En son hangi diziyi seyrettiniz?

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Person Of Interest S3E13 @friendly abi bu diziyide beklemek sıkıcı olucak şimdi ya. :) Bölümlerin arasında çok fazla gün var.
Person of Interest
S03E14
Provenance
12 days to go
Wed 2014-02-05 05:00

Person of Interest
S03E15
Last Call
26 days to go
Wed 2014-02-19 05:00
Person of Interest

S03E16

RAM
33 days to go
Wed 2014-02-26 05:00
nasıl bir dizi bu? kıyaslama yapacak olursak filan :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fringe 4 sezon 1 ve 2 bölümler.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
nasıl bir dizi bu? kıyaslama yapacak olursak filan :)
Neye göre kıyaslama mesela?
Dizi bilimkurgu ve polisiyenin birleşmesi diyebilirim. Tabi filmdeki bilimkurgu şimdi için biraz fazla gibi görünse de bence çok uzun olmayan bir zamanda gerçekleşebilecek bir şey. Bilimkurgu sevsem de belki bu gerçek olabilme payı nedeniyle ilgimi çekmiştir. :)
Tabi bir de [MENTION=63117]friendly[/MENTION] Fatih abim diziye öyle güzel, böyle güzel deyince başlayıp sezonu yakaladım şimdilik. :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Neye göre kıyaslama mesela?
Dizi bilimkurgu ve polisiyenin birleşmesi diyebilirim. Tabi filmdeki bilimkurgu şimdi için biraz fazla gibi görünse de bence çok uzun olmayan bir zamanda gerçekleşebilecek bir şey. Bilimkurgu sevsem de belki bu gerçek olabilme payı nedeniyle ilgimi çekmiştir. :)
Tabi bir de @friendly Fatih abim diziye öyle güzel, böyle güzel deyince başlayıp sezonu yakaladım şimdilik. :D
aklımda bulunsun, belki bi ara ona da bakarım :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Hacabi hangi ara bitirdin 2. sezonu, sana da dizi dayandıramıcaz bu gidişle.. :D

Bu arada Person Of Interest gene alakasız bir ara verdi yeni bölüm 5 Şubatta.. : //

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="bgcolor: #f0f0f0"]05.02.2014[/TD]
[TD="bgcolor: #f0f0f0"]Person of Interest[/TD]
[TD="bgcolor: #f0f0f0"]03x14[/TD]
[TD="bgcolor: #f0f0f0"]Provenance[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Yapma ya şimdi bir de Şubat'ı mı bekleyeceğiz TWD ile birlikte izleriz artık ama bu dizilerde çok bekletiyor

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Şubat yine iyi. Sherlock severler ne yapsın :/
Sherlock ne zaman çıkacak bilmiyorum tvcountdown'dan baktım bir şey çıkmadı ama Şubat'tan sonraysa geçmiş olsun neden bu kadar bekletiyor bu diziler ya çok sıkılıyoruz izleyecek güzel dizi varsa önerin Fringe falan izledim ben SPN için Çarşamba'dan Çarşamba'ya kadar bile bekleyemiyorum

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sherlock ne zaman çıkacak bilmiyorum tvcountdown'dan baktım bir şey çıkmadı ama Şubat'tan sonraysa geçmiş olsun neden bu kadar bekletiyor bu diziler ya çok sıkılıyoruz izleyecek güzel dizi varsa önerin Fringe falan izledim ben SPN için Çarşamba'dan Çarşamba'ya kadar bile bekleyemiyorum
Sherlock senede 3 defa yayınlanıyor. Ve bu yılki 3 bölüm bitti :/ Lanet olası ingilizler !
SPN izliyorm 7x20 ye geldim ama senaristlere bu kısımda çoook gıcık oldum. Anladınız siz onu .
The Blacklist öneririm hocam.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Sherlock senede 3 defa yayınlanıyor. Ve bu yılki 3 bölüm bitti :/ Lanet olası ingilizler !
SPN izliyorm 7x20 ye geldim ama senaristlere bu kısımda çoook gıcık oldum. Anladınız siz onu .
Bilmiyordum 3 kez yayınlandığını arada cnbc-e'de falan izlemiştim güzel diziydi SPN'de ben de oraya çok gıcığım spoiler veremem sonra yanda görünüyor beni topa tutarlar ama 1-2 bölüm izlersen görürsün The Blacklist'e de bakacağım sağolun

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evet güzel dizi sadece iki bölüm izledim ama kaliteli olduğu hakkında şüphem yok:yes:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Bilmiyordum 3 kez yayınlandığını arada cnbc-e'de falan izlemiştim güzel diziydi SPN'de ben de oraya çok gıcığım spoiler veremem sonra yanda görünüyor beni topa tutarlar ama 1-2 bölüm izlersen görürsün The Blacklist'e de bakacağım sağolun
Rica ederim hocam.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Supernatural
Denemek için aynanın karşısında 3 kere ''Bloody Mery'' dedim.Hiçbirşey olmadı bir hafta ayna görmedim korkudan boşuna aksiyon yaşadım.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Supernatural
Denemek için aynanın karşısında 3 kere ''Bloody Mery'' dedim.Hiçbirşey olmadı bir hafta ayna görmedim korkudan boşuna aksiyon yaşadım.
Millet genelde o bölümde korkmuş nesinden korktunuz anlamadım güzel bölümdü ama sizde her şeye inanmayın SPN'deki her şeye inanırsak vay halimize sanki teen slash filmi gibi korkuyor millet teen slash izleseler n'olcak bilmem.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Millet genelde o bölümde korkmuş nesinden korktunuz anlamadım güzel bölümdü ama sizde her şeye inanmayın SPN'deki her şeye inanırsak vay halimize sanki teen slash filmi gibi korkuyor millet teen slash izleseler n'olcak bilmem.
Film korkunç değil,kendi başıma gelirse ne olur korkusu var.

|Elusive| Benden büyük olabilirsiniz o yüzden hocam demenize gerek yok.

@|Elusive|

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Film korkunç değil,kendi başıma gelirse ne olur korkusu var.

|Elusive| Benden büyük olabilirsiniz o yüzden hocam demenize gerek yok.

@|Elusive|

Gelmez merak etme Bloody Mary diye bir şey yok

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Arrow 2. Sezon 12. Bölüm..

Şimdi de HOMELAND diye bir dizi tavsiye ettiler.. Ona başlayacağım..
Bakalım nasılmış..

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorduk :D
Lütfen kabaca anlama sadece şaka :D

[B [MENTION=348324]Shit Happens[/MENTION][/B]

[MENTION=348324]Shit Happens[/MENTION]

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Arrow 2. Sezon 12. Bölüm..

Şimdi de HOMELAND diye bir dizi tavsiye ettiler.. Ona başlayacağım..
Bakalım nasılmış..

Bende Homeland'a başlamayı düşünüyorum rica etsem bi kaç bölüm izledikten sonra konuda dizi hakkında yorum yapabilir misiniz? Ona göre başlamayı düşünüyorum.

En son american horror story:coven izledim gene güzel bölümdü. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bende Homeland'a başlamayı düşünüyorum rica etsem bi kaç bölüm izledikten sonra konuda dizi hakkında yorum yapabilir misiniz? Ona göre başlamayı düşünüyorum.

En son american horror story:coven izledim gene güzel bölümdü. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim.

Elbette Hocam.
Tavsiye eden arkadaş genelde boş dizi tavsiye etmez diye düşünüyorum ama bakalım seyredince anlayacağız :)

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Unsere Mütter, unsere Väter 1-2

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Sherlock 3. sezon 2. bölüm

Bu da çok harika bir bölümdü ve espri kalite düzeyi çok iyiydi..

Son bölüm kaldı bekletsem mi acaba izlemeye kıyamıyorum.. :P

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Sherlock 3. sezon 2. bölüm

Bu da çok harika bir bölümdü ve espri kalite düzeyi çok iyiydi..

Son bölüm kaldı bekletsem mi acaba izlemeye kıyamıyorum.. :P

Bence en güzel ve eğlenceli bölüm 3. Sezon 2. Bölümdü hocam. 1.5 saat nasıl geçti anlamamıştım bile. Son Bölümü bence bekletme patlat bi Sherlock gitsin. :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17

HOMELAND'in İlk 2 bölümü seyrettim, başlarda biraz yavaş ilerlediğini düşünsem de izlenmeyi hakettiği belli bir dizi, Hocam.
IMDB puanı 8.6
Bu arada birkaç kişiye daha diziyi sordum. Hepsi de diziyi çok beğendiklerini söylediler. Bence sen de bir şans vermelisin. :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
La benim diziye ara verdiler bişi izleyemiyoruz Sherlock mu izlesem ki