Bu konuyu okuyanlar

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Çarptığı yere birşey olmasında Enes baturdan banane!
indir.jpg

uganda buganda

MustiRG07

Profesör
Aynen 14 yaşından beri emek veriyor aga ben onu 15 yaşındayken izliyordum ama şimdi biraz veletlere amaçlı videolar çekmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen 14 yaşından beri emek veriyor aga ben onu 15 yaşındayken izliyordum ama şimdi biraz veletlere amaçlı videolar çekmeye başladı

Lan iki kere yazmışım :)

Servous

Profesör
Cezalı

Lan iki kere yazmışım :)

1606200421592.png

Buradaki butondan mesajınızı düzeltebilirsiniz.

BordoKing

Profesör
Hiç kimse tanımadığı etmediği bir insana sırf video içeriklerini sevmiyor diye keşke ölse diyemez böyle bir hakkı Y O K sizlerden rica ediyorum çirkin söylemlerinize burda yapmasanız keşke o da bir can haberiniz olsun oda bir annenin evladı sizin gibi oda bir babanın çocuğu sizin gibi kardeşinin abisi belkide sizin gibi size bir kötülüğü var mı naptı bu adam size ?

Rizelimapper53

Profesör
Ünlü Youtuber Enes Batur ölümden döndü. Etiler'de trafik kazası geçiren Batur'un otomobili kullanılamaz hale geldi. Yaşadığı olay sonrası şoka giren Batur, kazayı ufak sıyrıklarla atlattı
Kendisine üzülsem bile böyle gündeme oturmasına gıcık oluyorum. Biz araba ile takla atarız (maalesef yaşadım ama iyiyim) gazatelere bile çıkmayız. Direk bi kaza ile gündeme oturuyor. Neyse. Türkiye burası. Ne bekliyorum ki.

Atakan.ç

Öğrenci
arkadaşlar gerçekten tr de iq düşüklüğü var ağzımı bozmicam diyorum diyorum ama tutamıyorum kendimi ya pardon da bu adam kaza geçirmiş bi şok atlatmış ve böyle denmesi çok garip insan dışı bir hareket inşallah bu tür zihniyetler bir an önce yok olurlar ve umarım böyle kötü düşünenlerin bu tür olay başına gelir o zaman anlarlar.. ne bu çekememezlik ne bu kıskançlık?

Servous

Profesör
Cezalı
Kendisine üzülsem bile böyle gündeme oturmasına gıcık oluyorum. Biz araba ile takla atarız (maalesef yaşadım ama iyiyim) gazatelere bile çıkmayız. Direk bi kaza ile gündeme oturuyor. Neyse. Türkiye burası. Ne bekliyorum ki.
Onlar ünlü olduğu için manşete oturması normal. Yapacak bir şey yok.