Soru Arka plandaki gürültü sesleri mikrofonda nasıl azaltılır ?

Reaksiyon puanı
21
Merhaba mikrofonumdaki arkadaki gürültüleri azaltmak istiyorum sadece kendi sesim duyulsun istiyorum bir tane laptopum var oyun oynarken arkadaşlar arkadan fan sesi,cızırtı,oyunun sesinin yankı yapması gibi şeyler söylüyorlar Gameloop kullanıyorum oradan pubg mobile oynuyorum tüm programlar için geçerli olan bir uygulama veya yapay zeka varmı acaba krispi duydum fakat yüklesem mi bilemedim discordda krispi test etmiştim çok memnundum acaba bildiğiniz bir şey varmı (Krisp sanırım ücretli bu arada para veremem ücretsiz bir şeyler varmı ?)

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,813
Merhaba mikrofonunun arkadaki gürültüleri azaltmak için RTX Voice adlı bir yazılımı deneyebilirsin. Bu yazılım NVIDIA RTX ekran kartlarıyla uyumlu çalışır ve arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde engeller eğer RTX ekran kartın varsa bu yazılımı kullanabilirsin,ben de aynı sorunu yaşamıştım RTX Voice işe yarıyor. Ücretsiz olarak da Krisp uygulamasını deneyebilirsin.
Hem Windows hem de Mac için kullanılabilir. Umarım bu öneriler işine yarar..
Bu arada Krisp de yapay zeka teknolojisini kullanıyor .d

Reaksiyon puanı
21
Merhaba mikrofonunun arkadaki gürültüleri azaltmak için RTX Voice adlı bir yazılımı deneyebilirsin. Bu yazılım NVIDIA RTX ekran kartlarıyla uyumlu çalışır ve arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde engeller eğer RTX ekran kartın varsa bu yazılımı kullanabilirsin,ben de aynı sorunu yaşamıştım RTX Voice işe yarıyor. Ücretsiz olarak da Krisp uygulamasını deneyebilirsin.
Hem Windows hem de Mac için kullanılabilir. Umarım bu öneriler işine yarar..
Bu arada Krisp de yapay zeka teknolojisini kullanıyor .d
Ekran kartım nvidia geforce, rtx değil ayrıca krispi duydum yapay zeka ile çalıştığını da biliyorum ama şimdi mesela full ücretsiz mi onu anlamadım şuan yüklü bende 7 gün süresi mi var yoksa pro sürümü mi 7 gün sonra dolacak anlamadım

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,813
Ekran kartım nvidia geforce, rtx değil ayrıca krispi duydum yapay zeka ile çalıştığını da biliyorum ama şimdi mesela full ücretsiz mi onu anlamadım şuan yüklü bende 7 gün süresi mi var yoksa pro sürümü mi 7 gün sonra dolacak anlamadım
hayır ücretsiz 120 dakikalık var engelletmek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Noise Blocker ve SoundHush'ı denedin mi?