Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Transformers 5 i izledim bugün yani kötü değildi ancak olay örgüsünde havada kalan şeyler vardı bence görsel olarak güzeldi izlenebilir

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
MV5BMjQ2NDU3NDE0M15BMl5BanBnXkFtZTgwMjA3OTg0MDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Gifted
(dahi) (imdb:7.7)

Dahi bir kızınız olsaydı onu dahice yetiştirme yolunu mu seçerdiniz yoksa kendi çocukluğunu yaşamasını, bizden birisi olmasını mı isterdiniz. Bu film bu sorunun cevabının peşinde. Dünyalar tatlısı bir kız, muhteşem bir yetenek. Kaçırılmaması gereken bir film.

MV5BNTY2MjIzNzQyNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDcxNzY3OA@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

El cuerpo (ceset) (imdb:7.6)

Contratiempo Filmini izleyenler ve filmin sonunda ters köşe olanlar; bu filmde daha fazlasını bulacaksınız. Siz “katil kim?” diye düşüne durun; olay örgüsü hiç tahmin edilmeyen bir noktada bitiyor. Baştan sona sürükleyici bir film.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Kral Arthur Kılıç Efsanesi

Beğendim. Efektler müzikler sahneler çok iyidi. Senaryo ve işlenişi fena değil sonuna doğru toparlıyor. Aksiyonlu efektli fantastik film sevenler kaçırmasın. 8/10

Lucky Number Slevin

Filmin ortalarına kadar noluyor ya bu nasıl film dedim ancak sonuyla fikirleri değiştiren insanı şaşırtan bir film. 7/10

Ghost in Shell

Filmden çok şey bekliyordum beklediğim kadar iyi değildi. Konu yeterince detaylandırılmamış gibi eksik bir şey var filmde etkileyici bir yapım değil ancak aksiyon filmi niyetine izlenir. 6/10

Son düzenleme:

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Extortion-film-poster.jpg

Extortion

Konusu farklı olsada bence o kadarda ahım şahım değil. Başrol oyuncusu iyi iş çıkarmış. Olayı fazla uzatmışlar. 10/6

O kadar süre bulamamaları ve Karayip polisinin arama kurtarmaya en baştan başlamaması saçma. Ertesi gün hayatta kalmaz dediklerin hayatta ve son anda kalp masajı ile çocuğun kurtulmasıda cabası

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Onur Savasi (2012)
Jagten (original title)
R | 1h 55min | Drama | 18 October 2013 (Turkey)

2:11 | Trailer
1 VIDEO | 30 IMAGES

A teacher lives a lonely life, all the while struggling over his son's custody. His life slowly gets better as he finds love and receives good news from his son, but his new luck is about to be brutally shattered by an innocent little lie.
Director:
Thomas Vinterberg
Writers:
Tobias Lindholm (screenplay), Thomas Vinterberg (screenplay)
Stars:
Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Annika Wedderkopp | See full cast & crew »

Son zamanlarda izlediğim en özgün konuya sahip film. Başroldeki abimizi Hannibal'dan bildiğim için geçmişte filmi izlenecek listeme atmıştım. Birkaç gün önce izledim. 7.6/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
screen-shot-2017-01-11-at-12-55-56-pm.png

Chips

Film sitelerindeki yorumlara bakınca beklentim yükseldi. Bence film bomboş, konu filan dapdağınık, seviye çok belaltı. Sürekli cinsellik. Espriler filanda öyle çok komik değildi. 10/4

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
The Mummy

Insan Tom Cruise Russell Crowe bir arada görünce iyi şeyler bekliyor haliyle ancak beklediğimi bulamadım kesinlikle çok sıradan efekt dolu bir film sıkılmadım ama konu çok basit sıradan geldi. Tom Cruise ve Russell Crowe hatrına izle unut tarzında bir film olmuş. 5/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
The%2BMummy%2B2017%2BHindi%2BCAMRip%2B700Mb.jpg

The Mummy 2017

Her yerde diğer mumya serisi filmlerle niye karşılaştırılmış ve kötü yorumyapılmış. Bu farklı bir kurgu. Hiç bir yerinde sıkılmadım. Seri devam ettikçe dahada anlaşılır olacaktır. Diğer serilere baya bi gizem bırakmışlar ki devam ederse mısır dışında farklı konulara da girebilrler (Tabi çekilirse) 10/7

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
0BXqXY.jpg

Can Dostum (Intouchables) - 2011

Filmi ilk çıktığı zaman izlemiştim ve önceki gün bir daha izleme hissi uyandı tekrardan izledim.
İzlemenizi tavsiye ederim.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Kral Arthur:Kılıç Efsanesi - 2017

Diğer Arthur filmlerine göre daha iyi diyebiliriz.Çünkü filmde fantastik olayların geçtiği anlatılıyor.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
MV5BYmE1MTg0MDMtZmFlMC00ZGM3LTlkYWItNzEzOWRmODlhNDQ2XkEyXkFqcGdeQXVyNzMxMzYyOTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Baahubali 2: The Conclusion

Filim oldukça fantastik; akıldolu savaş sahnelerini ve saçalıkları birarada göreceğiniz bir filin. Filmin sonunda filmin ilk serisine bağlantı yapılıyor.ilk serisini izlemeynlerin öncelike ilk seriden başlamasını tavsiye ederim. İyi seyirler...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Snatch
Şimdiye kadar neden izlemedim bilmiyorum, ancak Pitt abimizin en beğendiğim rolü olmakla birlikte oyunculuk dersi muhteşemdi.
Genel olarak kaçırılmaması bir film.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
film izlemeyi sevmem, gerçeklerden uzak, hayal aleminde, olmayacak şeylere ergenler gibi sevinip, üzülmek, dikkat kesilmek hiç de hoş olmasa gerek. film , maç izlemek yerine bilimle, teknolojiyle, ilimle ilgili meseleler daha çok ilgimi çeker. size de tavsiye ederim. sağolun anlayışınız için. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kültür sanat denilen bir kavram var, biliyorsunuzdur da hatırlatayım. :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
film izlemeyi sevmem, gerçeklerden uzak, hayal aleminde, olmayacak şeylere ergenler gibi sevinip, üzülmek, dikkat kesilmek hiç de hoş olmasa gerek. film , maç izlemek yerine bilimle, teknolojiyle, ilimle ilgili meseleler daha çok ilgimi çeker. size de tavsiye ederim. sağolun anlayışınız için. :)

bize ne?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
bi tavsiye idi, sonuna kadar okumadınız herhalde... hem sadece sizin için de yazmamıştım. fikrimi beyan ettim.
--- Gönderi Güncellendi ---
kültür sanat denilen bir kavram var, biliyorsunuzdur da hatırlatayım. :)
kültür ve sanat sadece film izlemek, müzik dinlemek mi oluyor. kitap okumak, teknoloji takibinde bulunmak, bilimsel ve ilimsel haberlerden faydalanmak kültür sanat olmuyor mu ?... :D güldüm biraz cevabınıza. demek istediğim aslında gerçekçi yaşamak, kendimizi kandırmamak idi. zaten film ve müzik endüstrisinin ilk amacı propaganda ve kültür erozyonuna sebep olmaktır. bunu sadece ben demiyorum, son zamanların çok tartışılan bir konusudur bu hayatın.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Death Note 2017
Death-Note-2017.jpg

Açıkçası beklediğim efekt kurgu ve kalite yoktu, pazar günü için ideal diyebilirim.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Evet boş konulu filmler olduğu gibi boş konulu kitaplar boş teknoloji haberleri de olabiliyor. Filmlere gelirsek insana çok güzel mesajlar, dersler veren gerçek olaylardan esinlenilen birçok film var. Film izlemeyi sevmem demeniz değil film izlemeyi boşuna yapılan bir eylem gibi göstermeniz çok yanlış. Belki önyargınız yüzünden zevk alamıyorsunuz çok üzücü.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Huzur bozucu ve kışkırtıcı, hakaret içerikli mesaj yazılması yasaktır. Kurallara uymayanlar için gerekli aksiyon alınacaktır.

Forum Kuralları

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Huzur bozma @ReDo :D

Jo-jak-doen do-si (2017)
2h 6min | Action | 9 February 2017 (South Korea)

A gamer named Kwon yoo (Ji Chang wook) is unemployed, but in the virtual world he is a leader. Kwon yoo is then framed for murder. With the help of his gaming buddies they try to uncover the truth about this murder case.
Director:
Kwang-Hyun Park
Stars:
Chang-wook Ji, Eun-kyung Shim, Jae-hong Ahn |See full cast & crew »
Reviews
5 user | 13 critic

İlk başta pek ısınamadan başladığım bir filmdi. Esasen filmin ilk yarısındaki aksiyon sahnelerini beğenmedim. Ama film ortalarından itibaren daha ilgi çekmeye başlayan konusuyla güzelleşmeye başlıyor ve sona kadar da iyi gidiyor. Orta halli bir film izlemeyi düşünenler için.

71/100