Enpara alternatifi

Bu konuyu okuyanlar

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar enpara alternatifi önerirmisiniz?
Cepteteb hariç
Kuveyttürk nasıldır senin bankan?
Yapacaklarım Para yükleyip alışveriş yapmak sadece bu ücretli olmasın yeter :)

faruk117

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uzun süre cevap verilmemiş. Ama başkaları yararlanır diye cevap vereyim.
EnPara'nın sevilmesinin nedeni Hesap İşletim Ücreti, Havale, EFT ücretlerinin ve kart ücretinin olmaması ve tabi ki kampanyaları :D . Şimdilerde EnCard diye bir kredi kartıda çıktı. Sadece varolan müşterilerine sağlıyor şimdilik. Son EFT Saati 17:15

EnPara QNB Finansbank'ın altında yapılan dijital bir bankacılık sistemi. Seninbankan'da Kuveyt Türk'ün aynı sistemi.
Yalnız arada bir fark var. Normalde zaten Kuveyt Türk kendi müşterilerinden hesap işletim ücreti, havala-eft ücreti zaten almıyor. Yıllardır bu böyle. Bundan dolayı çok tercih ediliyor. SeninBankan üzerinden hesap açılırsa Enpara'daki gibi evine getiriyorlar ve az önce baktım ayda 3 kez başka ATM'den ücretsiz para çekilebiliyormuş Enpara gibi. Normal müşterisine vermediği bir takım kampanyaları veriyor olsa gerek. Kart ücreti ve kredi kartı ücretleri yok Kuveyt Türkte. Alışverişlerden altın puan biriktiriyor vs. Son EFT Saati: 17:20

Eğer 18-25 yaş arasındaysan Garanti Bankasının GarantiOne adlı bir bankacılık sistemi var. Bu sistemden açılan hesaplardan işletim ücreti alınmıyor. EFT - Havale ücretleri alınmıyor. Yalnız son EFT saati 16:00 :( Bu da bir alternatif tabi.

Araştırılırsa güzel, işe yarar sistemler bulmak mümkün :)