Bu konuyu okuyanlar

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
ip man nasıl ki ip adreslerini falan mı hekliyolar
Bruce Lee'nin hocası Ip Man'ın Wing Chun dövüş stilini tüm dünyaya yaymaya çalışma çabasını ve kişisel hayatında yaşadıklarını anlatıyor. Film serisinin atmosferi(o dönem yaşanan savaşlar, açlık vs.), dövüş sahneleri ve ırkçılık üzerinde duruşu çok güzel. İzle beğeneceğine eminim hem ünlü oyuncular da yer alıyor seride; Scott Adkins, Mike Tyson vs.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Bruce Lee'nin hocası Ip Man'ın Wing Chun dövüş stilini tüm dünyaya yaymaya çalışma çabasını ve kişisel hayatında yaşadıklarını anlatıyor. Film serisinin atmosferi(o dönem yaşanan savaşlar, açlık vs.), dövüş sahneleri ve ırkçılık üzerinde duruşu çok güzel. İzle beğeneceğine eminim hem ünlü oyuncular da yer alıyor seride; Scott Adkins, Mike Tyson vs.
hee ben dövüş filmi olarak cekiçen falan izliyodum bunada bakim saol

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
holivuddan daha iyi kore cineması
Evet bir de onlar müttefik ve gardaş ülke bir de teknoloji devi yani verilen parayı hak eden insanlar holivud eskidenmiş şimdi 200 milyon dolar veriyorlar ortada konu yok senaryo yok yenilmezler çıkar birbirini döver ve film biter ama nerede ooo imdb devleri

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Evet bir de onlar müttefik ve gardaş ülke bir de teknoloji devi yani verilen parayı hak eden insanlar holivud eskidenmiş şimdi 200 milyon dolar veriyorlar ortada konu yok senaryo yok yenilmezler çıkar birbirini döver ve film biter ama nerede ooo imdb devleri
holivud 90larda ve 2000lerin başlarında güzeldi sonradan bozdu. ben çok kore filmi izledim en güzeli onlar en sevdiğim kore filmi akmareul boatda

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298

Enson Hangi Filmi seyrettiiniz ???

p623507.jpg
film-2.JPG

!
İzlediğiniz filmlere bir, iki satır yorum yazarak diğer üyeler için film hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.
IT

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
holivud 90larda ve 2000lerin başlarında güzeldi sonradan bozdu. ben çok kore filmi izledim en güzeli onlar en sevdiğim kore filmi akmareul boatda
Min sik choi süperdir ama kelle gidiyor polis abim gülüyor şiddetin tavan yaptığı bir filmdir +18 dir bu arada ihtiyar delikanlıda sadist bir filmdir o filmde insan hem senariste hem filme söver bence filmi yapanın amacı bol bol küfür ettirmektir

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Min sik choi süperdir ama kelle gidiyor polis abim gülüyor şiddetin tavan yaptığı bir filmdir +18 dir bu arada ihtiyar delikanlıda sadist bir filmdir o filmde insan hem senariste hem filme söver bence filmi yapanın amacı bol bol küfür ettirmektir
intikam üçlemesine bayılıyom zaten benim için 1 min sik choi 2 song kang ho 3 lee byung hun bu 3 adamın bütün filmleri üst kalite bitane kötü çıkmadı

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Nobody.JPG

Nobody (2021) [Önemsiz Biri]

John Wick film serisini sevenler belki bu filmi de sever. Film içinde öyle sürpriz sahne yok sadece:
çalındığı düşünülen (Hutch'ın kızının) kedi bilekliğinin evde bulunması
dışında. :)

Puanım: 5/10

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Dün akşam Avengers end gamenin kısa bir bölümünü izledim konuşanların tamamını izledim

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Mutlaka seyredin Mutlaka

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
İçinde owerwatch mc gibi oyunların olduğu sanal gerçekliğin hakim olduğu bir dünyada ana karakterin başına gelenleri anlatıyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Film, kitap vesaire önerilerinizde "mutlaka seyredin", "mutlaka okuyun" yazmak yerine, bir iki cümle ile size ne kattığını, neden önerdiğinizi yazmanızın daha yararlı olacağı kanısındayım. @Murataltug
Selamlar.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Film, kitap vesaire önerilerinizde "mutlaka seyredin", "mutlaka okuyun" yazmak yerine, bir iki cümle ile size ne kattığını, neden önerdiğinizi yazmanızın daha yararlı olacağı kanısındayım. @Murataltug
Selamlar.
Linke tıklarsan zaten insanlara ne kattığı yazıyor tabii biraz zahmet edip okuman gerekiyor

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Linke tıklarsan zaten insanlara ne kattığı yazıyor tabii biraz zahmet edip okuman gerekiyor
Diğer insanların değil "size ne kattığını, neden önerdiğinizi yazmanızın daha yararlı olacağını" yazmıştım. Önemli olan benim zahmet edip etmem değil. Bu sayfadaki 4 mesajınızda peş peşe "Mutlaka seyredin" mesajlarınıza istinaden yazdım. ;)

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Diğer insanların değil "size ne kattığını, neden önerdiğinizi yazmanızın daha yararlı olacağını" yazmıştım. Önemli olan benim zahmet edip etmem değil. Bu sayfadaki 4 mesajınızda peş peşe "Mutlaka seyredin" mesajlarınıza istinaden yazdım. ;)
Neyse yorumunuz ve tavsiyenize dikkat ederim teşekkür ederim ama bir de şu var diğer okuyucular sadece filmin ismini yazıyor ben ise filmin linkinide paylaşıyorum eğer link paylaşımı yasak değilse linklerin çok daha fazla açıklayıcı olduğu kanısındayım teşekkür ederim

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Sansürsüz grinin elli tonu izledim 8. Bitirişim falan çok güzel film bence özellikle hepimizin bildiği sahneler

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
The Attorney, 2013 Güney Kore avukat drama filmidir. Satılan 11,375,954 bilet ve 82,9 milyar gelirle tüm zamanların en çok satan 15. Kore ve 2013'ün en
yüksek hasılat yapan 2.Kore filmi

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Neyse yorumunuz ve tavsiyenize dikkat ederim teşekkür ederim ama bir de şu var diğer okuyucular sadece filmin ismini yazıyor ben ise filmin linkinide paylaşıyorum eğer link paylaşımı yasak değilse linklerin çok daha fazla açıklayıcı olduğu kanısındayım teşekkür ederim
Hassasiyetiniz ve sağduyunuz için öncelikle teşekkür ederim. Konu ile alakalı olduğu sürece pek tabii film linki de paylaşabilirsiniz. Filme ilişkin bir iki cümleniz, konuya "mutlaka seyredin" yazmaktan ve link paylaşmaktan çok daha büyük katkı sunacaktır. Çünkü bu başlık, izlediğimiz filmi yazabileceğimiz, film hakkında bilgi verebileceğimiz, kendi duygu ve düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz bir başlık. Selamlar.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Evet bugün trt nin tarihi dizileri hakkında konuşalım trt nin ilk tarihi dizilerinden birisi filoyadır sevdiğim ve izlediğim bir diziydi konusunun iyi toparlanıp sonlandırıldığını düşünüyorum gelelim bugünün dizilerine insanlar tarihe açtı bu konuda büyük bir boşluk vardı öncelikle tarihi dizilerimiz sevildi tarih dizisi çekebileceğimizi gösterdik ve devamının gelmesini isterim keşke daha çok çekilse gelelim bu dizilerin eksikliğine tarihi diziler savaş dizisidir o yüzden aksiyon ve büyük sahneler ister büyük prodöksiyonlar olup para ve bütçe ister işte trt bu konuda eksik kalıyor büyük savaş ve aksiyon sahneleri göremiyorum belkide tarihi dizi değil film çeksek yada dizi süreleri 2.5 saat değil 1 saat olsa daha güzel ve başarılı işlere imza atabiliriz ve Şunuda unutmayalım hollywood da tarih yok para var bu yüzden takdir edilesi filmlere imza atıyorlar bizde ise tarih var para yok bu yüzden yapılan iş yavan kalıyor dileğim şudur ki büyük bütçeli tarih ve savaş dizil ve filmerine imza atalım bizimde örnek ve ibret alınan tarihimiz herkes tarafından konuşulup izlensin takdir edilsin yani daha fazla savaş ve aksiyon gerek