Bu konuyu okuyanlar

MSİ İsmail

Öğrenci

Ünlü Youtuber Enes Batur ölümden döndü. Etiler'de trafik kazası geçiren Batur'un otomobili kullanılamaz hale geldi. Yaşadığı olay sonrası şoka giren Batur, kazayı ufak sıyrıklarla atlattı

Twitter de Enes Batur un kazası hakkında konuşuyorlardı. Bende okuyorum gözlerime inanamadım. Yani tamam bir insanı sevmiyorsunuz ama keşke ölseydi, ağaca bir şey olmuş mu? Gibi yorumlar yapılmıştı. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu ya?

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Twitter de Enes Batur un kazası hakkında konuşuyorlardı. Bende okuyorum gözlerime inanamadım. Yani tamam bir insanı sevmiyorsunuz ama keşke ölseydi, ağaca bir şey olmuş mu? Gibi yorumlar yapılmıştı. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu ya?
Benim uğraştığım toxic kitleyi görseydin, bu soruyu daha fazla soramazdın. Neyse, bir kaza onun hayatını değiştirecektir. Umarım, çalıntı yaptığı videolarını bırakır ve özgün içeriklere imza atar.

BilmezKişi

Asistan
Cidden nasıl insanlarsınız bende Enes Baturu fazla sevmiyorum ama böyle deme hakkınız yok o da insan Tr de malı mülkü olanı çekemiyonuz.Kaza yapan siz olsaydınız İnsanlar sizin hakkınızda böyle dese mutlu olurmusunuz.Ben Söyleyeyim HAYIR

Alper S

Profesör
Hâlâ magazin benzeri haber yapmak ne kadar sağlıklı bilemiyorum ancak Enes Batur'u ne kadar sevmesek de, ne kadar çalıntı içerik yapsa da bu adam şu an Monster Computer gibi çalışıyor. Yurt dışından içeriği çekiyor, (Clevo) (ya da çalıyor diyebilirsiniz emin değilim onda) üzerine markasını yapıştırıyor, (Monster logosu) bir de üstüne kişiselleştirme yapıyor. (Bilgisayar modifikasyonu) Bence bunu ne kadar istemesem de yapmakta pek bir sakınca yok. Ha özgün içerik üretse tabii karşı çıkmam ama şirket olarak yapılınca sorun değil ama YouTuber yapınca sorun oluyor derseniz orada sizin tarafınızda bir sorun vardır. Ayrıca 22 yaşında bir kaç milyon Dolarcık servet kazandığı hesaplanılmıştı bir ara. Ülkeye bu kadar Dolar'ı hangimiz sokabildik? Ben Enes Batur içeriği izlemeyi önermem ancak ağaca bir şey olmuş mu? Araba daha değerliydi yaaa gibi saçma sapan cümleler kurmamanızı öneririm. Bu adam öyle değersiz, saçma sapan bir insan değil, küçük yaşlı kitleleri kullanarak çok çok para kazanmış ve ülkeye sokmuş bir insandır, hadi değersiz bir insan olsun, yine böyle demek doğru değil. Umarım düşüncelerimi doğru anlatabilmişimdir.

SDN Son Haberler

Son mesajlar