En iyi Launcher (Tavsiye)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Apex bence çok iyi. Ram kullanımı çok az. ideos x5 te kullanıyorum gayet başarılı. Arkadaşın Galaxy s3 te denedik normalde 600-650 mb ram kullanıyorken apex ile 400 450 mb civarı ram kullanıyor.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
metro arayüze sahip bir launcher kullanıyorum ve çok memnunum.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Nova benim de favorimdir, ayrıca en hızlısıdır. Aynı tarzda Holo, Apex var. Görsel olsun, pil kullanımı ya da performans önemli değil dersen; Yandex, SPB, Go, ADW, MXHome, SS gibi alternatifler mevcut.

Reaksiyon puanı
2,146
Yaw benim Nova'nın her yeri Türkçe ama menüde APPS WIDGETS diye yazıyor. Kaldırıyorum verileri temizleyip tekrar kuruyorum UYGULAMALAR diye Türkçe yazıyor. Verilerimi geri yüklüyorum yine oralar ingilizce oluyor, bi dil ayarı falan da bulamadım.

Bir de uygulamalar menüsünde sayfa kaydırırken altta mavi bi çubuğun yanıp sönmesi lazım o da yok olmuş, verileri temizleyip tekrar sıfırdan kurduğumda bu sefer işe yaramadı yine gelmedi yani mavi çubuk. Neden benim Nova sorunlu böyle.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Claystone Launcher ve Go launcher ikiside muhteşem. Tavsiye ederim..

[video=youtube;ZCpGO3-4EIo]https://www.youtube.com/watch?v=ZCpGO3-4EIo&feature=player_embedded#![/video]

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Go Launcher kullanıyorum, işlevsellik olarak bence en iyisi. SBP shell filan da denedim görsellik olarak tamam ama işlevsellik sıfır anında kaldırdım.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Go launcher kullandım uzun süre ancak şuan Yandex kullanıyorum. memnunum.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Nova benim de favorimdir, ayrıca en hızlısıdır. Aynı tarzda Holo, Apex var. Görsel olsun, pil kullanımı ya da performans önemli değil dersen; Yandex, SPB, Go, ADW, MXHome, SS gibi alternatifler mevcut.

ss'in Türkçe tercümesini ben yapıyorum. Forumda konusu da vardır. Hatta Launcher'i tanıtan kişiyim forumda.
Bu fasıldan sonra;

ss kullanıp da gördüğünüz hatalar olursa direk bana bildirirseniz developer arkadaşa fikirlerinizi ulaştırabilirim.

fertorres

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi performans açısından kararsız kaldım nova mı apex mi?

aeTunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans olarak Nova daha iyi.

Bu arada Nova Launcheri buradan indirebilirsin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=tr

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Telefonumda ne kadar özelleştirme aracı varsa kaldırdım.Fabrika çıkışı ile kullanıyorum şimdilik ama Nova ve SS güzeldir.

fertorres

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağolun arkadaşlar TSF Shell kullanıyorum görsellik açısından çok farklı ve hızlı, 1 haftadır kullanıyorum tavsiye ederim.

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
go launcher geniş kapsamlı bişey herseyı bıze bırakıyor o guzel,ayrıca yandex.shell de güzel... ama go launcher in colorbox teması akıl alıcı :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TSF shell i s3 de kullanıyorum gayet hızlı ve farklı bir uygulama bence denemekte fayda var ama biraz pahalı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana beleş blackmart alpha sağolsun marketteki tüm uygulamaları bedava indiriyorum :) Ayık olun !!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
apex benimkine olmuyor ben holo launcher kulanıyorum eski launcherim ise launcher 8 tavsiye ederim

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sadelik güzelliktir..:D

Reaksiyon puanı
10,325
nice launcher denedim, ama hiçbiri go launcher'in yerini tutmadı. hepsini kaldırdım, go ile devam.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
ya, next launcher güzel güzel olmasına da adamlar çok yüksek fiyat koymuşlar.
markette rast gelmiştim bi kaç defa, heveslenmedim değil, ama 30 tl'lik bir fiyata tekabül ediyor nerdeyse.
deymez dedim vazgeçtim.
ama bayağı bir sükseli launcher, görselliği harika diyebilirim.

abi bende satın almadım ki :) hayırsever bir arkadaş paylaşmış ordan indirdim :)

Reaksiyon puanı
10,325
abi bende satın almadım ki :) hayırsever bir arkadaş paylaşmış ordan indirdim :)

yav [MENTION=130683]android3[/MENTION], bu işlere pek aklım ermez. nihayetinde onu yapan adamlar demek ki büyük bir emek harcamış, böyle güzel bişey oluşturmuşlar, birilerinin emeğini karşılığını ödemeden sahip olmak helal olmaz diye düşünürüm. tabii bu kendi düşüncem, ve kendim için geçerli. işin daha fazla teknik detayını, özelliğini bilemediğim için kesin bişey diyemiyorum. bu arada hadsizlik ettimse affola...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
yav @android3, bu işlere pek aklım ermez. nihayetinde onu yapan adamlar demek ki büyük bir emek harcamış, böyle güzel bişey oluşturmuşlar, birilerinin emeğini karşılığını ödemeden sahip olmak helal olmaz diye düşünürüm. tabii bu kendi düşüncem, ve kendim için geçerli. işin daha fazla teknik detayını, özelliğini bilemediğim için kesin bişey diyemiyorum. bu arada hadsizlik ettimse affola...

estağfurullah abi söylediklerin harfi harfine doğru. önceden bende böyle düşünüyordum ama bi noktadan sonra yemedi :)
kullandığım bütün uygulamaları parayla almış olsaydım şimdiye bir araba parası çıkardı :)
ne diyeyim abi Allah günahlarımızı affetsin.