En iyi converter (video çevirici) hangisi

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
.................................Lütfen Yardım...........................
Flv vb. internetten indirilmiş videoları mpg, mpeg, mp3,mp4,avi vs. şeklinde videolara çevirmek için en iyi, Türkçe program hangisi dir? Bana yardımcı olursanız sevinirim..
Herkese şimdiden teşekkürler, iyiakşamlar. :clover:

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Total Video Converter diyorlar ama bilmiyorum tam olarak

Bakisar

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Benim tüm formatlardan sonra kurduğum iki tane video programı var.Edit konusunda cyberlink power director 1 numara şu an v8 en son.convert konusunda Kingdia video converter.bu program playerlerin açmadığı yarım videoları bile çeviriyor örneğin 1. partını indirdiğin bir video yarım açılmışken açılmış kısmını bağımsız video olarak convert edip alabiliyorsun..

bu arada ikisi de ingilizce

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
S.U.P.E.R ve Format Factory çok iyi programlardır. (İkisi de ücretsiz) SUPER çok gelişmiş olduğu için biraz karışık gelebilir. O nedenle daha kolay olsun isteyen arkadaşlar sürükle bırak şeklinde dahi dönüşüm yapabilecekleri Format Factory'i tercih edebilirler. Arkadaşların dediği gibi tamamen ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır; oldukça da başarılıdır.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Format Factory Tavsiye ederim.

elmaşekeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar biliyomusunuz internetten alışveriş çok artmılş bence bi bakın üstelik 24 saat AÇIKKK:dirol::w00t:

egemenay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Format Factory tek gecerim, total converterde sorun yasadım cevirince ses geriden geldiyordu ama bu program cok cok iyi tavsiye ederim.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben daha uzman bir şey arıyorum. Kaliteyi hemen hemen hiç bozmayacak. Parası sorun değil adını verin yeter:)

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Adobe premiere al hem video düzenlersin hem de media encoder ile istediğin formata dönüştürebilirsin. Bu media encoder ı ayrı da yükleyebiliyorsun yanılmıyorsam.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Adobe premiere al hem video düzenlersin hem de media encoder ile istediğin formata dönüştürebilirsin. Bu media encoder ı ayrı da yükleyebiliyorsun yanılmıyorsam.

Kaliteyle fazla oynamıyor değil mi? Sen kullandın mı?

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
S.U.P.E.R ve Format Factory çok iyi programlardır. (İkisi de ücretsiz) SUPER çok gelişmiş olduğu için biraz karışık gelebilir. O nedenle daha kolay olsun isteyen arkadaşlar sürükle bırak şeklinde dahi dönüşüm yapabilecekleri Format Factory'i tercih edebilirler. Arkadaşların dediği gibi tamamen ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır; oldukça da başarılıdır.

Bunlara ilaveten; ''MediaCoder'' yazılımını da deneyebilirsiniz. Yukarıdakilerle benzer yapıda, Türkçe destekli ve ücretsizdir.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Format Factory..Tek geçerim

Free imiş. Düşük özellikli mi? Yoksa dönüştürülen videolara kendi reklamını mı yapıştırıyor?

---------- Post added at 16:08 ---------- Previous post was at 16:06 ----------

Bunlara ilaveten; ''MediaCoder'' yazılımını da deneyebilirsiniz. Yukarıdakilerle benzer yapıda, Türkçe destekli ve ücretsizdir.

Sen öneriyorsan deneriz Blackout:)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
format factory tamamen ücretsiz ve reklamsızdır. mediacoder'i bide biz kurcalayalım bakalım.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Format Factory gayet iyi ...

ekranalntscc.jpg

ekranalnts0.jpg

ekranalnts1m.jpg

ekranalnts2v.jpg

ekranalnts3p.jpg

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Programları detaylı bir şekilde kullandım.

Format Factory bana göre bir adım öne çıkıyor. Kaliteyi istediğiniz şekilde ayarlıyor. Bozuyor biraz ama bozmayan dönüştürücü var mı? Şu ana kadar gördüğüm en iyi dönüştürme sonucunu Format Factory verdi. Tavsiye ederim :)

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bence en süperi bu. dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm ama tek sorun ing olması.ama kullanımı çok kolay, ücretsiz,ve herşeyi çevirebiliyor.

emreucar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4Media Video Converter tek gecerım..Istedıgın Formata cevırebılırsın.Ayrıca serılıda mevcut.tam surum yapabılırsın.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar zaten yazmışlar bende teyit edeyim artık.FormatFactory en kullanışlı ve ücretsiz çevirici.ayrıca türkçe zaten.yeni sürümlerinin indirirseniz görürsünüz.