En iyi televizyon markası.

En iyi televizyon markası ???

• Kullanılan toplam oy
    215

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
kanal geçiş hızını takılan kart modülü etkiliyor tele dünya'da böyle bizim arçelik 32LEG5B öyle oldu kardeşim ucuz modül almış biraz yavaş ama flv filmleri açıyor.
Modülde durum nolur bilmiyorum elimizde yok çünkü.
Tvde medya özellikleri istenilebilir ama hiçbir tv gerçek bir medya oynatıcının performansını verir mi merak ediyorum.
Biz genelde hepsi bir arada olsun isteriz ama sonuçta hepsini en iyis şekilde yapabilen aleti de ucuza alamayız.

Reaksiyon puanı
16,118
Modülde durum nolur bilmiyorum elimizde yok çünkü.
Tvde medya özellikleri istenilebilir ama hiçbir tv gerçek bir medya oynatıcının performansını verir mi merak ediyorum.
Biz genelde hepsi bir arada olsun isteriz ama sonuçta hepsini en iyis şekilde yapabilen aleti de ucuza alamayız.

bizimki smart tv ama tarayıcı yok youtube var daha bir kaç ıvır zıvır var facebook,youtube ve yemek sepeti (arada kardeşim açar kurcalar) kullanılan bişey yok dlna mı varmış bunda usbden media oynatması başarılı flv'yi açıyor çözünürlük sorunu yok pcde gibi.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bizimki smart tv ama tarayıcı yok youtube var daha bir kaç ıvır zıvır var facebook,youtube ve yemek sepeti (arada kardeşim açar kurcalar) kullanılan bişey yok dlna mı varmış bunda usbden media oynatması başarılı flv'yi açıyor çözünürlük sorunu yok pcde gibi.
Biz smartta sadece youtube kullanıyoruz kaçırılan filmleri izliyor bizimkiler. Ben de usbden oynatma ve dlna için kullanıyorum. Tarayıcıyı faceyi felan hiç kullanmıyoruz çünkü zaten bilgisayarda telefonda yapabileceğimiz şeyler.

Reaksiyon puanı
16,118
bunda kendinden wifi var notebooktaki wifi antenlerini koymuşlar aynı şekilde takmışlar ilk gördüğümde daha kullanma kılavuzuna bakmamış ve tvye bakmadan bunda wifi varmış demiştim o zaman işe yaramaz diye düşünüyordum bazı modemlerde wifi 13 kanal bu 13.kanalı görmüyor kardeşim bunu bilmediği için günlerce uğraştı...

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tvyi alıp smart tvyi arayüzü beğenmeyenleri anlamıyorum. Ya kardeşim alet görüntü vermek için kullanılıyor siz ne diye hızına bilmem nesine bu kadar takıyorsunuz.
Görüntü performansına değinmezler ama smart kötü kanal geçişi kötü o kötü bu kötü.
Televizyonda birinci önceliği smart hızı olan samsung ve lgye yönelsin.

kardeş sen anlamadın galiba demek istediğimi mesajı alamadın sen, o fiyat kategorisindeki en hayal kırıklıgı tvlerden biridir philips ve arayüzü agırdır tv görüntü veriyormu yeter diyosunda bizde onun için aldık zaten internetten adult izlemek için almadık ama tv bildigin tank gibi ağır.

Reaksiyon puanı
16,118
arayüzü hızlı ucuz tv deyince vestel öne çıkıyor 4k modelleri de ucuz.
www.vestel.com.tr
bakın görün üstelik panel üretmek için yatırım yapmış.

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çok saçma bir eleme sisteminiz var açıkçası esnek kavisli tvsi yok ele geçsin bu mudur yani ? :)
Sharp ekran teknolojilerinde şuan hepsinden ileride 4 renk teknolojisi olsun IGZO paneli olsun Aquos enerji tasarruf çözümleri olsun diğer markalara göre çok ileride
la lady gaga yinemi sen sen esnek diyince elastik manada mı anladın :lol::lol: esnek derken çeşitli manasında dedim yani çok çeşitli televizyonları yok varda hepsi 2000 lira üstü yoksa sharp güzel ona lafım yok ayrıca 2 ay öncede böyle bi konu vardı sen orda da igzo yu savundun sen sharp türkiyede falanmı çalışıyon :hammer: noldu bizim do what u want klibi ne zaman çıkcak gari:p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biz smartta sadece youtube kullanıyoruz kaçırılan filmleri izliyor bizimkiler. Ben de usbden oynatma ve dlna için kullanıyorum. Tarayıcıyı faceyi felan hiç kullanmıyoruz çünkü zaten bilgisayarda telefonda yapabileceğimiz şeyler.
harfi harfine bizde aynısı,youtubede müzik video + dlna kullanıyorum izliyorum diğer işler için pc kullanıyorum

Reaksiyon puanı
16,118
youtube'u yavaş açılan var mı? bizimki biraz yavaş sanki wifi ile bağlı kim bilir kaçıncı kanala ayarlamış kardeşim 1-13 var modemde 13'ü seçmişti tv modemi görmemişti mesela 13.kanal türkiye için diyordu.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
kardeş sen anlamadın galiba demek istediğimi mesajı alamadın sen, o fiyat kategorisindeki en hayal kırıklıgı tvlerden biridir philips ve arayüzü agırdır tv görüntü veriyormu yeter diyosunda bizde onun için aldık zaten internetten adult izlemek için almadık ama tv bildigin tank gibi ağır.
Tırnak içine alarak smart tvnin sıfır olduğunu belirtmişsiniz. Yani olay görüntüden çok smart özelliğiydi.
Mesajı veriş biçiminde sorun var bence.
Neyse şimdiki dediğinize göre evet smart özelliği çok ağır, hele film izlerken 3d derinlik ayarı veya filmlerde ses özelliğini değiştirme bazen işkence oluyor.
Ama zamanla düzelir heralde, sonuçta tv yeni üretimli ve bayağı güncelleme alıyor.
Gerçi ne işe yaradıklarıyla ilgili bilgi göremedim ama neyse.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
la lady gaga yinemi sen sen esnek diyince elastik manada mı anladın :lol::lol: esnek derken çeşitli manasında dedim yani çok çeşitli televizyonları yok varda hepsi 2000 lira üstü yoksa sharp güzel ona lafım yok ayrıca 2 ay öncede böyle bi konu vardı sen orda da igzo yu savundun sen sharp türkiyede falanmı çalışıyon :hammer: noldu bizim do what u want klibi ne zaman çıkcak gari:p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

harfi harfine bizde aynısı,youtubede müzik video + dlna kullanıyorum izliyorum diğer işler için pc kullanıyorum
Öğren gel o zaman o panelin özelliklerini .

shipart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki en iyi Tv Samsung ve Sony ama fiyat karşılaştırıldığında Vestel bedavaya geliyor. Zaten bir çok markanın üretimini Vestel yapmıyormu....

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
sharp ve sony en iyisi sonra da lg diyorum ama sırf türk diye ve babamgil kullanacak diye nasıl olsa aşırı özelliğe de gerek yok diye 1000 tl ye vestel aldım.babamgile yetiyor ve gayetde memnunlar

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk LG veya Sony e bakarım. Yoksa Samsung.

emrekaragol6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2-3 hariç kimse panasonic dememiş hayret.Özel sinema odası kuranların neredeyse hepsi panasonic kullanılır.Siyahlar çok kaliteli üretildiği için.

sun.off

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony bravia muhteşem hiç bir cihazla uyum sorunu çıkatrmayan bir alet

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
LG kullanıyorum. Şu an için gayet memnunum.

Tasarist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Markadan çok model anketi yapılsaymış daha güzel olurmuş bence tüm markaların iyi ve kötü modelleri var bu şekilde değerlendirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
sharp kullananlarin dikkatine! bir cihaz baglicaksaniz tv ve o cihaz kapali elektrik fisi rizden cekili olsun sonra sorun cikartiyor garanti sorunu olabilir.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
sharp dünya çapında çok iyi ama ülkemizde pek yok zaten olsada fiyatları uçuk.eskiden philipps ve sony idi kalite ama şuanda alacak olsam lg modellere ilk bakardım

mtsf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evimde panasonic st60 var tv izlerken aşırı gözü yormuyor teknoloji marketlerinde tv göze hoş görünsün diye parlaklığı sonuna kadar açıyorlar tabiki led ler göze hoş görünüyor ama o parlaklıkta evde televizyon izlersen gözün bir ayda bozulur birde ben yapay görüntüye dayanamıyorum onun için plazma candır bu arada bendeki plazma çoğu led tvyi dayak manyağı yapar daha kötü kanal izlettirmedi tv

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hepsi aynı b..un laciverti.. LG, Samsung, Sony hepsi aynı. Yıllardır analog seyrettiniz de bir şey oldu sanki.. Bu kadar çıldırmanın anlamı ne?

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sony, sharp, panasonic bunlar kaliteli ve pahalı.
Samsung ve LG diğerleri kadar kaliteli değil ve ucuz bu yüzden çok satıyorlar.
Vestel ise hem kaliteli hem ucuz nedense pek fazla satmıyor Türkiye de hatta kendi panellerini üretiyorlar diğer ülkelerde Türkiye'ye oranla daha çok satıyorlar.