kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
beğenmezsem kaybettiğim saatlerin hesabını senden sorarım sora ha!:laugh:
Sanırım extended versiyonunu seyretmen gerek uzun ama herseyı ıle tam anlatılıyor... Bende sızın gıbı seyretmemıstım. Sonra kendıme kızdım :) eger bıraz fantastık bıraz da hıkaye turunden hoslanıyorsanız basyapıt nıtelıgı tasıyacaktır sızın ıcın .

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yahu çok ilginç 21 Aralıktan sonrası için İstinye Park IMAX'de rezervasyonlar kapalı ayrıca hiçbir seans da görünmüyor. :D 21'i biraz fazla fazla tesadüf olmuş :D

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hobbit'i izledim en son 2 gün önce ondan sonra film izlemedim. Sinemada şuana kadar izlediğim en iyi film diyebilirim :). Maalesef yüzüklerin efendisini izleyemedim sinemada :). İzleyin İzlettirin diyorum. Başkada birşey demiyorum :D.
Bu saruman'ı oynayan adam Christoper Lee 90 yaşındaymış oha diyorum :D. PT bu adamı başka filmde oynatacaksa sahneleri hemen bitirsin yakında gider bu adam beni dedi dersiniz :p :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
he just not that into you
uzun bir aradan sonra tekrar bir film izledim :)
kısaca hayatımızın bir parçası olan çevreden arkadaşlarımızdan ilişkilerimiz konusunda aldığımız tavsiyeler üzerine işlenmiş bir film.değişik ama durağan ilerliyor.film arayışında olan arkadaşlar izleyebilir.
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]
hafta sonu Hobbit i 3d izlemek istiyorum
Orijinal dili tercih eden birisiyim alt yazı bir problem yaratır mı ?
ve Imax de izleme şansım olmadığından yada 1 hafta daha beklemem gerektiğinden 3D izlemekle yetinicem. :)
görüşün nedir ?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Baskın
The Raid: Redemption (Serbuan maut)
baskin-1343638535.jpg

Baskın basanındır sözüne biraz muhalif ve biraz da taraf bir film olmuş. Senaryo iki satırlık bişey ve aksiyonla başlayıp aksiyonla biten bir film olmuş.

sinemalar puanı 7.3/10
imdb puanı 7.6/10
divxPlanet puanı 7.6/10
turkcealtyazi.org 7.7/10
Benim puanım 7.0/10 (Aksiyon sahneleri hatırına) :wink:

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
he just not that into you
uzun bir aradan sonra tekrar bir film izledim :)
kısaca hayatımızın bir parçası olan çevreden arkadaşlarımızdan ilişkilerimiz konusunda aldığımız tavsiyeler üzerine işlenmiş bir film.değişik ama durağan ilerliyor.film arayışında olan arkadaşlar izleyebilir.
@topalsolucan
hafta sonu Hobbit i 3d izlemek istiyorum
Orijinal dili tercih eden birisiyim alt yazı bir problem yaratır mı ?
ve Imax de izleme şansım olmadığından yada 1 hafta daha beklemem gerektiğinden 3D izlemekle yetinicem. :)
görüşün nedir ?

forumlarda gördüğüm kadarıyla dublaj izleyenler genelde pişmanlıklarını belirtmişler. hatta dublajı fazla abartıp insanın tüylerini diken diken eden Misty Mountains Cold şarkısını bile Türkçeye çevirdikleri söylenmiş. ben altyazılı izledim ve kesinlikle sana da tavsiyem bu yönde.

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Der Untergang (çöküş) Nazi almanyasının çöküşünü anlatıyo tavsiye ederim.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
forumlarda gördüğüm kadarıyla dublaj izleyenler genelde pişmanlıklarını belirtmişler. hatta dublajı fazla abartıp insanın tüylerini diken diken eden Misty Mountains Cold şarkısını bile Türkçeye çevirdikleri söylenmiş. ben altyazılı izledim ve kesinlikle sana da tavsiyem bu yönde.

Malesef ben de TR dublaj izledim :// GandaLfın seslendirmesi berbattı,keşke onu seslendiren rahmetli olmasaydı.

O kadar gittik bari izleyelim dedik ve evet o Misty Mountains Cold Türkçe söylediler ilk başta ki sahnede.

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Harry Potter And The Deathly Hallows 1&2 (2010-2011)

Bu yaşta Harry Potter izlenir mi dedim kendime ama dinletemedim. Toplamda 4,5 saat, iki filmi ard arda dayayıp izledim. Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmışlar. Özellikle mekan seçimleri çok başarılı, filmin doğasına uygun masalsı yerler seçilmiş. Çocuk filmi değil ancak yaşı belli bir seviyenin üzerindekilerin aldığı haz tabiki daha az oluyor.

1.film 7/10
2.film 7,5/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Senin içinde az buçuk dublaj aşkı vardı umut besliyordun görüyorumki onuda topalsolucan öldürmüş:glare:
:mrgreen:
bundan 7 sene önce bende dublaj dışında izleyemezdim arkadaşım böyle daha iyi olduğunu bir kaç film izledikten sonra alışacağımı hatta böyle izlemeyince rahatsız olacağımı söylediğinde :D bırak ya demiştim.
Sonuç Orijinal dil seçeneği kendini daha iyi izlettiriyor.Batman Rises'daki gibi Bane'in ses tonu faciasıyla karşılaşmıyoruz bile :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Friday Night Lights
Amerikan Futbolunu 2 aydır takip ediyorum hastası oldum üniversite takımına da katılmayı düşünüyorum önümüzdeki sene :D
filmin konusu ortada Amerikan futbolu.gerçek bir hikayeden iyi bir uyarlama tavsiye ederim.