En İyi Yerli Teknoloji Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaşlar bu başlık altında beğenerek takip ettiğiniz yerli teknoloji site önerilerinizi bekliyorum.

Benim favorim tabiki shiftdelete.net

Son zamanlarda mobil teknoloji konusunda ise http://teloji.com sitesini takip ediyorum.

M

Moon4135

SDN Okuru
ShiftDelete ve webtekno'yu takip ediyorum. Önerdiğiniz teloji.com da takibe aldım.

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
SDN takipçisiyim . YouTube da webtekno takipçileri daha fazla. Sanırım webtekno nette de daha çok takip ediliyor.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Sitenizde teloji.com un konularını aynen kopyala yapıştır yapmışsınız. Bari kaynak gösterin.

Son düzenleyen moderatör:

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bu işe teknokulis ile başladım onla devam ediyorum. Sdn den hiç hoşlanmam. Webtekno da ekin kollama zamanı iyiydi.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Sizinkiler ozgun masallah en azindan ben konu acip kendi sitemi baskasiymis gibi yorumlamiyorum hocam saygili olalim lütfen size vahiyle gelmiyor konular
Ben site önerisi yaptım. Kim beğenir beğenmez orası ayrı konu. Sen bildiğin web hırsızlığı yapmışsın birde saygıdan bahsediyorsun. Özgün değil demişsin ondan gidip kopyala yapıştır yapmışsın. Senin kopyalaman o siteye birşey kaybettirmez sana da birşey kazandırmaz. Ama bu emek hırsızlığıdır başka birşey değil. Başka da cevap vermeyeceğim.