SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
The-Gambler-2014.png

The Gambler - Kumarbaz

Farklı bir kumarbaz filmi olmuş. Mark Wahlberg oyunculuk olarak bi performans gösterse de bunun dışında pek bi oyunculuk yok filmde. Yer yer sıkıcı olsa da boş zaman filmi olmuş. 10/6

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Fight Club
Bu filme bayılıyorum ya unuttukça izliyorum :D 10/10

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Nightcrawler

Filmin ilk yarısı müthiş sıkıcı, geri kalanı bir o kadar heyecanlı, sonu saçmalık.
5.5/10

Polis bütün bunları peşini bırakır mı? Adamın elindeki bütün kayıtlara el koyup ne halt ettiğini anlarlar ve adam cinayete sebep olmaktan uzun süre hapis yatar.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Hızlı ve Öfkeli 7
Eski filmlere göre yarışlar az aksiyon ve drama daha ağırlıklıydı. Bazı sahneler baya abartıydı ama gayet güzeldi. 7/10

The Water Diviner
Film çok güzeldi böyle bir filmi bizim yapmamız gerekirdi ama ne yazıkki yüzlerce saçma sapan komedi filmimiz olmasına rağmen adam akıllı çanakkale zaferiyle alakalı filmimiz yok 7/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Afis.jpg

Cinayet Tezi

Filmin sonu hep en baştan belli diye seyrediyorsunuz. Ama bi bakmışsınız ki o son bi türlü açığa kavuşmuyor. Aslında film beklediğiniz gibi neticenlenmiyor. Ben sonunu sevmedim. 10/5.5

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu sabah focus filmini izledim.
kesinlikle tavsiye edilir bi film olup, filmde arayabiliceğiniz herşey mevcuttur.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
198361fb.jpg

God's Pocket

Valla öyle iyi bir film filan değil. Hatta kimin eli kimin cebinde o da belli değil. Mantık hataları çok. Karamsar bir kasabanın karamsar ve tuhaf insanlarının hayat hikayesi. 10/5

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
american-sniper-poster-clint-eastwoodjpg-728x728.jpg

American Sniper - Keskin Nişancı

Bir çok film yorum sitelerinde bu filme ilgili çok yorum yapılmış. Bu filmde Abd'lilerin Irak milliyetçiliği yapması kadar doğal olan bişey yok. Bundan öncede Pi'nin Yaşamı gibi bir film varken adamlar A.R.G.O. filmine oscar ödülü verdirdi. Buda öyle asla oscarlık değil tabiki. Adamlar kendi bütünlük ve milliyetçilik duygularını doğal olarak öne çıkarmaya çalışıyor. Kendi halkına bak ben haklıyım demeye getirecek ki, bundan sonraki haksız işgal ve katliamlarını yoksa nasıl yapacaklar. Filmi siyasi ve etik olarak değerlendirirsek elbet puanı 1-2 olur, ama sinemacılık açısından bakarsanız en az 10 üzerinden 7-8 alır.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
st%2Bvincent%2Bsoundtracks.jpg

Benim Komşum Bir Melek

Komedi ve dram bir arada seyredilebilir güzel, eğlenceli bir film olmuş. Bill Murray güzel bir oyunculuk çıkarmış. 10/6,5

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Takip 3
[video=youtube;VbxvMSg667Y]https://www.youtube.com/watch?v=VbxvMSg667Y[/video]

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Interstellar
Interstellar.jpg

Sinemadan sonra evde bir kez daha izledim sinemada ki 3D etkiden olsa gerek daha bir değişik geldi ancak yine kendine hayran bıraktı. :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Marshland-276450591-large.jpg

Bataklık - La isla mínima

Bir İspanyol polisiye, gerilim filmi. Gerilim film sonuna kadar devam ediyor ve suçu işleyeni merak etme duygusu film sonuna kadar bazı tahminlerde bulunsanızda hep devam ediyor. Mekanlar, oyunculuklar bana çok değişik geldi. Yönetmenin farklı bir tarzı var. Bazı yerlerde senaryo zorlanaılsa da fena film değildi. 10/7

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Black%2BSea%2BPoster.jpg

Black Sea - Kara Deniz

Başlangıcı itibari ve konuyu denizaltına bağlaması ile farklı bir denizaltı filmi. Savaş beklemeyin. Bazı yerlerde kurgusal hatalar olsa da sonuna kadar seyrettiriyor. Sonu da aslında ilginç bitiyor, beklentinizi pek karşılamıyor diyebilirim.10/6

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
The Wedding Ringer
The_Wedding_Ringer.jpg

Uzun bir süre sonra film izledim.İzleyip izlememekte kararsız kaldığım bir filmdi.
Şunu da belirtmek isterim beni aşırı güldüren bir film oldu.
Benim gibi acaba ile filmi erteleyen varsa otursun izlesin.Kesinlikle hakkını veriyor.Kevin Hart döktürmüş.:D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
qsdZXaL.jpg

Rough Cut

Uzun bir süreden sonra izlediğim ilk film oldu, beğendim :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
The Tall Man
The_Tall_Man.jpg

Jesica Biel oynuyor diye izleyeyim dediğim bir film.Yorumlar da olumlu ancak finali dışında ki onu da anlamayanların top attığını düşünüyorum.
Gerilim dozu orta şiddetli bir polise film olmuş.Gece iyi gidecek tarza bir tür ve konusu var. :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Hizli ve Öfkeli 7

Sonunda cok duygulandim. Etkilendim.

R.I.P Paul

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Welp
Cub.jpg

Fransız yapımı olan film, değişik bir korku gerilim türünü yansıtmaya çalışmış.
67/100

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
skin-trade-2.jpg

Skin Trade

Bende 7.2 İmdb puanına aldanıpta seyrettim. Hiç beğenmedim, çok saçma geldi. Haliylede seyredildikçe de puanı düşmüş. Valla 6 bile fazla bence. Bir kaç dövüş sahnesi dışında izlenebilir bir film değil.. 10/5

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fasandr%C3%A6berne_hovedplakat_poster_filmpuls.dk_.jpg

Fasandræberne - Sülün Katilleri

Danimarka yapımı güzel bir film olmuş. Öncelikle oyunculukları beğendim. Komiser rolünü yapan iyiydi. Farklı bir polisiye, cinayet, gerilim filmi idi. Film içindeki flasback'lerle filmin konusu izleyicinin kafasında daha iyi bir yere oturuyor. Filmin son kısımlarında bazı hızlı tesadüfler olmasa iyiydi. Filmin akışında insana tuhaf geliyor. Ama yinede sıkılmadan izletiyor 10/7.5

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Twelve Monkeys 1995. Geç kaldım biraz ama kafa karıştırıcı kaderci bir film. Tavsiye ederim

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
skin-trade-2.jpg

Skin Trade

Bende 7.2 İmdb puanına aldanıpta seyrettim. Hiç beğenmedim, çok saçma geldi. Haliylede seyredildikçe de puanı düşmüş. Valla 6 bile fazla bence. Bir kaç dövüş sahnesi dışında izlenebilir bir film değil.. 10/5

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fasandr%C3%A6berne_hovedplakat_poster_filmpuls.dk_.jpg

Fasandræberne - Sülün Katilleri

Danimarka yapımı güzel bir film olmuş. Öncelikle oyunculukları beğendim. Komiser rolünü yapan iyiydi. Farklı bir polisiye, cinayet, gerilim filmi idi. Film içindeki flasback'lerle filmin konusu izleyicinin kafasında daha iyi bir yere oturuyor. Filmin son kısımlarında bazı hızlı tesadüfler olmasa iyiydi. Filmin akışında insana tuhaf geliyor. Ama yinede sıkılmadan izletiyor 10/7.5

Hocam bende bu skin tradeyi bugun gördüm listeye ekledim kadro güzel olduğu için yinede bi izlerim heralde . Alttaki filmide yaklaşık 2 ay önce izledim hatırlıyorum hala benim hoşuma gitmişti tavsiye ederim akıcı şekilde ilerliyor ben beğenmiştim.

Son izlediğim film dün yenilmezler ultron du

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
avengersageofultron.jpg

Güzel filmdi izlenir..

özellikle hulk olan sahneler baya iyiydi :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Sevimli Tehlikeli
Sevimli_Tehlikeli.jpg

buram buram bollywood kokan güzel bir film olmuş. :)