En Iyi Türk Torrent Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

emreatl20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arena-tr uploadları çok zayıf yenilikler geç geliyo sonra zamunda daki gibi NBA maçları olsun ve bir çok spor dalının maçlarını an ve an upload etmiyolar hatta bunları hiç upload etmiyolar
türkçe film bulmak zor benim arena-tr asıl kayıt olmamdaki amaç zaten tr dublaj film bulmaktı ama aslında onlar da haklı tr dublaj olmayan filmi onlar nasıl tr dublaj olarak koysunlar üstüne birde bi tartışma yaşandı chat kısmında tr dublaj film istiyorum dedim ağır sapık muğamelesi gördüm :D örnek olarak zamunda yı verdim bakın nasıl sağlam torrent sitesi dedim ordan biri çıktı sen kesin xxx leri beğeniyosundur orda seni banlıcam vs. bilmem neler ne alakası var diyorum yok anlamıyo :D yenilik yapın kendinizi geliştirin diyorum dedim bu yine senin yenilikten kastın kesin xxx lerdir diyo böyle garip bi diyalog sonrası banladı beni o şahıs zaten :D hayır neden dış dünyaya bu kadar kapalılar onuda anlamadım kendilerini 1 numara filan snaıyolar galiba :D

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arena-tr uploadları çok zayıf yenilikler geç geliyo sonra zamunda daki gibi NBA maçları olsun ve bir çok spor dalının maçlarını an ve an upload etmiyolar hatta bunları hiç upload etmiyolar
türkçe film bulmak zor benim arena-tr asıl kayıt olmamdaki amaç zaten tr dublaj film bulmaktı ama aslında onlar da haklı tr dublaj olmayan filmi onlar nasıl tr dublaj olarak koysunlar üstüne birde bi tartışma yaşandı chat kısmında tr dublaj film istiyorum dedim ağır sapık muğamelesi gördüm :D örnek olarak zamunda yı verdim bakın nasıl sağlam torrent sitesi dedim ordan biri çıktı sen kesin xxx leri beğeniyosundur orda seni banlıcam vs. bilmem neler ne alakası var diyorum yok anlamıyo :D yenilik yapın kendinizi geliştirin diyorum dedim bu yine senin yenilikten kastın kesin xxx lerdir diyo böyle garip bi diyalog sonrası banladı beni o şahıs zaten :D hayır neden dış dünyaya bu kadar kapalılar onuda anlamadım kendilerini 1 numara filan snaıyolar galiba :D
Hıım anladım,sizin gibi üst düzey izleyiciler için bu ölçü doğru olabilir ama,zamunda'da da türkçe düblajlı olan yok,hatta bazen uzakdoğu filmleri arıyorum yok,asiatorrent'ten indiriyorum

emreatl20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hıım anladım,sizin gibi üst düzey izleyiciler için bu ölçü doğru olabilir ama,zamunda'da da türkçe düblajlı olan yok,hatta bazen uzakdoğu filmleri arıyorum yok,asiatorrent'ten indiriyorum

zaten zamunda da olmadığı için arena-tr üye olmak istedim ama sonuç değişmedi yine filmi indirdikten sonra alt yazı arayışına geçtim alt yazıyı buldum bakalım fime uyacakmı derdine geçtim :D üst düzey bi izleyici olduğum filanda yok canımın istediği işe gelen içerikleri indiriyorum işte torrent gurusu filan değilim :D valla bilmiyorum ben şu ana kadar zamunda dan iyi bi torrent sitesine rastlamadım ben ne istersem bulabiliyorum orda 10 senelik bi içeriği bile bulmuşluğum vardır

karapenam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk torrent sitesi olarak Bitturk ve Leechturk favorilerim..

baharun123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşınım Yeni Adresi TorrentKafe;
Aradıgınız Herşeyi Bulabileceğiniz Mükemmel Bir Sitedir ,Yenı Olamasına Rağmen Güncel Olan Herşeyi Bulabılırsınız Filimler, Muzıkler, Oyunlar vs.... Daha Birçok şeyi Bir Arada bulabılırsınız..'

http://torrentkafe.com/index.php

erelim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yorumları üşenmeden teker teker okudum fakat es geçtiğiniz bir site var ki biraz bahsetmek istiyorum;

1-2012 nin en hızlı büyüyen sitesidir.
2-Canlı minisi / dostca arkadaşlıklar
3-Türkiyenin en geniş yönetim kadrosu
4-Günde en az +50 sunum yapan sitedir(sadece filmm diyorumm)
5-Şimdiden üyelik almassanız sonradan çok pişman olacaksınız...

38805628078094863864014.jpg

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
En iyi türk torrent sitesi benim kullandığım sitedir :D

Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca :lol:

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
herşeyi unut

yabancı torrent sitesi seederı fazla ratio derdi yok zamunda berbat bikere ama ama yabancı bunu kullan:kickass
davetiye istemeyen çoğu davetiye isteyenlerden iyi türk torrent sitesi:torrentcell

apache0990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Leechturk değişilmez abi 10 GB yükleme eklemişler sağolsunlar :D

Leechturk değişilmez abi 10 GB yükleme eklemişler sağolsunlar :D

ersoy92337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türk filmlerini yada türkçe dublaj filmleri indirebileceğim torrent sitesi için davetiye kodu gönderebilir misinz

ercet67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O dediğin dandik torrent sitelerinde :D Ben zamunda kullanıyorum ve bugüne dek istediğim herşeyi rahatlıkla indirdim.
hocam bu zamunda sitesini bulamadim gitti. yada benim ip adresinden giris yapamiorum oraya. neden oluyor anlamadim. b i ara acemi iken downold yapip kapatiodum pc yi. ratio degerim dusdu beni banladilar sanirim ip uzerinden. olabilirmi ? tam adresi yazabilirmisin ?

oguz_173

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Arena-tr ve Zamunda.net davetiyesi gönderebilir misiniz.Teşekkürler

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
hocam bu zamunda sitesini bulamadim gitti. yada benim ip adresinden giris yapamiorum oraya. neden oluyor anlamadim. b i ara acemi iken downold yapip kapatiodum pc yi. ratio degerim dusdu beni banladilar sanirim ip uzerinden. olabilirmi ? tam adresi yazabilirmisin ?

Neden bilmem ama google'da aratınca çıkmıyor. Sitenin tam adresi şu. www.zamunda.net

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
herşeyi unut

yabancı torrent sitesi seederı fazla ratio derdi yok zamunda berbat bikere ama ama yabancı bunu kullan:kickass
davetiye istemeyen çoğu davetiye isteyenlerden iyi türk torrent sitesi:torrentcell
ne diyosun kardeşim sen zamundanın neresi kötü, kötü olan bi yerini söylesene ratio derdi yok hızlı torrent

king42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yenı acılan torrent sıtesı var henuz yenı olmasına karsın guncel sunumlar ve gunu gunune diziler mevcut.
Benim çok hoşuma gitti yonetımıde sıcak kanlı ınsanlar.Yenı sıte oldugundan sunumların hepsı altın.
Torrentle ılgılı olanlar ve son surat fılm-dızı-muzık-oyun-program ındırmek ısteyen arkadaşlara tavsıye ederım...

Site ismi : www.alemturk.biz

mert26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selamlar m720p dizi film indirebileceğim bir torrent sitesi tavsiye edebilir misiniz?