Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çizgili Pijamalı Çocuk (2008)
bir çok filmde yahudilere nasıl işkenceler edildiği vurgulanır bu sayede onlara karşı ılımlı olmuştur toplumlar bu filmde çocuk gözüyle bakılmaktadır olaylara.. mutlaka izleyin

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Her film kendi çapında güzeldir, hepsine emek harcanır ama Kore filmleri bütün filmlerden bir tık önde. Oyunculuklar senaryo ve içtenlik hepsini Korelilerde görmek mümkün. A Taxi Draver da onlardan biri.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Mortal Kombat izledim ortalamaydı, ama mortal kombat seviyorsanız eğlenirsiniz

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Mortal Kombat beklenti ile izlemediğiniz sürece keyifli.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
tetikçi shooter

Harika, akıllı bir aksiyon filmi tarifi Jack Ryan serisi ve Rambo filminin en iyi kısımlarını karıştırsaydınız, sonunda Shooter'a benzer
bir şey elde edersiniz tetikçi akıllı, ilgi çekici eğlenceli bir aksiyon filmi

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Boss Level:Hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor. Roy Pulver, ülkesine uzun süre hizmet eden ve bir süre önce emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli tekrarlandığı bir zaman döngüsüne hapsolduğu keşfederiyor ve olaylar gelişiyor.Ortalama bir filmdi ama çıtır çerezlik olarak izlenir hem sonuda yarım bırakıldı belliki devam filmi gelicek

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Orjinal ismi bedeviled türkçe ismi ise cinnet bir güney kore filmi eminim ki testere yada hostel tarzı filmleri sevenler bu filmi çok sevecektir filmimiz bol kan ve şiddet içerir ailece seyredilmez çok sayıda +18 ve rahatsız edici sahne içerir şiddet ve kan sevenler izlesin

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
dünden önceki günden önceki gün Çok severek izlediğim Beyazlar içindeyi izledim.II.Dünya savaşı zamanında geçiyor hikaye.Ardından bir gün sonra Şampiyonlar adlı Hint yapımı bir filmi izledim.Engelli bireylerin bir antrenör sayesinde yaptıkları mücadeleler.Ardından Sınav stresini ve sınava girecek öğrencilerin üzerinde oluşan stres ve baskıyı bir grup sınava girecek genç üzerinden onların yaşamlarını ve yaptıklarını anlatan Türk yapımı bir film izledim.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
The great battle ansi fortress bir g kore filmi aksiyon ve savaş filmi sevenler tarafından kaçırılmaması gerekir bilindiği gibi g kore kardeş ülkedir filmlerini takdir ederim bu filme gelince baştan sona aksiyon dolu sonu keşke daha güzel olsaymış ancak siz bu filmi kaçırmayın 9

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
Mortal Kombat izledim ortalamaydı, ama mortal kombat seviyorsanız eğlenirsiniz
nasıl ortalama ya

çok güzel filimdi mortal kombat sevmediginiz belli yada o türleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bugün trt nin tarihi dizileri hakkında konuşalım trt nin ilk tarihi dizilerinden birisi filoyadır sevdiğim ve izlediğim bir diziydi konusunun iyi toparlanıp sonlandırıldığını düşünüyorum gelelim bugünün dizilerine insanlar tarihe açtı bu konuda büyük bir boşluk vardı öncelikle tarihi dizilerimiz sevildi tarih dizisi çekebileceğimizi gösterdik ve devamının gelmesini isterim keşke daha çok çekilse gelelim bu dizilerin eksikliğine tarihi diziler savaş dizisidir o yüzden aksiyon ve büyük sahneler ister büyük prodöksiyonlar olup para ve bütçe ister işte trt bu konuda eksik kalıyor büyük savaş ve aksiyon sahneleri göremiyorum belkide tarihi dizi değil film çeksek yada dizi süreleri 2.5 saat değil 1 saat olsa daha güzel ve başarılı işlere imza atabiliriz ve Şunuda unutmayalım hollywood da tarih yok para var bu yüzden takdir edilesi filmlere imza atıyorlar bizde ise tarih var para yok bu yüzden yapılan iş yavan kalıyor dileğim şudur ki büyük bütçeli tarih ve savaş dizil ve filmerine imza atalım bizimde örnek ve ibret alınan tarihimiz herkes tarafından konuşulup izlensin takdir edilsin yani daha fazla savaş ve aksiyon gerek
kardeşim adamlarda para var acımıyorlar paraya

hikaye yok tarih yok işkembeli küpradan atarak dizi gibi filim yapıyorlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Truva filmini seyrederken önce Homeros ve Çanakkale ye selam verilmesi gerekir Homeros bilindiği gibi çanakkale ve kaz dağları civarında yaşamıştır bizim toprağımızın insanıdır saygıyı hakeder yazdığı savaşlar etkileyicidir truva filmi ise izlemeyen varsa izlenmesi gerekir

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
şöyle yeni çıkan filimleri tavsiye eden yokmu ya

2004 de çıkmış filimi anlatıyonuz

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
nasıl ortalama ya

çok güzel filimdi mortal kombat sevmediginiz belli yada o türleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim adamlarda para var acımıyorlar paraya

hikaye yok tarih yok işkembeli küpradan atarak dizi gibi filim yapıyorlar
mortal kombat filmini acayip beğendim ama bana göre işte,bunu gerçek bir film olarak değerlendirirsem,sinematografi vs 5 üzerinden 1 falan alır ama ben acayip eğlendim o yüzden ortalama dedim

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
En son seyrettiğim ancak pek beğenmediğim bir filmdir lucky konusu fantastik olmakla birlikte film beyninizi kullanırsanız dünyayı yok edebilirsiniz yani dünyanın en tehlikeli varlığı insan beynidir peki insan beyni yada aklı ne için kullanmalıdır dünyayı yok etmek yada yaşatmak içinmi evet
Kuraan da insan aklından övgü ile söz edilir ancak önemli olan insanın iradesidir yani kimisi beynini kullanır israil gibi dünyayı katleder anarşist olur terörist olur kimiside gönüller fetheder ismi asırlar geçse de saygı ve hürmet ile anılır peki siz beyninizin 100 de yüzünü kullanarak ne yapmak istersiniz aslında filmin önermesi insanı düşündüren bir konu ancak yeterince işlenemiyor bu yüzdende film izle geç film olmaktan öteye geçemiyor belkide benim ruh halimden kaynaklanıyor ama çok süper bir film değil izle geç puan 7

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,538
Geçen ay Antrum izledim. Çok boş bir filmdi. Haftaya arkadaşımla beraber İnsan Kırkayak 1-2 ve 3'ü izlemeyi planlıyorum.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bilindiği gibi canım kardeşim bir klasiktir türkiyenin gecekondularını anlatır çok gerçekçi bir filmdir lösemiden ölenler soba zehirlenmesi ile ölenler hırsızlık yapmak zorunda kalan insanlar ve sahiden gecekondularda nasıl bir yaşam var dedirten bir film

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
tuncel kurtiz den absürd bir komedi mutlu aile defteri absürd komedi filmlerini sevenler için tavsiye edilebilir ancak absürd komedi dediğimiz abartılı bir film türü olduğu için ben pek sevemedim tuncel kurtiz gibi bir dram oyuncusu komediye yakışmıyor üstüne oyuncular abartı bir oyunculuk sergileyince film izle geç bir film oluyor sadece absürd komedi sevenler için seyredilir bir film puan 7 belkide fazla olmuştur yani demem o ki fazla derinlik yok konu yok oyunculuk yok sadece abartı komedi filmi sevenler için ideal ve güzel izle geç

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bölük bir türk filmi yer yer küfürler olsada ortam askeri bir ortam olunca ve erkeklere göre küfür normal olduğu için yadırgamamak gerek film güzel ve seyredilir tek eksik aksiyonun az olması onlarda olsa film bir nefes ve dağ olabilirdi
Puan 7

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Ne güzel bir konu ilk başta 14 bin kişi cevap yazmış ondan sonra herkes susmuş şimdi kimse konuşmuyor bazı konuları canlandırmak gerek herkesi bu sayfaya bekleriz hiç kimse film seyret miyor mu abiii

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Kaybedenler kulübü sevmediğim bir film oldu konu itici geldi konusu sex ve alkol evet her film herkes tarafından sevilmez film herkese hitap etmiyor ancak beğenen kişi sayısı fazla çoğu kişi seyretmiş benim ilgi alanım ve ilgimi çeken bir konu olmadığı için beğenemedim

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Görevimiz tehlike 6 yansımalar izledim en son

gorevimiz-tehlike-6-turkce-dublaj-indir.jpg

Son mesajlar