En iyi televizyon markası.

En iyi televizyon markası ???

• Kullanılan toplam oy
    215
Reaksiyon puanı
16,118
2014-11-17%2B17.35.30.jpg

bizim ki bu 32leg5b sony,philips yada samsung alınır derken bu alında arçelik bayinin tanıdık olması da etkisi olabilir.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
LG ve Philips son zamanlarda öne çıkan firmalardan.

SpyChef

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabi ki LG mükemmel bir görüntü kalitesi ve mükemmel bir ekran sağlamlığı mevcut.

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tabi ki LG mükemmel bir görüntü kalitesi ve mükemmel bir ekran sağlamlığı mevcut.

Icini ac bak bakiyim lg yazisi goremezsin hep samsung.bildigim kadariyla samsung lgnin biseyi oluyodu.Ama cidden lg nin tvde hakkini kimse yiyemez

real_sinan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar buradaki yorumları hangi teknik değerlendirmeye göre yaptılar bilemiyorum ama televizyon denildiğinde son 4-5 yılda samsung'dan başlamak lazım saymaya. gerek teknolojisi ve gerekse çöüzmleri ile bir kaç adım önünde her zaman diğer rakiplerinin. samsungdan sonra lg gelir. geri kalanlar ise üç aşağı beş yukarı aynıdır. sony dahil. ha bu arada nedne samsung dememdeki en bariz sebeplerden birini söyleyeyim size. usb belleğinizi taktığınızda "yok ben bu dosya türünü oynatamam" demiyor. bunu bir de lg ve sony'de deneyin bakın ne diyor.

djxeonn

Asistan
Reaksiyon puanı
5
SHARP SHARP SHARP SHARP SHARP SHARP BASKA TANIMAM ARKADAŞŞ :thumbup1: :thumbup1:

Fyani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba daha önceden bu siteden En İyi Televizyon fiyatı için pazarlığı bize bırak alışveriş yapan var mı değişik bir sistem 4k tv için fiyat bakıyordum. İstediğim model tv için ne kadara almak istediğinizi yazıyorsunuz. Size fiyat teklifleri geliyor. Vestel 48UA9300 4K 3D SMART LED Televizyon karar verdim. Aldığımda buradan paylaşacağım. [h=1][/h]