyi bütün indirme gidiyor . zar zor krtardım 70 gb indirmiştim harici hddye alıp tekrar baslatarak geri yükledim