En iyi telefonlardan hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Solkant

Öğrenci
Yani tek tereddüt şarj yönünde onun dışında her şeyini beğendim yani 1 günü dolu dolu çıkarsın istiyorum fiyatına bakınca

8K teknolojisini nerede buldukta kullanalım zaten. 4K'ya adam akıllı erişemiyoruz henüz :D TR standartlarında ekranın 8K desteklese ne olur ki.
Yav 4k videoyu düzgü çekemeyen telefon, 4K açınca ne HDR desteği kalıyor ne tüm lensler kullanılabiliyor videoda. 8K zaten 1080p videodan kötü oluyor günümüzdeki her 8K video çeken telefonda. 8K video teknoloji değil Xiaomi gibi genelde göz boyayan Çinli markaların 720p'den kötü video kalitesi ile 8K diyerek göz boyadığı bir şey haline geldi.

cenkkkk

Doçent
Çatır çutur oyuna gömülmeyeceksen, günde çıtırında 1-2 saat oyun oynayacaksan IPhone al. Rahat edersin.

Yani tek tereddüt şarj yönünde onun dışında her şeyini beğendim yani 1 günü dolu dolu çıkarsın istiyorum fiyatına bakınca
Aralıksız kullanımda 9 saat 32 dakika civarı bazen 9 saat veriyor tüm testlerin ortalamasına göre. Bunun WİFİ, mobil veri ve oyun ile en fazla 8 saat civarlarına düşeceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

8k video var diye en az 2 belki 5 yıl kullanmak istiyorum diyen kişiye sadece donanım olan bir cihaz öneriyorsunuz.

Öğrenciyim ve en iyi telefonlardan alıp en az 2yıl kullanmak istiyorum fikir olarak şu an 12 pro 256 gb tı düşünüyorum ama oyunlarda ne kadar batarya dayanıyor batarya süresi bir günü çıkartırmı veya önerdiğiniz başka modeller ve artıları neler yazarsanız sevinirim
Saatlerce oyun oynarsan hiç bir cihaz günü çıkarmaz.Batarya konusunda şu anda Apple ın en sağlam cihazları 12 pro max ile 11 pro max.Bataryadan beklentin fazla olduğu için bu iki cihazdan birini almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Mi10t pro al bence hem daha ucuz 8k video var
Mi 10t pro yazılımı çöp bir cihaz.O cihazı aldığında yapacağı tek şey Xiaomi ye sövmek olur.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Saatlerce oyun oynarsan hiç bir cihaz günü çıkarmaz.Batarya konusunda şu anda Apple ın en sağlam cihazları 12 pro max ile 11 pro max.Bataryadan beklentin fazla olduğu için bu iki cihazdan birini almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Mi 10t pro yazılımı çöp bir cihaz.O cihazı aldığında yapacağı tek şey Xiaomi ye sövmek olur.
Ulan savmi sevmem laf edersiniz Xiaomi severim laf edersiniz napim lan öliyimmi?