En Sevdiğiniz Yönetici Kim

En sevdiğiniz yönetici kim? (2 oy hakkınız var)

• BHA

• BJKolik

• Creative

• Dora

• Görkem Say

• Muhammed Utku Cabir

• Mustafa Deliktaş

• rise

• Sonic Dash

• The Judge

• TRTURKEYTR

• Usain

• ForumDeveloper

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ooo, reis bi' likeını alırım. Sen şu uçuşan üyeler muhabbetini başlatan yöneticiydin değil mi? Sizin jenerasyondan kimsecikler kalmadı ne yazık ki:(

Hahaha yok onu Hakkı başlattı ama en komik uçuşturmaları ben yapmışım sanırım. Hala bi ton bildirim geliyor o başlıktan.

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Hahaha yok onu Hakkı başlattı ama en komik uçuşturmaları ben yapmışım sanırım. Hala bi ton bildirim geliyor o başlıktan.
Yıllar ne çabuk geçiyor değil mi foruma ilk katıldığınızda 21'inizdeydiniz:( Eski SDN Forum ile şu anki SDN Forum arasında ne gibi farklılıklar var size göre?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Abi niye emekliye gittin

Orası bende kalsın.

Yıllar ne çabuk geçiyor değil mi foruma ilk katıldığınızda 21'inizdeydiniz:( Eski SDN Forum ile şu anki SDN Forum arasında ne gibi farklılıklar var size göre?

Eskiden sosyal medya forumlardı. Facebook Twitter vs. yeni yeni palazlanıyordu. İnsanlar çok az kullanıyordu. O yüzden çok fazla insan bir aile ortamı gibi takılıyordu buralarda. O kadar çok arkadaşım dostum oldu ki. @REDFOKS mesela. İstanbul'a gittiğimde onda kalırım. O ortamlar yok şu an. İnsanlar giriyor okuyor çıkıyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Orası bende kalsın.

Eskiden sosyal medya forumlardı. Facebook Twitter vs. yeni yeni palazlanıyordu. İnsanlar çok az kullanıyordu. O yüzden çok fazla insan bir aile ortamı gibi takılıyordu buralarda. O kadar çok arkadaşım dostum oldu ki. @REDFOKS mesela. İstanbul'a gittiğimde onda kalırım. O ortamlar yok şu an. İnsanlar giriyor okuyor çıkıyor.
Aynen katılıyorum bu yoruma.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
Orası bende kalsın.

O zamannnn vin vinnnn

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Şu Allahın işine bak. Hep kaybeden tarafta oluyorum.

Rise bir oy verdim. Meğerse o oyda benim oyummmuş. Güce oy vermemişim ve bu beni mutlu etti. Şimdi gidip bir tane de BJK KOLİK e oy veriyim. Durum biraz dengelensin.???????

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Usain hepsini döver. Hodri meydan... Usain güveniyoruz sana kardeş arkandayız dağ gibi titreriz yaprak gibi. ? Hehehe

U sa in U sa in U sa in Bak dağılıyor sahne.

şşşşttttt (Birşeyler yap sitenin kodlarıyla oyna tüm atılan oyu kendi üzerine yaz)
@Usain