topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ImageThumbnail2.aspx

Incendies (2010)

Oldboy filmi gibi bir uç noktası var ki insanın beynini yakıyor. beynimde şimşekler çaktı, başım ağrıdı :S 9/10

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Kurtuluş Günü 2
9/10
1 puanı da 20 yıl bekletmelerinden kırdım. Ama o 20 yılın hakkını vermişler gibi. 3D izleyin.

mzungu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Exam 2009
6.9/10
iş başvurusu için finale kalan 8 aday bir odaya kapatılır ve ellerine sınav kağıdı verilir.... devamını izleyin.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hardcore Henry

Tek kelimeyle muhteşemdi. Aksiyon dolu film boyunca sıkılmayacağınız bir film nerden puan keseyim bilmiyorum benim gibi aksiyon bilim kurgu hayranları kaçırmasın derim.
Şimdi FPS diyince olaylar birinci şahıs gözünden gerçekleşiyor ya. Filmlerde başka olayları anlatmak için başka mekan başka kişiler ve başka sahneler de gerçekleşiyor. Bunlar mevcut muysu filmde, mevcutsa nasıl çekmişlerdi?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Şimdi FPS diyince olaylar birinci şahıs gözünden gerçekleşiyor ya. Filmlerde başka olayları anlatmak için başka mekan başka kişiler ve başka sahneler de gerçekleşiyor. Bunlar mevcut muysu filmde, mevcutsa nasıl çekmişlerdi?

Mevcut, yine tek bir kişi üzerinden farklı farklı mekanlarda çekiliyor film.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Inception 2010
Tekrar izledim ama ciddi soyluyorum hala tekrar izleyebilirim cok kaliteli film. Ve sonu benim icin hala soru isareti

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
batman-v-superman-adaletin-safagi-2016-turkce-altyazili-izle-610.jpg

'Batman v Superman Adaletin Şafağı'

Efekt filan iyi tamam ama o senaryo ne öyle ya. Batman'i rezil etmek için elinden geleni yapmışlar. Son Çelik Adam ve Batman filmlerinin tadını ekşitmekten başka bişey olmamış. Bi de THY o kadarcık sahne için mi çuvalla para döküp sponsor oldu yazık. 10/6

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
664784.jpg

Eye in the sky

Film olarak güzel bir film, kendini seyrettiriyor. Devir gökyüzünden yapılacak teknolojik savaş silahlarının devri. Öyle tank tüfek devri devri değil. Filme gelirsek, kimse ABD, İngiliz gibi ülkelerin çocukları düşündüğü söylemesin. Filmde bunu propagandası var ancak bi yandan da tam tersi propaganda da var. 10/7

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Batman v Superman Adaletin Şafağı
Christian bale bu film yuzunden batmandan vazgecmis olabilir. Abi bu nedir ya gozunden lazer atan herseyden daha saglam ve ucabilen bi yaratigi teneke bi kostum giymis ve maske takan birisi nasil yenebilir. Filmi hayretler icinde izledim herkes film yapmasin kardesim dunya paraniz var sonuc bumudur yani.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
tumblr_n8rnjbcpsX1qban3jo1_500.jpg

Libertador - Kurtarıcı

Gerek mekanlar, kullanılan kostümler, insan sayısı gayet iyi düşünülüp, masraf edilmiş. Kendi tarih ve kahramanlarını anlatmaya çalışmışlar. Lakin oyunculuklar ve kurgu zayıf kalmış. Bazı yerlerde gereksiz uzatılmış, bazı önemli yerler çok hızlı geçilmiş ya da çok hızlı birbirine bağlanmış. 10/6

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Christian bale bu film yuzunden batmandan vazgecmis olabilir. Abi bu nedir ya gozunden lazer atan herseyden daha saglam ve ucabilen bi yaratigi teneke bi kostum giymis ve maske takan birisi nasil yenebilir. Filmi hayretler icinde izledim herkes film yapmasin kardesim dunya paraniz var sonuc bumudur yani.
spoilerın kralını vermişsin

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Kriptonit + Batman? Hiç mi çizgi roman okumadın?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
fantastik filmde mantık arayan masum köylü :D

adam gözünden lazer çıkarıyor, kanatsız roketsiz havalarda uçuyor, dünyayı yörüngesinden çeviriyor, bunlar mantıklı, teneke adama yenilmasi mantıksız :D

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
fantastik filmde mantık arayan masum köylü :D

adam gözünden lazer çıkarıyor, kanatsız roketsiz havalarda uçuyor, dünyayı yörüngesinden çeviriyor, bunlar mantıklı, teneke adama yenilmasi mantıksız :D

Hahahah ulan ne komik adamsin ya sen de bi film cek en iyisi. Biz bilmiyoruz sanki ne filmi oldugunu. Ben konun biraz kotu oldugunu soylemek istedim. Fantastik film diye mantiksiz mi olmasi lazim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Hahahah ulan ne komik adamsin ya sen de bi film cek en iyisi. Biz bilmiyoruz sanki ne filmi oldugunu. Ben konun biraz kotu oldugunu soylemek istedim. Fantastik film diye mantiksiz mi olmasi lazim.

öynen öyle. fantastik film diye mantıksız olması gerekiyor :D

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
öynen öyle. fantastik film diye mantıksız olması gerekiyor :D
Ya sen benim ne demek istedigmi anlamamiyomusun yoksa saf taklitimi yapiyosun? Karakterler tabiki mantiksiz olabilir ama filmin mutlaka mantikli bi konusu olamak sorunda yani sen inanilmaz bi karekter yaratip bi insana dovduremessin. O zaman filmin bi amlami kalmaz. Illa karakterin bi acigi olabilir supermeninde oldugu gibi ama bu kadar kolay acigindan yararlanilip yenilmesine bi serzenisti benimki. Bu benim kendi fikrim seninki farkli olabilir. Yada batman sevdigin bi karakterdir hosunada gidebilir. Masum bi koylu olarak sana derdimi anlata bilmisimdir insallah yuce lordum. :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
images

Concussion - Doğruyu Söyle

Doğru ol, ideallerinden vazgeçme, güce boyun eğme.Çok farklı bir konu.Gerçekten insanlara güzel mesaj veriyor. Will Smith'in oyunculuğu çok iyiydi. 10/7

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
2978102.jpg

Term Life

Orta seviye iyi hırsız, kötü polis filmi. Aksiyon orta seviye. 10/5,5

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Me Before You 8/10
Emilia Clarke yine çok iyiydi

How to Be Single 7/10
Hollywood un saçma +18 filmlerinden olabilir demiştim ama değil senaryosu gayet güzel.

Kapoor and Sons 8/10
Bollywood un tadı başka tabi
Rishi Kapoor varsa sıkıntı olmaz zaten.
Konusu çok güzel zaten izleyen pişman olmaz.

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
fRzjLEC.jpg

İzlediğim en anlamsız saçma filmdi hatta buna film bile denemez