En Kötü Diz Üstü Bilgisayar Markası ?

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar sizce en kötü ve dandik diz üstü markası sizce hangisi? Ben yüzlerce bilgisayar tamiri yaptım bugüne kadar ancak ''CASPER'' kadar dandik bir marka görmedim. Sizin görüşleriniz nelerdir?

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Laptob vb için exper en kötüsü casper yanında 10 numara kalır

En iyisi Mac karıştırmıyorum

Parası bol olna MONSTER™

2.Msi

3.Asus

4.Acer ve ya Lenovo(IBM) alternatiftir Param yok Pahalı Olanlarında önündedir Son Tercihtir

5.Sırası Farketmez Bunlar Cep Yakar çok Bir Faydası Olmayanlar Packerd Ball,Dell,Hp,Sony,Fujitsu,Grundıg,Samsung,Toshiba,Casper

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Msi lıyım gururluyum :) Bana göre Toshiba en kötüsü aynı özellikleri daha yüksek mevlaya satmaya çalışan ilginç bir firma

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Casper ve Exper'dir herhalde. Ve maalesef ikisi de Türk markası.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Satış politikası olarak kesinlikle Toshiba Sony den bile daha kötü fiyat politikaları var laptopu gerçekten kötü yapan firma ise Casper ve Exper ama arkadaşlarımın yarısı Casper en iyisi diyorlar ve şaşırıyorum

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Casper içini güzel dolduruyor ama dışı fena işte orda patlıyor.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Acer

Casper'e flash belleği çekiçle takıp, penseyle sökmek gerekiyor. :D

Acer yine geldi bana ama geçen lisedeki kuzenin laptopa format attım i7 8 gb ram falan vardı yanlışda olmasın gtx700 küsur ekran kartı vardı ama bi elime aldım Allah'lık makine.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben casper kadar her modeli kötü marka görmedim. Laptop değil masaüstü de aynı yav

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben casper kadar her modeli kötü marka görmedim. Laptop değil masaüstü de aynı yav

Halbuki özelliklerine bakınca vaaov diyorsun fiyata gelince süper diyorsun tasarım fena değil ama 3 gün sonra ana kartı yanınca başlıyor küfürler