En son hangi diziyi seyrettiniz?

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
how-i-met-your-mother-challenge-accepted-season-6-episode-24-3_595.jpg

Evet Sdn Forum halkı bayağıdır aklımda olan bir konuydu.En son hangi filmi seyrettiniz? Konusunun olmasına rağmen böyle bir konunun olmaması beni rahatsız ediyordu...
Herkes özellikle en son hangi yabancı/Türk dizisini izlediğini ekleyerek dizi hakkında eleştiri ve yorumlarını yazabilir.Çok beğendiği ve takip ettiği dizisini burada paylaşarak dizi arayan arkadaşlara yardımcı olabilir ve takip ettiği, izlediği dizi hakkında diğer arkadaşlarla yorum yapabilir...
Uygun görülür ise konunun sabit olmasını istiyorum.

Hose of Cards 2. sezondayım beyaz sarayı anlatıyor şuan mükemmel gidiyor siyasetçi karı - koca en fazla ne yapabilir en fazla ne kadar soğuk kanlı olunabilir onu öğretiyor gerçekten ikiside PSİKOPAT

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,073
90 lı yılların başında oynamış bir dizi olan Quantum Leap

kralloflu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
the last kingdom şiddetle tavsiye ederim ilk üç sezonu 2 günde bitirmiştim 1 yılı aşkın süredir 4. sezonu bekliyordum ve çıktı şimdi bitirmeye kıyamıyorum ki eski zamanda geçen dizileri sevmeme rağmen

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
EUDqXd6XkAMDYLA-600x314.jpg

Gangs of London

Diziyi ilk 6 bölüme kadar seyrettim. Konusu ilginç ve farklı bir havası var. Çatışma sahneleri iyi ve her bölüm sürükleyici bir konusu var. Bölüm 3'te ülkemiz ile durum kabul edilemez. Şu an ki puanım 10/7

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Homeland... Acayip gerçekci geliyor bana bu dizi. Kesin cia ajanlarından bilgi alıp öyle yazıyorlardır diye düşünüyorum senaryosunu

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
how-i-met-your-mother-challenge-accepted-season-6-episode-24-3_595.jpg

Evet Sdn Forum halkı bayağıdır aklımda olan bir konuydu.En son hangi filmi seyrettiniz? Konusunun olmasına rağmen böyle bir konunun olmaması beni rahatsız ediyordu...
Herkes özellikle en son hangi yabancı/Türk dizisini izlediğini ekleyerek dizi hakkında eleştiri ve yorumlarını yazabilir.Çok beğendiği ve takip ettiği dizisini burada paylaşarak dizi arayan arkadaşlara yardımcı olabilir ve takip ettiği, izlediği dizi hakkında diğer arkadaşlarla yorum yapabilir...
Uygun görülür ise konunun sabit olmasını istiyorum.
en son bitirdiğim diziler
Prison Break
Anne with an E
Aşk 101
Mesaj otomatik birleştirildi:

Terra Nova'yı izledim çok daha iyi yapılabilirdi ama şuan bile ben beğendim ,
Teen Wolf izledim , Animasyonları çok zayıf ama bir gecede 3-4 bölümü izlediğimi bilirim okadar sardı.
Game Of Thrones : Zaten heryerde duymuşsundur , kesinlikle izlenmesi gereken bana göre bir başyapıt.
Spartakus : Anlatmaya gerek yok.
Eskilerden ;
Lost :
Son sezona kadar herşey güzel.
Prison Break :
Çok iyi kurgulanmış kesinlikle izlenmesi gereken , 4 sezondan oluşan bir başyapıt.
prison break geçen sene yaz tatilinde bitirdim 3 ve 5.sezonu çok tırt ama 1 2 ve 4.sezonu çok beğendim
teen wolf lisedeyken başladığım bir diziydi favorim Stiles Stilinski
game of thrones bitirdim hiç beğenmedim üniversite hazırlıktayken arkadaşlar bu dizinin muhabbetini çok yapıyordu ben de sırf atıp tutmamak için bir de fikir sahibi olmak için bitirdim ama cidden benim tarzım değil yani 2.kez oturup izlemem bile o derece sevmiyorum game of thrones dizisi ülkemizde çok abartılıyor
nedense ben popüler olan dizileri filmleri izlememe gibi bir huyum var
la casa de papel desen zaten Türkiye'nin bitki örtüsü olmuş bende izliyorum fakat 3 ve 4.sezon çok zorlama olmuş bence don lastiği gibi uzamadan bu dizi bitmeli

Son düzenleme:

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

The Boys. Netflix'in tekdüze ve kalitesiz dizilerinden sonra ilaç gibi geldi diyebilirim.
Konusu da hep iyi karakterleriyle tanınan süper kahramların aslında hiç de öyle olmadıklarını gösteriyor, tavisye ederim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

The Boys. Netflix'in tekdüze ve kalitesiz dizilerinden sonra ilaç gibi geldi diyebilirim.
Konusu da hep iyi karakterleriyle tanınan süper kahramların aslında hiç de öyle olmadıklarını gösteriyor, tavisye ederim.
konusu süper kahramanlar gerçek hayatta olsa ne olurdu ?
The Seven ekibi zaten bildiğin çakma Justice League ayrıca Homelander yer çakılmak üzere olan uçaktaki insanları kurtarmadı ya orada ben karaktere çok gıcık kaptım hızlı koşana zaten ayrı gıcık kapıyorum bence Starlight karakteri daha iyi

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
konusu süper kahramanlar gerçek hayatta olsa ne olurdu ?
The Seven ekibi zaten bildiğin çakma Justice League ayrıca Homelander yer çakılmak üzere olan uçaktaki insanları kurtarmadı ya orada ben karaktere çok gıcık kaptım hızlı koşana zaten ayrı gıcık kapıyorum bence Starlight karakteri daha iyi
Zaten dizinin amacı o, ironi. Diğer türlü olsa karakterler aynen copy-paste olmazdı adlarına kadar ve kıyafetler. Erkekler kahramanlar birbirinden beter. Benim de favorim Butcher ve Hughie.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Zaten dizinin amacı o, ironi. Diğer türlü olsa karakterler aynen copy-paste olmazdı adlarına kadar ve kıyafetler. Erkekler kahramanlar birbirinden beter. Benim de favorim Butcher ve Hughie.
Butcher ve Hughie de benim favorim
Butcher'ın bebeği tutup ısı bakışını kullandığı sahne benim favorim ya bir de Homelander depoya girip Arap askerlerini ısı bakışı ile yakıp kül ettiği sahne çok iyiydi

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Butcher ve Hughie de benim favorim
Butcher'ın bebeği tutup ısı bakışını kullandığı sahne benim favorim ya bir de Homelander depoya girip Arap askerlerini ısı bakışı ile yakıp kül ettiği sahne çok iyiydi
Benim favorim şu kadının gözlerini yaktığı sahne ve Hughie'nın görünmez olana yaptığı o eylem ?

Reaksiyon puanı
10,560
Karantinada zaman geçsin diye Arka Sokaklar niyetine SuperNatural ı bitirdim. (2. ye bitirdim)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
5e78daa8866ac31274dbd491

ALEF

İlk 2 bölümü daha önce yorumlamıştım. Dün dizi sezon finali yaptı.
Son zamanlarda aynı kategori olmasada "İçerde" adlı diziden sonra seyrettiğim en iyi Türk dizisi diyebilirim. Mercan Dede'nin giriş müziği ile son derece profesyonel ve etkileyici bir giriş introsuna sahip.
Dizi genelde karanlık ortamlarda ve mekanlarda geçtiği için ayrıca tasavufi olaylara da değindiği için kavsetli. Aksiyon çok beklemeyin ama gerilimi, dramı, sırları, çözüme yaklaşan ip uçları ile kendini seyrettiriyor.
İmirzalıoğlu ilk 3-4 bölüm biraz silik olsada Finale kadar ağırlığını koyuyor.
Finaline gelecek olursak diziye göre gayet başarılı diyebiliriz. 2. sezonu merak ettirecek bir son yapmışlar.

10/8

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Kanıt 66. "keskin nişancı" bölümü, bu diziyi ilk bölümden tüm bölümleriyle itibaren izlemek istiyorum, oldukça başarılı bi' dizi.

Son mesajlar