En sevdiğiniz yazılımlar hangileri...

Bu konuyu okuyanlar

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Sayın dostlar bilgisayarınızda en çok kullandığınız programla nedir mesela merak ettim doğrusu. Paylaşmak istersiniz diye düşündüm. Benim bir dolu listem var hangisini söylesem acaba…

tutankenshta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
K3B çok işe yarıyor ogg ve flac ne bilen anlar...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
firefoks die bişi var. hemen deneyin

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
anyvideoconverter var ücretsiz video ses çevirme programı. youtube da indiriyor.
cdburnerxp ver arabaya ses cd si yazmak için güzel.
unified remote. android telefondan pc yi yönetmek için stabil ve detaylı. pro sunun apk sını bulabiliyorsun netten.
heidisql mysql veritabanını detaylı yönetmek sql yüklemek silmek vb işlemlerini sağlıyor.
gom player güzel sorunsuz bir video player. codeclerin çoğu içinde geliyor ve hafif
phpdesigner php kodu editlemede bence bir numara fakat güncel teknolojilere pek yetişemiyor. yinede iyi.
sublimetext html, css, javascript arayüz tasarlarken ideal kod editörlerinden biri
brackets git üzerinde çalışırken işleri çok kolaylaştıran bir editör
tixati torrent istemcileri arasında en sevdiğim. küçük ama bağlantıyı sömüren bir program.
wamp windowsda php server konusunda en az sorun yaşadığım sistem
irfan view fotoğraf gösteriminde en hafif ve özellikli yazılım.
adobe lightroom cihazlardan fotoğrafları çekme arşivleme ve düzenlemede favori programım. arayüz ve özellikleri çok güzel.
7zip favori sıkıştırma programım. adından anlaşılacağı gibi 7zip formatını ve birçok sıkıştırma formatını destekliyor. ayrıca ücretsiz

bunlar dışında çoğu kişinin kullandığı programları anlatmama gerek yok adlarını yazayım bilmeyen arkadaşlar araştırabilirler.
filezilla, spotify, adobe photoshop, adobe illustrator, corel draw, autocad, putty

eskiden daha fazla uygulama kullanılırdı. şimdi onların bir kısmı tarayıcı tarafından yapılıyor.
mesela mesajlaşma olarak chrome hangouts eklentisini kullanıyorum

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Benim şu an en sevdiğim yazılım Editpad Pro not ala ala bir tuhaf oldum. Tavsiye edeceğim başka yazılımlarda var ama daha hangisi en yakın dostum diye düşünüyorum. Bilgisayara tekrar format attıktan sonra vazgeçemediklerimin bir listesini size sunarım kardeşlerim...

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Phpstrom , wamp , chorme , not defteri , hesap makinesi , word (sonda biraz saçmalamış olabilirim) :D