BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Komşum Totoro

Eğlenceli bi yapım :) Karekterleri çok tatlı

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yqeta3y5.jpg

Heat(1995)
Her yerinden ünlü fışkıran, az ama öz aksiyon sahneleriyle gönlüme taht kuran, De Niro ve Pacino kapışmasının da büyük keyif verdiği, güzel kelimesinin hakaret olduğu müthiş bir film; sırf kafedeki sahne için bile tekrar izlenilecek bir yapım

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
çatışma sahnesi muazzamdı ya :) şu vadi ekibi izlesede çatışma sahnesi çekmeyi ögrense :D

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
çatışma sahnesi muazzamdı ya :) şu vadi ekibi izlesede çatışma sahnesi çekmeyi ögrense :D

Galiba 13 dakikaymış o çatışma sahnesi ama hiç sıkmadı tamam biraz olağanüstülük vardı ama hiç de göze batmadı en azından vadideki gibi yapmacık değildi, vadide ayrı bir güzel özellikle eski bölümleri ona da lafımız yok tabi:)

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Beni Unutma
Duygusal film sevenler izlemeli mutlaka.

beni-unutma-film.jpg

Dugun Dernek - vasat seviyede [10/4]

Dhoom 3 - Aamir Khan fimlerinden farkli bir filmdi. [10/7]

Dhobi Ghat - [10/7]

Jab Tak Hai Jaan

Jab-Tak-Hai-Jaan-1st-Monday-Box-Office-Collections.jpg

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
t58HBFA.jpg

Farklı bir film. kesinlikle sıradan denilemez. Korelilerin eline bilindik Holywood oyuncularını versen de yine de farlı bişey ortaya çıkarabiliyorlar. tavsiye ederim 7.8/10
Filmin sonu benim için hayal kırıklığı oldu ya :D Sonunda nerdeyse hiçbirşey olmadı gibi geldi :D Ben önemli bir yerimi kaçırdım acaba :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Filmin sonu benim için hayal kırıklığı oldu ya :D Sonunda nerdeyse hiçbirşey olmadı gibi geldi :D Ben önemli bir yerimi kaçırdım acaba :D

beğeni meselesi. sektör son bir kaç yılda çok fena rutine bağladı. neredeyse her film ilk 10 dakikasında baştan sona tahmin edilebiliyor. sadece tahmin ettiğimizi görmek için oturup izliyoruz. Böylesine aykırı ve ne olacağı kestirilemeyen senaryolar her zaman benden tam not alır.

sonunun boş olmadığı filmin kalitesinden açık. bir mesaj verilmiş ve sağlam bir mesaj ama oturup iyi bir tahlil etmek gerek.
1 koreli ve 1 zenci çocuk koca dünyada öylesine hayatta kalmış olamaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bi spoiler eklemek bu kadar mı zor olur :D

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
beğeni meselesi. sektör son bir kaç yılda çok fena rutine bağladı. neredeyse her film ilk 10 dakikasında baştan sona tahmin edilebiliyor. sadece tahmin ettiğimizi görmek için oturup izliyoruz. Böylesine aykırı ve ne olacağı kestirilemeyen senaryolar her zaman benden tam not alır.

sonunun boş olmadığı filmin kalitesinden açık. bir mesaj verilmiş ve sağlam bir mesaj ama oturup iyi bir tahlil etmek gerek.
1 koreli ve 1 zenci çocuk koca dünyada öylesine hayatta kalmış olamaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bi spoiler eklemek bu kadar mı zor olur :D

Katılıyorum hocam the departed 2006 yılının filmi o yıldan bu yana beni hikayesiyle ters köşe yapmış doğru düzgün bir polisiye filmi yok hele ki son yıllarda çıkan filmler birbirlerinin yeniden çevrimi gibi

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
The Terminal

Sayende ben de seyrettim. Tom Hanks her zamanki gibi ustalığını konuşturmuş. Adamla beraber ben de ağlayacaktım. Son zamanlarda seyrettiğim en güzel filmdi.
10/10

the-terminal_m.jpg

kimi sahneleri çok acıklıydı ama. keçi sahnesi gibi :) adam cidden bir yabancı gibi oynamış. tanımasam herifi, bana rus deseler yutardım.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Katılıyorum hocam the departed 2006 yılının filmi o yıldan bu yana beni hikayesiyle ters köşe yapmış doğru düzgün bir polisiye filmi yok hele ki son yıllarda çıkan filmler birbirlerinin yeniden çevrimi gibi
Hocam Başlangıç ve Zindan Adası filmlerini izlemedim mi ?

Dün Yargıç Dredd i izledim güzeldi

71fkYuMVMtdbREh9Mp3gTFmI8Bv.jpg

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hocam Başlangıç ve Zindan Adası filmlerini izlemedim mi ?

Dün Yargıç Dredd i izledim güzeldi

İki filmide izledim ancak başlangıç polisiye değildi artı olarak nolan kardeşlerin yeri ayrıdır benim gözümde kötü filmleri bile bana göre süperdir:)
zindan adası polisiye olarak başlayıp psikolojik gerilim ve gizem olarak biten bir film kesinlikle bir polisiye film değil ama izlediğim en iyi gizem filmlerinden belkide en iyisi:)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İki filmide izledim ancak başlangıç polisiye değildi artı olarak nolan kardeşlerin yeri ayrıdır benim gözümde kötü filmleri bile bana göre süperdir:)
zindan adası polisiye olarak başlayıp psikolojik gerilim ve gizem olarak biten bir film kesinlikle bir polisiye film değil ama izlediğim en iyi gizem filmlerinden belkide en iyisi:)
ters köşe yapan fimler açısından söyledim.

bugün
3rSWrjlcYsV1ZDgSlajM37Ahs12.jpg

8.5/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Patron Mutlu Son İstiyor
Patron_Mutlu_Son_Istiyor.jpg

İtiraf etmeliyim ki beklediğim kadar iyi değildi. :closedeyes:

7.43