Tipard Video Converter Platinum Giveaway - 1080p HD Video Dönüştürmek için güçlü ve süper hızlı video dönüştürme programı - Ücretsiz Tam Sürüm Lisans

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Tipard Video Converter Platinum Giveaway Free Registration Code

Herhangi bir videoyu MP4, MKV, FLV, AVI, MOV, WMV, 3GP'ye ve 250'den fazla formata dönüştürün.
Herhangi bir videodan ses dosyalarını ayıklayın ve MP3, AAC, WMA vb. Formatlara dönüştürün.
İPhone, iPad, iPod, Samsung gibi geçerli cihazları ve iMovie gibi düzenleme yazılımlarını destekler.
Daha hızlı dönüştürme hızı ve daha yüksek çıktı kalitesi.

tipard-video-converter-platinum-registration-code-1024x595.jpg

Kampanya sayfası: Tipard Video Converter Platinum

Kaynak: Tipard Video Converter Platinum Giveaway Registration Code

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Olabilir fakat bir site tanıtılıyor. Bu da reklama girer. Belirli programların satın alma durumları indirimler gösteriliyor olabilir. Ama çeşitli siteler üzerinden. Kişiye özel alım satım gerçekleşiyor. Kişi kazanıyor. O zaman herkes aynısını yapsın. Spam gibi sürekli konu bunlarla dolsun forumda ? Belki anlatamadım ne demek istediğimi de neyse. Belki başka durumlar vardır bilmediğimiz.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Belki başka durumlar vardır bilmediğimiz.
Bak şimdi, bunu paylaşınca insanlar orijinale yöneliyor. Forum da bunu destekliyor. Beğenen insanlar da lisansı dağıtan yere para kazandıracak? Bunlar yasal ve sitenin dağıttığı keyler yani. Bunu paylaşınca reklam olduğunu sanmıyorum. Zaten olsaydı konu çoktan silinirdi ;)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Olabilir fakat bir site tanıtılıyor. Bu da reklama girer. Belirli programların satın alma durumları indirimler gösteriliyor olabilir. Ama çeşitli siteler üzerinden. Kişiye özel alım satım gerçekleşiyor. Kişi kazanıyor. O zaman herkes aynısını yapsın. Spam gibi sürekli konu bunlarla dolsun forumda ? Belki anlatamadım ne demek istediğimi de neyse. Belki başka durumlar vardır bilmediğimiz.

Giveaway of the day sitesi hayır vakfı mı? veya sharewareonsale? Kardes kimse kimseye zorla birsey satamaz! Reklam degil kaynak gösteriliyor! Ben bugün üye olan spam/reklam pesinde kosan biri degilim. Bu ürünü burada paylasmadan önceki sürecinde ortalama 2 saatlik bir emek veriyorum ve sen gelip burda kafadan reklam vs yazip cikip gidiyorsun. Ne kadar kolay saga sola camur atmak. Sen hakliysan zaten yönetim gerekeni yapar. Tartisacak birsey yok.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bak şimdi, bunu paylaşınca insanlar orijinale yöneliyor. Forum da bunu destekliyor. Beğenen insanlar da lisansı dağıtan yere para kazandıracak? Bunlar yasal ve sitenin dağıttığı keyler yani. Bunu paylaşınca reklam olduğunu sanmıyorum. Zaten olsaydı konu çoktan silinirdi ;)
Bilemiyorum bana çok normal gelmedi. Orjinal lisans olması önemli değil. Site aracılığı ile oluyor. Anlatmak istediğim nokta bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Giveaway of the day sitesi hayır vakfı mı? veya sharewareonsale? Kardes kimse kimseye zorla birsey satamaz! Reklam degil kaynak gösteriliyor! Ben bugün üye olan spam/reklam pesinde kosan biri degilim. Bu ürünü burada paylasmadan önceki sürecinde ortalama 2 saatlik bir emek veriyorum ve sen gelip burda kafadan reklam vs yazip cikip gidiyorsun. Ne kadar kolay saga sola camur atmak. Sen hakliysan zaten yönetim gerekeni yapar. Tartisacak birsey yok.
Neyse ben anlayacağımı anladım zaten. Çamur atma değil bu durum emekle de ilgisi yok.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bilmediğiniz konularda yorumdan ziyade öğrenmeyi tercih edin.
Diyelim ki bilmiyorum fakat yorumlarımın silinmesi hiç hoş değil kişilerin forumda birbirlerine saygı duymadıktan sonra ne anlamı kalıyor fikir belirtmenin. Ki karşıdaki kişiye kötü birşey demedim. Sadece ilginç bir durum mantık dışı ki bu kadar kişinin ayaklanması da ayrı kafamda farklı sebepler oluşuyor. Hele ki adminlerin hemen el atması konuya.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Diyelim ki bilmiyorum fakat yorumlarımın silinmesi hiç hoş değil kişilerin forumda birbirlerine saygı duymadıktan sonra ne anlamı kalıyor fikir belirtmenin.
Benim de sanırım 2 kere silinmişti. Haklı olduğum halde, sırf özelden ulaşmadığım için :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Diyelim ki bilmiyorum fakat yorumlarımın silinmesi hiç hoş değil kişilerin forumda birbirlerine saygı duymadıktan sonra ne anlamı kalıyor fikir belirtmenin. Ki karşıdaki kişiye kötü birşey demedim. Sadece ilginç bir durum mantık dışı ki bu kadar kişinin ayaklanması da ayrı kafamda farklı sebepler oluşuyor. Hele ki adminlerin hemen el atması konuya.

Kardes suan burada bir ayrim veya taraf tutma söz konusu degildir. Mantik disi dediginiz nedir? Sizin pencerenizden bakarsak (hersey reklam vs ise] kimse farkli bir marka veya site adini agzina alamaz. Dijital dünyada her anlatim her tanitim bir marka ismine ve sayfasina dokunur. @Hakkı Alkan yeni bir iPhone telefon ciktigi zaman özellik ve kutu icerigi tanitimi yapiyor, sen o zaman reklam yapiyor izlemeyeyim diyor musun? Benim burada yaptigim seyde ayni mantiktadir! Burada insanlar ücretsiz ve yasal yollarla programlarin lisans anahtarina sahip oluyor. Senin amacin üzüm yemek degil, bagciyi dövmek! Ben reklam yapiyorsam, @Hakkı Alkan reklam yapip para kazaniyorsa bu demektir ki bu platformun kurulus amaci her iki tarafinda (üyelerin, ziyaretcilerin ve site sahibinin) fayda ve kazanc saglamasidir! Benim icin bu tartisma konusu kapanmistir. Reklam diyen paylasimlarimi görmezden gelir olur biter.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
@Hakkı Alkan ile sizin yapmış olduğunuz şey aynı değil. Key satın almak veya program satın almak isteyen kişi o sitenin sayfasından pek ala alabilir. Fakat burada sizin yaptığınız şey herhangi bir site üzerinden gerçekleşiyor. Bakın burada emeğe birşey demiyorum. Sizden önceki birçok kişi de reklam olarak görülmesin o zaman. Onlara da haksızlık olmadı mı şimdi ? Hani bazı siteler reklam alır yayınlar forum sitesi ile anlaşma sağlanır. Böyle birşey de değil. Nickiniz bile @Lisans Bul size de normal geliyorsa hiçbir şey demiyorum. Ve umarım adminler modlar yorumumu silmez de özgürce fikir paylaşabiliriz. Ben bu foruma birçok forum deneyimleyip en iyisi bu forum diye düşünerek geldim. Fakat fikirlerim değişmek üzere.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bizim için keylere bakıyor işte, daha ne istiyorsun? Reklam olsa çoktan silinir, bunu benden daha iyi biliyorsun.
Kardeşim ona birşey demiyorum tamam güzel birşey olabilir. Ama spam gibi bildiğimiz reklam değil de nedir ? Sürekli farklı programlar için konu açıldığını düşünün. Sitenin hali ne olur ? O zaman herkes yapsın bunu ben site açayım legal key satayım burada paylaşayım oh ne güzel ! Başkaları da yapsın site bu tarz konulardan geçilmesin. Demek istediğimi anladınız mı bilmiyorum. Modlar-adminler yorumumu siliyor olacak şey değil. Kendi fikirimizi söyleyemeyeceksek neden buradayız ?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
@Hakkı Alkan ile sizin yapmış olduğunuz şey aynı değil. Key satın almak veya program satın almak isteyen kişi o sitenin sayfasından pek ala alabilir. Fakat burada sizin yaptığınız şey herhangi bir site üzerinden gerçekleşiyor. Bakın burada emeğe birşey demiyorum. Sizden önceki birçok kişi de reklam olarak görülmesin o zaman. Onlara da haksızlık olmadı mı şimdi ? Hani bazı siteler reklam alır yayınlar forum sitesi ile anlaşma sağlanır. Böyle birşey de değil. Nickiniz bile @Lisans Bul size de normal geliyorsa hiçbir şey demiyorum. Ve umarım adminler modlar yorumumu silmez de özgürce fikir paylaşabiliriz. Ben bu foruma birçok forum deneyimleyip en iyisi bu forum diye düşünerek geldim. Fakat fikirlerim değişmek üzere.

Kime lisans satin alin demisim? Ben insanlari direk kampanya sayfasina yönlendiriyorum. Kampanya sayfasi sahibi kim genellikle yazilimcinin resmi kendi sitesi. Kardes sen rahat ol, Türkiyede 90% oraninda yazilim satin alma aliskanligi yok. Burada 16 adet hepsi bir arada pc yazilim paketini 0.80 sent ile satiliyor diye teklifi duyurdum 1 kisi satin almadi, bedava fiyat diye kendim satin aldim :) Kaldi ki bu paylastigim ürünler minimum $39.95 fiyatla satiliyor kimse almaz. Sen rahat ol paralari cuvallara falan doldurup rahat uyumuyoruz.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kime lisans satin alin demisim? Ben insanlari direk kampanya sayfasina yönlendiriyorum. Kampanya sayfasi sahibi kim genellikle yazilimcinin resmi kendi sitesi. Kardes sen rahat ol, Türkiyede 90% oraninda yazilim satin alma aliskanligi yok. Burada 16 adet hepsi bir arada pc yazilim paketini 0.80 sent ile satiliyor diye teklifi duyurdum 1 kisi satin almadi, bedava fiyat diye kendim satin aldim :) Kaldi ki bu paylastigim ürünler minimum $39.95 fiyatla satiliyor kimse almaz. Sen rahat ol paralari cuvallara falan doldurup rahat uyumuyoruz.
Mesele o değil de umarım dediğim şey anlaşılır. Peki adminlerin yorumlarımı silmesini nasıl değerlendiriyorsunuz bunu da açıklayın. Kötü birşey de demedim. Kendi fikrimi söyledim sadece ?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Kardes yazilim olmazsa donanim bir hictir. Forumda her konuda kategori var. Aksama kadar gereksiz sacma sapan konular aciliyor ve gereksiz bos yorumlar yaziliyor kimseye bir faydasi yok. Sen o konulari görme, buraya gel insanlarin faydalandigi konuya balta vur. Savundugun tezin hakli bir yani yok. Forumda acilan en faydali konulardan biri bu bölümde acilan konular ve duyurulardir. insanlar warez trojenli programlardan kurtuluyor. Sen hakli olsaydin inan bana, ben simdiye kadar bin defa ucusan üyeler sayfasinda listeye gecerdim.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kardes yazilim olmazsa donanim bir hictir. Forumda her konuda kategori var. Aksama kadar gereksiz sacma sapan konular aciliyor ve gereksiz bos yorumlar yaziliyor kimseye bir faydasi yok. Sen o konulari görme, buraya gel insanlarin faydalandigi konuya balta vur. Savundugun tezin hakli bir yani yok. Forumda acilan en faydali konulardan biri bu bölümde acilan konular ve duyurulardir. insanlar warez trojenli programlardan kurtuluyor. Sen hakli olsaydin inan bana, ben simdiye kadar bin defa ucusan üyeler sayfasinda listeye gecerdim.
Hayır onlara da hep yazdım. Korsan paylaşım yapanlar oldu bir çok şeyde yazdım. Ama sanırım anlaşılmak istenmiyorum ya da anlamak istemiyorsunuz. Bu durumda da konuşmanın tartışma yapmanın manası kalmadı.

Modlar reklam olarak değerlendirmedi ve paylaşıma izin verdi. Senin ısrarla reklam yazdığın yerleri sildi.
Peki tamam siz haklısınız.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Hayır onlara da hep yazdım. Korsan paylaşım yapanlar oldu bir çok şeyde yazdım. Ama sanırım anlaşılmak istenmiyorum ya da anlamak istemiyorsunuz. Bu durumda da konuşmanın tartışma yapmanın manası kalmadı.

Peki tamam siz haklısınız.

Ben sizi cok iyi anliyorum, sizin takildiginiz nokta kaynak sayfasi ama yine teziniz gecerli degil. Bir örnek vereyim amaciniz kazanc saglayan kisi/kisiler/siteler ise; en basit sekliyle burada editör arkadaslar haber paylasiyor ve haberin ilk paragrafi görünüyor okumak icin kaynak sayfaya gidiyor merak eden kisiler. (Hürriyet, milliet, sabah vs vs) Bu haberi okumak icin gittikleri sitelerde basta adsense olmak üzere zibil gibi reklam var, simdi sen bu paylasilan haber konusunda verilen linkteki haber sitesinde reklam var ve haber sitesi reklam gösteriminden veya reklam tiklamasindan para kazaniyor niye o haber sitesine link cikisi veriyorsunuz diye bir tezi savunabilir misin? "HAYIR" Insanlar artik bilgili ve bilincli. En uygun fiyat nerdeyse hangisi isine geliyorsa oradan satin aliyor. Benim verdigim kaynak sayfasindan satin almis veya almamis buradaki mevzuu o degil. Ben zaten ücretsiz lisans anahtarinin yolunu gösteriyorum, insanlar bedava ürün varken giderde para ödeyip alir mi? Takildigin konu yanlis kardes. Sen paylasimlardan bilgi almaya ve faydalanmaya bak, gerisi bos tartisma olur!