En korktuğumuz anları anlatalım

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Ben başlıyorum : Ben 3 yıl önce kapkara bir kedi görmüştüm nedense ilgimi çekmişti gözüme baktı ve sonra birden kayboldu bir yere falan gitmedi sanki ışınlanmış gibiydi belki ben yanlış görmüşümdür ama o an baya korkmuştum ve bu olaydan 1 gün önce de korku filmi izlemiştim birazda o yüzden korktum galiba

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben evdeydim hastaydım yatıyodum evde de kimse yoktu sonra şiddetli bir deprem oldu başta kalkmadım sonra korktum dolap duvara çarpıyodu çocukluk işte kalktm kanepenin kenarına pıstım ama baya etkilenmiştim napcağımıda bilemedim babam aradı sözde korkmamış gibi yaptım ama ağlamıştım sonrasında da deprem olduğunda hissederdim hemen.Allah depremde yakınlarını kaybeden onu yaşayanların yardımcısı olsun kötü bir korku.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Ben evdeydim hastaydım yatıyodum evde de kimse yoktu sonra şiddetli bir deprem oldu başta kalkmadım sonra korktum dolap duvara çarpıyodu çocukluk işte kalktm kanepenin kenarına pıstım ama baya etkilenmiştim napcağımıda bilemedim babam aradı sözde korkmamış gibi yaptım ama ağlamıştım sonrasında da deprem olduğunda hissederdim hemen.Allah depremde yakınlarını kaybeden onu yaşayanların yardımcısı olsun kötü bir korku.
evet deprem çok kötü bişey

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Yaklaşık bir 8 sene önce denize gitmiştik.
Babam da yüzme bilmez ama denize girer.Oraya da amcamın arabasını alıp gitmiştik.Babam anahtarı kaybetti ve denizde düşürdüğünü sandı.Gidip koskoca denizde saatlerce anahtarı aradı.O sırada da fark etmeden çok açılıp boyunu aşmış.O an çok korkmuştum,can kurtaranlar sağolsun bir sorun çıkmamıştı.

Anahtarı da denize ilk geldiğimizde arabadan inerken dusurmusuz.Bir görevli arabanın yanına döndüğümüzde bize geri verdi,bu da işin trajikomik yani ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çocukken bir köpek ile karşı karşıya gelmiştim ve korkudan dilimi yutmuştum 5 yaşıma kadar konuşamadım yazı yazarak resim çizerek iletişim kuruyordum sonra ailem beni özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine yazdırdı ve kısa sürede dilim çözüldü şimdi ise acısını çıkarıyorum beni kimse susturamıyor baya geveze ve konuşkan biriyim forumdaki arkadaşlar bilir

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İlkokulda (1. sınıf) 4. sınıfa giden fakat nasıl olduğunu bilmediğim şekilde sınıfta kalan bir gruba haraç vermediğim için bıçakla boynumun altını kesmişlerdi (en büyükleri 13 yaşındaydı ve ben 7), önce öğretmenime gittim sonra babamı aradı, babamı zor zaptettiler (okula silahla girip çok ağır küfürler ederek bağırmıştı o çocuklara ailelerinin yanında, birisinin babası ile de kavga etmişti net hatırlıyorum) , bunun sonrasında emniyetle falan halledildi, 2 yıl psikolojik destek aldım bunun üzerine ve dövüş sporlarına yazılıp lisans almaya kadar gittim. Halen daha birisi boğazıma yaklaşmaya çalıştığında pek normal tepkiler vermem.
Tabi izi kalmadı artık o yaranın fakat sokakta o çocuklardan birisini görsem boyunlarını gövdelerinden koparabilirim orası ayrı mevzu.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İlkokulda (1. sınıf) 4. sınıfa giden fakat nasıl olduğunu bilmediğim şekilde sınıfta kalan bir gruba haraç vermediğim için bıçakla boynumun altını kesmişlerdi (en büyükleri 13 yaşındaydı ve ben 7), önce öğretmenime gittim sonra babamı aradı, babamı zor zaptettiler (okula silahla girip çok ağır küfürler ederek bağırmıştı o çocuklara ailelerinin yanında, birisinin babası ile de kavga etmişti net hatırlıyorum) , bunun sonrasında emniyetle falan halledildi, 2 yıl psikolojik destek aldım bunun üzerine ve dövüş sporlarına yazılıp lisans almaya kadar gittim. Halen daha birisi boğazıma yaklaşmaya çalıştığında pek normal tepkiler vermem.
Tabi izi kalmadı artık o yaranın fakat sokakta o çocuklardan birisini görsem boyunlarını gövdelerinden koparabilirim orası ayrı mevzu.
yara izi kalmamış ama sende travmatik bir iz bırakmış en yakın arkadaşın boynuna sarıldığı zaman o an gelecek aklına gerçekten büyük geçmiş olsun

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Yuh artık lebron james yani sen anan yani.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
yara izi kalmamış ama sende travmatik bir iz bırakmış en yakın arkadaşın boynuna sarıldığı zaman o an gelecek aklına gerçekten büyük geçmiş olsun
Çok olmasa da refleks olarak yaptığım sıkıntılı şeyler var, örnek vermemi isterseniz:
Bir tartışmada çocuğun biri boğazımı elleyince çocuğu çok kötü dövmüştüm, bunun tek sebebi o anın gözümün önüne gelmesi idi ve bunu bilen arkadaşlarım beni durduramamışlardı.
Veya başka bir örnek sakallarımın ilk çıktığı dönem babamın kendi vücudumda nasıl keseceğimi anlatırken eziyet çekmiştim hatta onu geçtim bundan dolayı öpüşmekten kaçındığım bile oldu fakat son 2 belki 3 yıldır yaşamadım, bir yerden sonra insan kabulleniyor fakat o ilk bir iki yıl benim için kabus.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çok olmasa da refleks olarak yaptığım sıkıntılı şeyler var, örnek vermemi isterseniz:
Bir tartışmada çocuğun biri boğazımı elleyince çocuğu çok kötü dövmüştüm, bunun tek sebebi o anın gözümün önüne gelmesi idi ve bunu bilen arkadaşlarım beni durduramamışlardı.
Veya başka bir örnek sakallarımın ilk çıktığı dönem babamın kendi vücudumda nasıl keseceğimi anlatırken eziyet çekmiştim hatta onu geçtim bundan dolayı öpüşmekten kaçındığım bile oldu fakat son 2 belki 3 yıldır yaşamadım, bir yerden sonra insan kabulleniyor fakat o ilk bir iki yıl benim için kabus.
sende tik olmuş bende el kol hareketlerinden hoşlanmıyorum örneğin ensemden tutulmasından hiç hoşlanmam
bir anımı anlatayım sınıftayız sınav için oturacak yer arıyoruz önümde oturan arkadaş sınavda beni dürtme dedi çünkü ben daha önceden 1 kere dürtmüştüm o yüzden dürtme dedi ama bunu 3 defa belki 5 defa söyledi sonra ben arkadaşa dön lan önüne diye bağırınca o günden sonra kimse bana dalaşamadı

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Utanç verici bir anı da benden; 1.sınıfa 2012 yılında başladığım için (o zaman daha 6 yaşındaydım) anaokuluna bile gitmeden 1.sınıfa yazdırmışlardı 27 gün devamsızlık yapmıştım. Ama 1.sınıf olduğum için sorun teşkil etmemişti. Ayrıca çok tikim var neden bilmiyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Utanç verici bir anı da benden; 1.sınıfa 2012 yılında başladığım için (o zaman daha 6 yaşındaydım) anaokuluna bile gitmeden 1.sınıfa yazdırmışlardı 27 gün devamsızlık yapmıştım. Ama 1.sınıf olduğum için sorun teşkil etmemişti. Ayrıca çok tikim var neden bilmiyorum.
49 günle okuldan atılan akrabam var tabi bu lisede olan bir olay (şimdi kendisi Gastronomi okuyor).

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben 1.sınıftayken çişim geldiğinde veya teneffüs zili çaldığında eve giderdim hoca ders anlatır ben ayakta dolaşırdım derste çöp adam çizerdim öğretmenim beni kucağına oturtup öyle ders çalıştırırdı ana sınıfından 1.sınıfa geçtiğimde sınıfa uyum sağlayamamıştım arkadaşlarımın suluklarını içerdim hatta bir arkadaşımın beslenme çantasındaki browniyi yedim diye beni dövmüşlerdi tabi zamanla onlar da beni sevdi 8 sene beraber okuduk şimdi hiçbirinden iz yok
1.dönem yaramazdım öğretmenim beni 2.dönem beni muma çevirdi hakkı ödenmez bu arada sınıfta okuma yazmayı ilk söken bendim beni 2-3 sınıf ileriye atacaklardı ben arkadaşlarımdan ayrı kalmak istemedim

Son düzenleme:

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
ben 1.sınıftayken çişim geldiğinde veya teneffüs zili çaldığında eve giderdim hoca ders anlatır ben ayakta dolaşırdım derste çöp adam çizerdim öğretmenim beni kucağına oturtup öyle ders çalıştırırdı ana sınıfından 1.sınıfa geçtiğimde sınıfa uyum sağlayamamıştım arkadaşlarımın suluklarını içerdim hatta bir arkadaşımın beslenme çantasındaki browniyi yedim diye beni dövmüşlerdi tabi zamanla onlar da beni sevdi 8 sene beraber okuduk şimdi hiçbirinden iz yok
1.dönem yaramazdım 2.dönem beni muma çevirdi hakkı ödenmez bu arada sınıfta okuma yazmayı ilk söken bendim beni 2-3 sınıf ileriye atacaklardı ben arkadaşlarımdan ayrı kalmak istemedim
Bana 2-3 yaşında okuma-yazma öğretmişlerdi o zaman dedemlerde kalıyorduk.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
ona benzer bir durumda kalmıştım bende 9 yaşımdayken okuldaki çocuğun biri gelip bana sataşıyodu ben bunu hocalara söyledim baya hepsine babasını aramışlar , babasıda okula baltayla gelmişt,
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. sınıfta okuma yazmayı çok az bilirken,call of duty oynarken öğrenmiştim :) ilk okuduğum cümle c ile eğil gibi bişeydi

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ana okulunda ben aksi bir çocuktum herkes kırmızı önlük giyerdi ben serbest takılırdım ana okuluna doğru düzgün gitmezdim benim değişik biri olduğum o zamandan belliymiş