En iyi Laptop markaları hangisi?

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,847

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bu anket çok komik olmuş.. Apple ile diğer markaları karşılaştırmak çok komik.. Aralarında Ferrari ile Murat 134 (The Hadji Murat) kadar fark var..

yakamoz3400

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenova 3 yıl oldu alalı hatta geçmiştir de hala kullanıyorum memnunum.950 TL'ye almıştım. Sadece ekran kartı 512 paylaşımsız olduğu için pes 2012 oynarken birkaç maçtan sonra ısınma yapıyor onuda usb vantilatör takınca çözüyorum, o yüzden biraz üst modelini almayı düşünüyorum.Tek sorun bataryası bitti fişe takılı kullanıyorum o da normaldir 3 yılda başka hiçbir sorun çıkarmadı.Yine lenova almayı düşünüyorum.

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Toshiba ve Asus. Ankette de zaten bu iki marka farkını ortaya koymuş gibi gözüküyor.

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus kullanıcısıyım fakat..
apple ile onları kıyaslamak :D ... bilemiyorum (macbook)

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
macbook candır, diğer marka ve modellerle kıyaslamanız bile yanlış..

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Macbook denemedım ama iyi.asus.dell iyidir diğerlerine hiç bulaşma.

scruz1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben lise son ogrencisiyim macbook almak istiyorum unide isime yarar diye cizimlerde sayisal bolum istiyorum buyuk ihtimalle muhendislik okicam bu yuzden macbook air i tavsiye etmediler peki macbook pro alirsam hangi modelini almaliyim memnun kalir miyim

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
asus al kafan rahat eder.
ben bi hata yaptım casper aldım almaz olaydım i5 2.nesil işlemci var ama donanım uyumsuzluğu aşırı derecede.
ne demişler işi ehline bırakacan

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sanki hangi marka kullanıyorsunuz gibi olmuş...

Ferdi Akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo kullaniyorum iki senedir bu kadar hor kullanmamiza ragmen calisiyor bilgisayar gunduzleri bnde aksamlari amcam aliyor oda sabaha kadar kullaniyor araliksiz deli gibi calisiyor bilgisayar sadece isinma problemi yasiyorum :D

tanchu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istediğini al bence ben acer kullanıyorum. Toshiba alan arkadaşlar toptan aldılar 3 tane aynı model bir tanesi 6 ay olmadan 3 defa servise gitti değişti. asus alanlar oldu 1 tanesi 3 defa tamire gitti asus 3. kez servise gittiginde bilgisayar bizim haricimizde açılmış deyip garantiyi bitirdi 6 ay olmadan. Açık arazide şantiyede kullanacaksan panasonic'ten şaşma. diğer türlü farketmez bence çok fazla high end model alırsan değişebilir belki ama gelnelde satılan modeller belli.

YapayZeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Toshiba, 2 Asus, 1 MSI, 1 Dell kullandım kardeşime Acer aldırdım az çok onu da bilirim. Kullandığım bilgisayarlar içinden en memnun kaldığım ASUS, en memnun kalmadığım Dell.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hp Eskiden Kaliteliydi Ama Sonradan Bozdu Asus Zaten İyiydi Ama Baya Yükseltti Arkasından Bir Sürü Markada Kovalıyor Peşinde Dell'de Gayet Güzel Ama

mrcerdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
notebook içindeki özelliklere göre cpu,ram vs vs kullanılabilirlik yada exstra özellikler açısından yukarıdaki her firma iyi
ama destek ve yardım garanti konusunda yaygın olan hp,dell,lenovo falan
bana sorarsanız en iyi laptop sony içindeki özellikler açısından demiyorum kasa ve soğutma işini ergonomik açısından iyi.
tabi şunu unutmamak gerekiyor özelliğine göre hangi notebook iyi kötü bu tartışılır

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
8-9 sene önce fujitsu-siemensle başlayan 3 farklı dizüstü pc geçmişim oldu. Sony vaio ve acer da kullandım hepsinden memnun kaldım...Bu mevzu modelden modele değişebilir diyorum...

PPuNisHeRR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende hp kullanıyorum biraz çok az ısınıyor ama arkadaşımda benim bilgisayardan daha iyisi ve pahalısı toshiba var o çok çok az ısınıyor ancak benim bilgisayar kadar performanslı değil. HP performans konusunda hiç sıkıntı çıkarmayan bir laptop ama donanımsal açıdan çıkaran bir marka. Bende size 3-4 adet marka önericem DELL,ASUS, TOSHİBA,SONY bunları alırsanız özelliklerine ve fiyatıan bakmayın çünkü laptop masa üstü bilgisayar gibi değildir teknolojidir markaya bakılarak alınır bu saydığım markaları alırsanız pişman olmazsınız aksi halde diğerlerined pişman olma olasılığınız çok yüksek.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hemen hemen hepsi aynı ama Apple diğerleri gibi değil her zaman olduğu gibi.

efeoglu_yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo (IBM) Açık Ara Farkla DÜNYADA 1 Numara.
Hemen Arkasında İse Asus.
Diğer Markalarda Eski Kalite Yok.
Dell Son 3-4 Yıldır Dağıttı.
Toshiba 1-2 Yıldır Bocalıyordu, Özellikle Windows 8 De İyice Mahvoldu.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Lenovo (IBM) Açık Ara Farkla DÜNYADA 1 Numara.
Hemen Arkasında İse Asus.
Diğer Markalarda Eski Kalite Yok.
Dell Son 3-4 Yıldır Dağıttı.
Toshiba 1-2 Yıldır Bocalıyordu, Özellikle Windows 8 De İyice Mahvoldu.

Bazı yorumlarınız doğru olsada saçmalamışsınız.

Bazı markalar zaman zaman satış lideri olsada
Satışda dibe bursada bu ürün grubunda birini iyidir yada kötüdür demek sizi yaptığınız kadar kolay değildir...

Evet lenovo iyidir iyi olmasına tabi ama diğer kenara attıgın ürünlerim herhalde basit yada sorunlu modellerine denk gelmiş olmalısınız...
Lenovo nın thinkpad i kadar dell in latitude si vardır. Bir biri ile kıyasıya yarışır...
Toshibanın satalitte pro serisi hiç kullanmadın sanırım. Bi kullansan en baba lenovoyla değişeceğini sanmam.

Asus da iyidir tabiki fiyat performans da ama
Genel berimlilik destek vs. Önplana çıktığında öyle senin dediğin gibi 2. Olması zor...

Demem oki en iyi diye sıralamak çok zordur bu alanda ama tabi herkes kendi fikirlerini söylemeside gayet doğal...