Müzik En sevdiğiniz Rapçi kim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

epsilon06

Doçent
Ben cezacıyım:) Küçüklükten beri onu dinlerim.Zaten yabancı müziklerle pek aram yok.Rap içinde cezanın müziği güzel.Sözleride.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Sagopa'nın eski albümlerini çok severim. Özellikle Bir Pesimistin Gözyaşları albümü sanat eseri kıvamındadır. Keza Romantizma ve Kötü İnsanları Tanıma Senesi de öyle. Şarkı koleksiyoncusu ve Saydam Odalar albümleri de baya iyidir. Ancak Kalp Hastası albümü ile o eski stilinden biraz dışarı çıktı. Şimdilerde hafiften Trap olayına döndü. Pek hoşuma gitmiyor. Çünkü eskiden insanların ortak acısı paylaşır, kimsenin söyleyemediği şeyleri söylerdi. Şimdilerde bu tarz parçalar yok denecek kadar az. Yine Ceza'nın eski şarkılarını çok severim. Norm Ender'in eski şarkıları da iyiydi özellikle Çıktık Yine Yollara baya iyi mesajlar veriyordu. Güncel rap sanatçıları ve rap şarkıları ilgimi çekmiyor. Şimdiki rap ilgimi çekmiyor maalesef.

KamtariR

Profesör
Önceden Sagopa Kajmer dinlerdim lise yıllarımda. Uzun zamandır hiç dinlemedim.

Fakat şunu da söylemeliyim, Cümle Mühendisi, Gölge Haramileri, Merhametine Dön gibi kült eserlerin sahibi olan biri nasıl bu kadar ayağa düştü anlamak zor.

Creative

Fallen Angel
Yönetici
Admin
Türkiye'de Rap müziğin dinlenmesinin sebebi Pop müziğinin batışından kaynaklanmakta. Çünkü sürekli aynı parçalar dinliyor gibi geliyor insanlara..

Tabii bu daha önceden Rap müzik dinlenmiyor değildi, sadece o tadı tadamayanlar vardı..

En sediklerim sıra ile

@Creative forumun spolier özelliği youtube linklerinde çalışmıyor. Çalışssa sayfanın uzamasını engelleriz diye düşünüyorum. Çalışıyormuş ama görmek çok zor. Örnek. Deneme

Didem Ergin

Doçent
İçerik Ekibi
Önceden Sagopa Kajmer dinlerdim lise yıllarımda. Uzun zamandır hiç dinlemedim.

Fakat şunu da söylemeliyim, Cümle Mühendisi, Gölge Haramileri, Merhametine Dön gibi kült eserlerin sahibi olan biri nasıl bu kadar ayağa düştü anlamak zor.
Sarkastik albümünü dinledin mii peki çok iyi geldi bana yaa

Son mesajlar

stat counter