En İyi Download Yöneticisi (DAP)

Bu konuyu okuyanlar

tonce

Profesör
Emektar
Flasget'den hiçbir farkı yok sadece ücretli. Flashget derim ::) ama yinede teşekkürler. ;)

anticor

Profesör
Firefox'taki DownThemAll ya da FlashGet derim.İkisi de oldukça iyi.
Paylaşım için teşekkürler

MSDN

Profesör
arkadaşlar premium sürümü pahalı o premium sürümünde ne fark varkai tema falan değiştirebildiğin içinmi pahalı ve bir kaç özellik daha farklı diye????

Jemand

Doçent
ben kullaniyorum DAP baya güzel bi program tavsiye ederim en güzel tarafida int kesildiginde dosyayi kaldi yerden dewam ettirebiliyonuz FlashGette de bölemi bilmiyorumm

PcMaSTeR

Profesör
Arkadaşlar Orbit Diyorum. Ekranda Gördüğünüz her bir Zımbırtıyı İndirme Özelliğine Sahip Swf flv ne isterseniz. Ayrıca hız İndirme sınırlamasına da kaldırabiliyorsunuz. + özellik olarak Türkçe ;) Orbitten Önce Flashget kullanıyordum.

MSDN

Profesör
dap bazı dosyaları indirme işi bittikten sonra bozuk indirdiği için yanında flashget'i kumak gerek ;)

snra

Profesör
DAP'ı ben de kullanıyordum ama son sürümleri çok ağırlaşmaya başladı, bir sürü de reklam koydular. Ben de FlashGet'e geçtim.

better

Öğrenci
@ly dedi ki:
lanet olsun dapta trojan var

aynen allah kahretsin bu dapı her 3 dosyadan bir tanesi bozuk!!!

bi anda birden fazla dosya indirir sen pc'yi anında kitliyiveriyo (dört tane ap ayrı pc'de denedim aynen öyle oluyo) vede indirmiyo oda bazen

oBsCuR HoMmE dediği işlemleri yapsanda yapmasanda hiç bir şey fark etmiyo internet yoğunluğuna bağılı indirme hızı boş şeyler onlar

arkadaşlar dap tek özzelliği parasını verip 35$ "dap premium" alınca farkını anlayabilirsinizyoksa böyle boş boş free programlarla uğraşmayın yani!!!!

Fth17

Öğrenci
İnternet Download managerden ötesi yalan hepsini denedim dap iyi demeyin bana o en nefret ettiğim malesef.idm yi deneyin arkadaşlar

SDN Son Haberler

Son mesajlar