Bu konuyu okuyanlar

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
John Wick

Denzel'in The Equalizer filmi ile neredeyse aynı diyebilirim; fakat onun senaryosu daha iyiydi. Bu, sırf aksiyon; başka hiçbir şey yok.
5.5/10

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Testere 8. çok güzel seriyi bitirdim ama hala bitmemiş gibi hissediyorum :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

John Wick

Denzel'in The Equalizer filmi ile neredeyse aynı diyebilirim; fakat onun senaryosu daha iyiydi. Bu, sırf aksiyon; başka hiçbir şey yok.
5.5/10

Bencede equalizer daha iyiydi ama john dickde iyiydi bi 6.5 vardı rahat

nzmcnarz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Whiplash 9/10
Tavsiye ederim cok guzel film olmus. O muziklerin havasini cok iyi veriyor.
Snatch 9/10
Sirf Brad Pitt icin bile İzlenilebilinir. O zencilerin konusmalari filan film cok iyi olmus. Tek kusuru 1:30 saat olmasi. 2:30 saat olsaydi film genis genis olsaydi konular.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
American Sniper
American_Sniper.jpg

Gerçek bir hikaye olması çok cezbedici,Ancak tamamen doğru yansıtıldığını düşünmüyorum.
Bradley fena vücut yapmış. :) 72/100

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
tt2381989.jpg

Tetikçi

Bir Danimarka filmi. Abd ile Danimarka hükümeti arasındaki gizli petrol anlaşmasını konu alan bir film. İmdb puanı çok yüksek. Kurgu çok kötü , izlerken sıkıldım. Konuda bütünlük yok. Vasat altı bir film. 10/4

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Poster-Film-Bioskop-Fast-and-the-Furious-7.jpg

Hızlı ve Öfkeli 7

Film başından sonuna kadar full aksiyon. Aksiyonun dibine vurmuşlar tamam ama o kadar abartı da ne ya. Ne gerek vardı. Jason Statham filme çok büyük katkı yapmış. Sonu Paul Walker'e yapılan jestle çok hoş bitmiş. Ama aşırı abartılı sahneler hoşuma gitmedi. Mantık hataları yok değil. 10/6,5

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
tt2381989.jpg

Tetikçi

Bir Danimarka filmi. Abd ile Danimarka hükümeti arasındaki gizli petrol anlaşmasını konu alan bir film. İmdb puanı çok yüksek. Kurgu çok kötü , izlerken sıkıldım. Konuda bütünlük yok. Vasat altı bir film. 10/4

Ben bu filmi 4-5 ay önce izlemiştim bence o kadarda kötü değildi hani mükemmelliği yoktu ama bi 10/6 izlenebilirliği vardı.

American Sniper
American_Sniper.jpg

Gerçek bir hikaye olması çok cezbedici,Ancak tamamen doğru yansıtıldığını düşünmüyorum.
Bradley fena vücut yapmış. :) 72/100

Doğru yanlısılmış çoğu yeri ama her böyle kötü birinin başına geldiği gibi kötü bir şekilde suikaste kurban gitti.hiç beğenmedim filmi

Poster-Film-Bioskop-Fast-and-the-Furious-7.jpg

Hızlı ve Öfkeli 7

Film başından sonuna kadar full aksiyon. Aksiyonun dibine vurmuşlar tamam ama o kadar abartı da ne ya. Ne gerek vardı. Jason Statham filme çok büyük katkı yapmış. Sonu Paul Walker'e yapılan jestle çok hoş bitmiş. Ama aşırı abartılı sahneler hoşuma gitmedi. Mantık hataları yok değil. 10/6,5

Bence siz yanlış düşünüyorsunuz zaten bu film abartılar üzerine kurulu değilmi ? her serisinde aynıydı zaten.Film güzeldi her sene üstüne konularak işlemişler buda güzeldi ama en kötü 10/8 rahat vardı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Çarşı Pazar

Fragman kadar güldürmese de ara ara güldürüyor.
Boş vaktinizde izleyebileceğiniz türden bir film.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
fid14342.jpg

Üçkağıtçı - Mortdecai

Eğlenceli bir film olmuş. Konusu sanat hırsızlığı. Jonnny Deep oyunculuğunu konuşturmuş. Sonuna kadar sıkılmadan seyrettiriyor. Aman aman espriler olmasada herşey kararında 10/6,5

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Chappie
chappie-wall-e-meets-district-9-and-robocop-what-s-not-to-like-dd18052f-1e71-4959-bbbc-36351e86b1b7.jpeg

filmi oldukça beğendim.konu olarak farklı ancak klişelerle dolu bir film.
Chappie'nin filmdeki bazı oyunculardan iyi rol yapmış.:)

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Uzun zamandır Yerli yapım bir filmde bu kadar gülmemiştim gercekten cok güzel bir yapım komedi film severlere siddetle tavsiye ederim :)
9dSxAVD.jpg
[/IMG]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Ekli dosyayı görüntüle 10616

Mad Max'i ilk olarak Hızlı ve Öfkeli den önce fragmanını izlerken gördüm.Fragman bile sinemada beni o kadar heyecanlandırmıştıki bu filme mutlaka gitmeliyim dedim. En başta söylemem gerekirki sonuna kadar mükemmel bir film ve muhakkak 3d olarak gidin verdiğiniz paranın karşılığını kat ve kat alıyorsunuz.Oyunculuklar şahane! Düşünün Transfomers filmindeki vasat oyuncu Rosie Huntington bile galiba bu kadar kaliteli oyuncular arasında ayıp olmasın diye gayet güzel rolüne büründü.Ama filmimizin en can alıcı noktaları elbette fütüristik hava ve aksiyon sahneleri..... Kıyametden sonraki o havayı gerek sahneler-kostümler gerekse renkler ile sonuna kadar tadıyorsunuz.Araba sahnelerinin art arda gelmesi hatta film başlangıcından sadece 10 dk sonra zincirleme aksiyonun başlaması sizi korkutmasın.Çünkü Hızlı ve Öfkelide gördüğümüz baş ağrıtan, tabiri caiz ise kuru aksiyon yok karşımızda.George Miller aksiyonu öyle bir şekilde sunuyor ki gerçekçilik ve 21.yüzyıl sinema teknlojisi ''2si bir arada kahve'' kadar uyumlu ve mükemmel.Herhangi bir filmde senaryo basit olduğunda muhakkak yerip laf eden ben bu filmdeki basit senaryoya 1dk gıkım çıkmadı.Kendime bile şaşırdım doğrusu... Bir kaç küçük minicik eksisi var onları da söylemeden geçemem.Öncelikle Çılgın Max daha çok yardımcı rolde gibiydi hatta filmin ismini Imperator Furiosa deseler gam yemem doğrusu.Diğeri ise biz gibi 90lardan sonra doğan kimselerin önceki seri hakkında bir şey bilememesinden dolayı bilgi mahiyetinde 5-10 dkda olsa sahneler olabilirdi direkt olarak konuya girilmeden.Bunlar benim gözüme takıldı ama eksi de denmez bunlara yanlış anlaşımasın. Sadede geleyim bana göre Mad Max hem seri hayranlarını hemde aksiyon severleri sonuna kadar tatmin edecek bir film.Gidin izleyin ve bu 2 saatlik şölene sizde nail olun.PUANIM:8.7/10
Sinemalar.com aynı adlı hesabımdan alıntı...

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Focus

Will smith yetmezmiş gibi birde başımıza Margot Robbie çıktı süper filmdi baya eğlenceliydi :) 8/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
398547.jpg

Kırımlı

Son zamanlarda seyrettiğim oyunculukları ve anlatımı ile en iyi yerli filmlerden biri oldu. Mekanlar, askerler, kılık kıyafet iyiydi. Tabi sonuçta bi savaş filmi çekiyosun ve içinde Almanlar var. Ama tank, uçak, asker sayısı, efektler gibi büyük bütçeli malzemeler olmayınca bişeyler eksik kalıyor. Buna rağmen fena değil güzeldi. 10/7

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Kingsman The Secret Service

Beklediğimden daha iyiydi açıkçası oldukça beğendim. 8/10

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Dün Şeytan Tepesini izledim bugüne kadar izlediğim en saçma korku filmlerinden biriydi berbat ötesi bir film

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Iic02oM.jpg

The Hun (2012)

İftiraya kurban giden sıradan yaşantıdaki bir adamın, doğup büyüdüğü kasabada verdiği itibar ve onur mücadelesi. Mahalle baskının ne denli berbat bişey olduğunu gösteren bir film. 7.8/10

TQcUQ4K.jpg

Mad Max: Fury Road (2015)

Ömrü hayatımda bu kadar aksiyon dolu bir film izlemedim. Kovalamacalar çatışmalar saniye olsun durmuyor. Türü itibariyle izle geç bir film ama izlerken keyifli vakit geçirtmeyi garanti ediyor. 7.7/10

not: sinema harici bu kadar keyif vereceğini sanmıyorum. sinemada izlemenizi tavsiye ederim.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Fast n Furious 6 hemen arkasından Fast n Furious 7 film harikaydıda sondaki Paul Walker klibi mahvetti beni :(

Brian-Oconner-16.jpg

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kingsman: The Secret Service

Daha önce bu film türünü seyretmedim, zaten var olduğunu da sanmıyorum. Komedi-Aksiyon filmi olmasına rağmen içinde bolca kanlı sahne bulunduruyor.
Komedisi Red filmi tadında, aksiyon sahneleri ise çok fazla ve gerçekten kaliteli. Kanlı sahneleri boş verirsek çok eğlenceli ve güzel bir film.
7.5/10

James Bond, Jason Bourne, Jack Bauer iyiydi. :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Çılgın Dershane 4

Zaman kaybı arka planda açık kaldı ara ara yemek yerken izledik...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
105072.jpg

Chappie

Son zamanlarda seyrettiğim en güzel filmlerden biriydi. Komedi, aksiyon, dram hepsi beraber güzel işlenmiş. Efectler, robototun hareketleri filan harika olmuş. 10/8

Reaksiyon puanı
31
U1aRKx5.jpg

The Imitation Game

Gerçekten zevkle sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film olmuş konusuna diyecek söz yok kaçırmayın derim :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Beyond the Reach

Filmde görünen adam sayısı bile toplamda 10 değil. 2 kişi ile çekilmiş. Çok bir numarası yok.
4.5/10

ThorA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Annelerimiz Babalarimiz 2.dunya savasinda almanya yi konu alan film savaştan asıl etkilenenin halk oldugunu vurguluyor 3 bölümden olusuyor tavsiye edilir almancası unsere mütter, unsere väter.