7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Thor 2

İlk filmden oldukça kötü. Biraz komedi yapmaya çalışmışlar o da olmamış. Çocuk filmi çekmişler.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
di-OTB8.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0465602/
7.3/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
20970.jpg

Setup

Hayatımda seyrettiğim en iğrenç filmlerden biri. Bruce Willis ne arar böyl filmlerde bilmem. 10/2

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ender's Game: Film idare eder, filmin sonu iyi olmuş, hem filmi olduğu gibi bitirebilirler hem de 2. film çekilebilir. 10/6,5

Thor 2: Bir şeyin ucu da bizim gezegene dayanmasa olmazdı zaten O kadar gelişmiş diyar var ama asıl olay yine Dünya'da oluyor. :) Tipik marvell filmi, devamı geleceği belli. 10/7

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu aralar bilgisayarda da çok film izliyorum onları da yakında yazmaya başlarım animeye bir tutulduk gittik yeni yeni toplamaya başlıyorum.Ama şimdi değineceğim bu gün beyaz perde başında olduğum
xLilUUh.jpg

8.5 i haketmeyen bir filmdi benim gözümde.Arkadaşım gidelim de gidelim biraz cinsellik ve küfür varmış diye diye gittiğimiz filmin ilk yarısı konulu film gibiydi :D Tamam oyunculuk iyide her iki laftan biri f*ck mı olur arkadaş bu nedir biraz cıvkını çıkarmış gibiydiler.Aman gidecek falan varsa da bayanları götürmesinler rezil olursunuz.Toplayacak olursam da tamam konusu orjinaldi oyunculuk iyiydi ama o kadar da olmazdı be kardeşim..

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu aralar bilgisayarda da çok film izliyorum onları da yakında yazmaya başlarım animeye bir tutulduk gittik yeni yeni toplamaya başlıyorum.Ama şimdi değineceğim bu gün beyaz perde başında olduğum
MV5BMjIxMjgxNTk0MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjIyOTg2MDE@._V1_SX640_SY720_.jpg

8.5 i haketmeyen bir filmdi benim gözümde.Arkadaşım gidelim de gidelim biraz cinsellik ve küfür varmış diye diye gittiğimiz filmin ilk yarısı konulu film gibiydi :D Tamam oyunculuk iyide her iki laftan biri f*ck mı olur arkadaş bu nedir biraz cıvkını çıkarmış gibiydiler.Aman gidecek falan varsa da bayanları götürmesinler rezil olursunuz.Toplayacak olursam da tamam konusu orjinaldi oyunculuk iyiydi ama o kadar da olmazdı be kardeşim..

Filmin resmini göremiyorum ama iki laftan biri f*ck olduğuna göre the departed diyorum puanıda 8.5ama the departed eski bir film para avcısı mı yoksa

askilicalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmin 3 saat olduğuna bakmayın. akıcılığı enfes. 1.5 saatlik film gibi geçti bence. bunu filmin yüzeysel olmasına yada akıcı olmasına bağlamak tamamen sizin elinizde. ancak şunu söyleyebilirim, filmin ilk iki kısmını ( zengin olma - zengin yaşama) çok detaylı bir biçimde verilmesine rağmen; son kısım ( her şeyin bitmesi, eski hayata kısmende olsa dönüş evresi) çok yüzeysel ve sıkıcıydı. oscar ödüllerine aday olan bir film ve bunu gerçekten hakediyor. ama son kısmı yüzeysel geçmelerinden hiç hoşlanmadığımdan 7.5/10
İyi seyirler..

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Filmin 3 saat olduğuna bakmayın. akıcılığı enfes. 1.5 saatlik film gibi geçti bence. bunu filmin yüzeysel olmasına yada akıcı olmasına bağlamak tamamen sizin elinizde. ancak şunu söyleyebilirim, filmin ilk iki kısmını ( zengin olma - zengin yaşama) çok detaylı bir biçimde verilmesine rağmen; son kısım ( her şeyin bitmesi, eski hayata kısmende olsa dönüş evresi) çok yüzeysel ve sıkıcıydı. oscar ödüllerine aday olan bir film ve bunu gerçekten hakediyor. ama son kısmı yüzeysel geçmelerinden hiç hoşlanmadığımdan 7.5/10
İyi seyirler..

Hangi film

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
prestij-film-afisi.jpg

Çok iyi bir film. Böyle monoton olmasın, film bittiğinde soru işaretleri bıraksın diyorsanız tam ideal bir film.

askilicalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi seyirler..

Bahsettigim film The Wolf of Wall Street. Ben ayri konu acmistim ama birisi mesaji tasimis. Kusura balmayin bunu yapan adina ozur diliyorum. Bu bu mesaji tasiyanin hatasidir.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
u1R1HNg.jpg

10/7,5 Miyazaki'nin izlediğim diğer animeleri daha iyiydi. Ama bu da güzel, özelliklede bitiş müziği. :)

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
captain-phillips-tom+hanks.jpg

Filmin ilk başlarında biraz sıkıldım yalan yok sonradan açıldı benim için gerçek hayattan uyarlanmış güzel bir filmdi gerçekten bencede.Özellikle beğendiğim bir sahne hakkında ufak bir spoiler verdim.
Sonunda Tom Hanks i kurtardıktan sonraki o şok geçirdiği sahneyi gerçekten güzel oynamış adam bence.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Gravity:10/8
Kaptan Philips: 10/8

İki filmdede kurgu güzeldi. Filmleri hiç sıkılmadan izledim. Özellikle Kaptan Philips bir çok filme göre uzun olmasına rağmen hikayesi ve iyi oyuncular sebebiyle hiç sıkmadı.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
6KCfE.jpg

Captain Philips
Paul Greengrass yine "bir film nasıl yapılır" dersi vermiş hiç sıkmadı sürekli izlettirdi
<S
<P
<O
<I
<L
<E
<R
sadece son sahne çok basit geldi bana
<S
<P
<O
<I
<L
<E
<R

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Man of Steel

İlginç filmdi. Hikayeyi oturtmaları fena olmamış, ama efektlerde uçmuş be yav...

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Dün gravity, bugünde Escape Plan filmini izledim. İkisi de güzeldi.

Th3 Arrow

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaptan Amerika izledim güzelmiş gerçekten Marvel filmlerini bitirmeye çalışıyorum :)

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Captain Phillips sürükleyici bir filmdi.Tom Hanks döktürmüş yine.