En İyi Download Yöneticisi (DAP)

Bu konuyu okuyanlar

hsyn1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 sayfada adı geçen bütün indirme pro larını denedim ilk olarak dap iyi gelmişti(çünkü ilk onu kurdum) reklam dolu ve yavaş.sonra baktım millet flashget i tavsiye ediyo onu kurdum hızlı indiriyo ,doğru ama kotalı internet varken 3 defa rapid den dosya indirirken %99 da kaldı kotalılar bilir nasıl bir durum olduğunu sonra idm kurdum bu kadar özellik ve bu hız (rapidde hiç 110 altına düşmedim) nasıl birleşmiş şaşırdım açıkcası biraz uzun oldu ama kesinlikle ve kesinlikle idm deneyin pişman olmazsınız

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
internet download managaer en ıyısı
ama ben su sıralar orbıt kullanıyorum :)

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
orbitin sorunları var. durup dururken kesinti yaşatabiliyor ve indirmiyor

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
İDMAN yani internet download manager en hızlısı. Yıllardır flashget kullanırdım, meğerse kağnıymış o :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Orbit derim YouTube video indirmeyi sevenlere hiç bir eklentisiz videodan flv. dosya indirimi yapıyor. :)

mdoqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar program denedim en iyisi İDM eğer bide rapid premium varsa 130'u bile görüyor tabi 1024 bağlantı için diyorum.Resume desteği çok iyi gerçekten tavsiye ederim kullanmanızı...

adviser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet Download Manager (IDM)'yi tek geçerim arkadaş... Gayrısı hava civa.

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben kullaniyorum DAP baya güzel bi program tavsiye ederim en güzel tarafida int kesildiginde dosyayi kaldi yerden dewam ettirebiliyonuz FlashGette de bölemi bilmiyorumm

Flashget de yapıyor.Sadece bağlantı kopunca değil,programı kapatıp tekrar açtığında da devam ediyor.

bumba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yorumları okudum. Internet download MEnager bu konuda piyasanın en iyisi. Son çıkan sürümünde video indirmek için indirme butonu da eklenmiş. Program türkçe olmasına karşın satın almanız gerekiyor..

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bende dap kullanıyorum. 4mbit bağlantım var. Her zaman 440 a dayıyor..

"Dilmaç"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de senelerdir İnternetdownloadManager i kullanıyorum cok memnunum tavsiye edebilirim..!

Merhaba arkadaşlar, ben Bülent, forumunuza yeni katıldım, siteyi ve forumu sizler gibi bilgisayar kurdu bir arkadaşım tavsiye etti. Bilgisayar ve internet dünyasına dair bir çok şeyi sizlerden öğrenebilceğimi düşünüyorum ve ilk sorumla başlıyorum:
Ben de IDM kullanıyorum ve buna antivirüs entegre etmek istiyorum nasıl yapacağım?

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
FDM kullanıyorum. Teşekkürler tavsiye için. FDM yamuk yaparsa tavsiyeni değerlendireceğim. :);)

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
galiba orbit'i bir tek ben kullanıyorum :(

ama memnunum :)

akbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet download manager üzerine program tanımam cok hızlı indirior ve sitelerdeki flash ları dahi indirebiliosun