En iyi televizyon markası.

En iyi televizyon markası ???

• Kullanılan toplam oy
    215

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
En iyi televizyon markası hangisi ???

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lg kullanıyorum ama Philipsin ambilight ına hayranım.

emrekaragol6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Panasonic en iyisi bence.En iyi panelleri kullanıyorlar.

mehmetklnc9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyisi LG kesinlikle .Alternatif olarak ise Sony .

atsızata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Televizyon devleri LG ve Samsung. Alternatif ararsan Sony.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Geçen ay Philipsin 7108K modelini aldım kardeşimin ambilight tutkusunda dolayı inanılmaz ağır bi arayüzü var smart tvsi zaten 'sıfır'

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Sony çok kaliteli marka olduğu için yazmıyorum kullandığımdan yorumluyorum.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sony bence ama hepsinin ağbabası Sharp'tır TVde :)

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kendi ülkemizde üretilen çakma olmayan dışardan toplama olmayan VESTEL varken neden bu VESTEL düşmanlığı çözemiyorum bana birisi açıklayabilir mi.Evde 97 den beri hayla sapasağlam çalışan VESTEL var.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öğrenin şunu artık en iyi diye birşey yoktur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kendi ülkemizde üretilen çakma olmayan dışardan toplama olmayan VESTEL varken neden bu VESTEL düşmanlığı çözemiyorum bana birisi açıklayabilir mi.Evde 97 den beri hayla sapasağlam çalışan VESTEL var.

Vestel panel mi üretiyor ben mi bilmiyorum

Reaksiyon puanı
16,118
arkadaşlar öğrenin şunu artık en iyi diye birşey yoktur.

Vestel panel mi üretiyor ben mi bilmiyorum
yapıyor hemde bunu yapmak için milyon dolarlık makina aldı camları alıyor sadece bir çok dünya markasının avrupa ve orta doğu üretimi vestel tarafından yapılıyor ve burda ne çok vestel düşmanı varmış.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Samsung, LG ve Sony..
Hangisini alırsan al üzülmezsin.
Ülkemizde yukarıdaki üçlü kadar pek sık rastlanmıyor olsa da Sharp da iyidir.

Bakisar

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Teknoloji hızla değişiyor sabit en iyi marka yok gevşeyen geride kalır mesela sony..Araştırırken insan işin içinden çıkamıyor ama eve koyduğunuzda hepsi boş. gözünüze en uygun renk ışık,kontrastı ayarlayın sevdiğiniz programı seyredin..En önemlisi servis, fulHD, dahili alıcı,kodek desteği, kayıt..smart denen arayüz çoğunda var ve hiç bir şeye yaramıyor..İnternete bağlanacaksan en son kullanılacak alet televizyondur..

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tv alırken çok araştırdım neredeyse hepsini denedim ama samsung'daki o keskinliği o parlaklığı hiç bir tv de görmedim o nedenle tercihimi samsung 40ES8000'den yana oldu memnunum

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bana Göre Sony Ve Samsung

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Lg kullanıyorum ama Philipsin ambilight ına hayranım.
komşunun tavuğu komşuya kaz görüner hesabı :D philips i olanlarda lg televizyonlara la serisine bayılıyo :D

bana göre televizyon lg ve samsung size yemin ederim markete gittim lg ve samsunglar cam gibi görüntü veriyo sonylerde öyle ama philipsler böyle çamur gibi aynı görüntü hemde sadece bi kaçı iyiydi philipslerin, 15 televizyondan 10 u öyleydi dedim yok abi lg samsung sony gibisi yok

Sony bence ama hepsinin ağbabası Sharp'tır TVde :)
sharplar kaliteli ama çok esnek modelleri yok vede smart tv si güzel değil ama dayanıklılık görüntü kalitesi olarak iyi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
samsung,sony ve lg ama bence açık ara samsung önde.....

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
komşunun tavuğu komşuya kaz görüner hesabı :D philips i olanlarda lg televizyonlara la serisine bayılıyo :D

bana göre televizyon lg ve samsung size yemin ederim markete gittim lg ve samsunglar cam gibi görüntü veriyo sonylerde öyle ama philipsler böyle çamur gibi aynı görüntü hemde sadece bi kaçı iyiydi philipslerin, 15 televizyondan 10 u öyleydi dedim yok abi lg samsung sony gibisi yok

sharplar kaliteli ama çok esnek modelleri yok vede smart tv si güzel değil ama dayanıklılık görüntü kalitesi olarak iyi
Çok saçma bir eleme sisteminiz var açıkçası esnek kavisli tvsi yok ele geçsin bu mudur yani ? :)
Sharp ekran teknolojilerinde şuan hepsinden ileride 4 renk teknolojisi olsun IGZO paneli olsun Aquos enerji tasarruf çözümleri olsun diğer markalara göre çok ileride

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
yazdiklariniz icinde ekran olarak tek gecilecek olan tabi ki Sharp

ama bir de alman metz ve löwe var ki kaliteli ürünleri var

söyle anlatayim son kullanma tarihi yok desem olur

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Televizyon ile ilk tanıştığım marka ahşap kasa, 60 ekran, uzaktan kumanda sistemi olmayan ama uzaktan kumanda sistemi sonradan takılabilen siemens bilomester fc840 (o kadar iyi hatırlamıyorum modeli) tüplü tv ydi. Voltaj düşünce televizyon kafayı yerdi. Sonra peder sony trinitron bi tv getirdi eve japon malı. kaliteli görüntüyle o zaman tanışmıştım. O zamanlar Doğubank' a gidince made in japan sony' leri isterdik hep. Tabi samsung diye bişey yok memlekette, lg' de goldstar mıdır nedir o isimle takılıyor. Piyasada sony, jvc, toshiba olunca goldstar' ın piyasada yüzüne bakan yok :) Neyse uzatmayım, sonuç olarak, ben "aha görüntü budur" dediğim ilk marka sony' i seçiyorum.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Geçen ay Philipsin 7108K modelini aldım kardeşimin ambilight tutkusunda dolayı inanılmaz ağır bi arayüzü var smart tvsi zaten 'sıfır'

Tvyi alıp smart tvyi arayüzü beğenmeyenleri anlamıyorum. Ya kardeşim alet görüntü vermek için kullanılıyor siz ne diye hızına bilmem nesine bu kadar takıyorsunuz.
Görüntü performansına değinmezler ama smart kötü kanal geçişi kötü o kötü bu kötü.
Televizyonda birinci önceliği smart hızı olan samsung ve lgye yönelsin.

Reaksiyon puanı
16,118
Tvyi alıp smart tvyi arayüzü beğenmeyenleri anlamıyorum. Ya kardeşim alet görüntü vermek için kullanılıyor siz ne diye hızına bilmem nesine bu kadar takıyorsunuz.
Görüntü performansına değinmezler ama smart kötü kanal geçişi kötü o kötü bu kötü.
Televizyonda birinci önceliği smart hızı olan samsung ve lgye yönelsin.

kanal geçiş hızını takılan kart modülü etkiliyor tele dünya'da böyle bizim arçelik 32LEG5B öyle oldu kardeşim ucuz modül almış biraz yavaş ama flv filmleri açıyor.