acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
O aklımla boş bir kafayı doldurmaya çalışıyorum fena mı : )

Tamam özür dilerim,dağılalım.

25 yaşında bi insanın bu kadar düşük zeka seviyesinde olması üzüntü verici. Allah akıl fikir ihsan eylesin sana.

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Buz Devri 4 ve Behzat Ç. (Seni Kalbime Gömdüm- Çok güldüğüm sahneler vardı)

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
madagascar_3d_poster.jpg

Dün Bütün Ailecek 3d Olarak izledik. Tv deki ilk 3d film deneyimimizdi baya eğlenceli oluyor :)

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bildiğiniz güzel 3d si olan film var mı. prometheusu izlemiştim sinemada indirip aileme izletmeyi düşünüyorum

Journey 2 the mysterious island izleyebilirsiniz 3D'nin dibine vuruyor.

Resident Evil Afterlife, Tron Legacy bunlarda güzel. Conan'ı izlemiştim 3D'si fena değil ama film kötü.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Journey 2 the mysterious island izleyebilirsiniz 3D'nin dibine vuruyor.

Resident Evil Afterlife, Tron Legacy bunlarda güzel. Conan'ı izlemiştim 3D'si fena değil ama film kötü.

eyvallah hocam Conan ı boşveriyorum o zaman diğerlrine bakıyorum :)

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Uçuş

Akşam sinemaya gitmeye karar verince en gidilesi duran film bu olduğundan gittik.Senaryosu çok iyi olmasada sıkmayan diyaloglar ve akıcılıkla beraber zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.Bir de denzel washington faktörü var tabi.Size oyunculuğun ne büyük maharet olduğunu gösteriyor,harika bir performansı var,filmde genel olarak fazlaca içki ve uyuşturucu sahnesi var.Pua verecek olursam da 7.5/10 alır benden

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hobbit_istasy10net.jpg

Film hakkında çok birşey anlatmayacağım. Taze çıktım sinemadan.

Bir kere LOTR seviyorsanız ve orta dünya olayları hoşunuza gidiyorsa kesinlikle sizi memnun edecek çok güzel bir film. Bazıları süresi uzun diyorlar. İnanmayın.

Sürenin nasıl akıp gittiğine inanamayacaksınız.

Fakat henüz bilet almamış olanlar için 2 önemli uyarım var. Dikkate alın derim.

Imax hakkında birşey diyemem Antalya'da olmadığından Imax i nasıl olmuş bir fikrim yok. Fakat diğer 3d muhabbetlerine girmeyin derim. Film malesef 3d nin hakkını vermiyor. Süresi uzun olduğu için çıkışta güzel bir kafa ağrısı bırakmasıda cabası.

ikinci uyarım sakın dublajlı izlemeyin. Bizimkiler dublajı güzel yapmışlar ama malesef filmin can alıcı sahneleri dublaj yüzünden gerekli heyecanı veremiyor. Misal fragmandaki şarkı sahnesi bile dublajlı olunca o sahneden aldığım tad fragmanın altında kaldı. Bunun gibi yerler vs. ama anlatmayacağım.

Yani özetle maksimum verim almak için orjinal seslendirme ve 3d olmayan bir versiyon izleyin derim. Tabi 3d olmayan versiyonu var mı ondan haberim yok.

Paranızı hakediyor sinemada izleyin işte.

arkadaş kafam hala ağrıyor. birdaha 3d filme gidersem 2 olsun :p

rheumon

Asistan
Reaksiyon puanı
6
MV5BMTgxODQyNTY0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjMwMjU0Nw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

MV5BMTgxODQyNTY0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjMwMjU0Nw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

dün akşam izledim dublaj
aksiyon sevenlere tavsiye ederim
yalnız kanlı sahne çok bilmenizde fayda var
notum 7.5/10

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
''My name is Khan'' muhteşem bir bilm mutlaka izleyin tavsiyemdir.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
JiGop.jpg

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) 10/10

Tek kelime ile Harika :)

filmin kitabını okumuş olmam ve 1 yıldır aralıklarla çıkarılan her kamera arkası görüntüsünü izlemem dolayısıyla zaten aşağı yukarı ne ile karşılaşacağımı biliyordum. beklentilerim o nedenle daha çok 2. ve 3. filme yönelikti. ancak 2. ve 3. filme hazırlık olarak düşündüğüm bu film, beklentilerimin bile ötesinde, dop dolu çıktı. 3 saate yakındı ama emin olun bir 3 saat sürse bile zamanın nasıl geçtiğini fark etmezdim.

imax için de ayrı bir tırnak açmak gerekir; öncelikle daha önce hiç imax'de film izlememiştim. sağdan soldan okuduğum olumlu yorumlar itibari ile beraber gideceğimiz arkadaşlara da hep methettiğim için, inşallah övdüğüme değer de, bir de o kadar adamdan "bu muydu len imax, 25 lira boşa verdik" lafları işitmem diye içimden geçiriyordum. Gel gör ki büyülenmemiz daha filmin öncesinde gösterilen fragmanlarda başladı. salonun duvardan duvara devasa perdesi ve cam gibi görüntü kalitesi bir tarafa, o nasıl bir ses kalitesidir arkadaş. sanki sinemada değil de bir simülatörün içindeymişsiniz hissi veriyor.

imax hakkında bir de bilgi vereyim; en arka sıranın bir önünde dahi izlemenin sağlıklı ve keyifli olmayacağını düşünüyorum. perde enine ve boyuna çok büyük, o nedenle en arka sıra kesinlikle tam izlenme noktası. ortalarda ve önlerde izleyenler ne izlediler çok merak ediyorum :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dublaj candır canandır.:closedeyes:

Yabancı dizi izleyerek bu alışkanlığını yenebilirsin aslında, 6 ay öncesine kadar altyazılı tek film izlemezdim illa beklerdim dublajı, fakat zaten yabancı dizilerden alıştığım için bir gün açıyım bir altyazılı film izliyim dedim, kalitesiz dublaj yapılan ülkemizde ilaç gibi geldi. Deneme amaçlı izle bence, sıkıntı olmuyor

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hobbit'i izledim muthisti. Bekledigim gibiydi. Yorumumu daha sonra yazacagim. Telefondan zor oluyor :D
10/9.5