En iyi antivirüs proğramı hangisi?

En iyi antivirüs hangisi başka öneriniz varsa yorum olarak yazınnnn

• Kullanılan toplam oy
    117

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bende kapersky kullanıyorum bence çok iyi hiç sorun çıkarmadı pc yide kasmiyor gayette kullanışlı :)

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Avira kullanıyorum. Ücretsiz ve sistemi hiç kasmıyor diyebilirim. indirmek isteyenler temizindir.com dan indirebilirler.

quentana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba , bir antivürüs programı kullanmak istiyorum ama hangisini tercih edeceğime karar veremedim . Cihazım masa üstü olup özelleikleri aşağıdaki gibidir.

İntel Core i7-3820 3.6 GHZ
16 GB Ram
Win7 64-bit Ultimate

Sizce hangi antivirüs programını kullanmalıyım.

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
en iyi antivirüs kullanıcının kendisidir. programlar bir yere kadar sizi korurlar. siz ayağınızı taştan esirgemez tehlikeli şeyler yaparsanız bulaşır. paranoyaklık varsa linux kullanın. yıllardır pc kullanıp virüs, trojan, keylogger,vs,vs.. şeylerin nasıl bulaştığını, nasıl fark edilebileceklerini bilmeyen varsa kusura bakmayın ama hak etmiştir. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. onca sene pc kullan ama ona dair detaylı bilgileri öğrenme sonra "neyim var benim ?". neyin yok ki ?

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben norton derim.şu anki versiyonlarında kasma yok.sisteme ağırlık bindirme yok.işini layıkıyla yapıyor.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Norton kullanıyordum yalnız bir sonraki kesinlikle kaspersky olucak....
Norton kullanırken bilgisayarıma virüs girdi. sürekli olarak tarama yapiyorum. Her hızlı taramada 6 virüs buluyor ama hiç silinmiyor bu gibi nedenler. Yoksa sorun bendemi onuda bilemedim :S

sakinkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
avg 2014 internet security var memnunum aslında.internette güvenli gezinebiliyorum.firewall bile var.bununla birlikte avg pc tune up 2011 kullanıyorum.bilgisayarın performansını epey arttırdı.fakat şunu söyliyeyim,ne kadar siliniyor desede her virüs, isterseniz en kalitelisini getirin hiçbir virüs programı tarafından silinemez.siler gibi gözükür.bunu silebilmek için dosyanın kilitlerinin açılması lazım veyahut virüs prıgramının virüssüz dosyayı temin edip yerine kopyalaması lazım.böyle bir antivürüs programları olduğunu zanetmiyorum.size atvsiyem kurdğunuz programların,yaptığınız cracklerin internet bağlantılarını mümkün olduğunca bilgili ve kuvvetli bir şekilde antivürüs programınızın firewallından engelleyin.eğer yeterli bilgiye sahipseniz,windows işletim sistemi bağlantılarını da.arkadaşların da dediği gibi iş sizde bitiyor.elle virüs kontrolü yapmak(aynı zamanda) daha iyidir.virüs programları genellikle kilitli anahtar dosyalar çok bırakırlar.(çalıştır-regedittten lüzumsuzlara göz atabilirsiniz).ve silinmezlerde.bunun için unlocker programı mevcut.fakat virüsü yaklayabilmek için yine anti vürüs programlarına ihtiyaç var.özellikle arka plan çalışan programlara dikkat edin.genellikle google çok bırakır.system ve system 32 dosyalarına da bırakır.silersin.bi şekilde yine yükler.engellersin firewallden,bilgisayara aralıklı reset atar.(başıma geldi ordan biliyom).micosoft ürünleri kullanmayı kabullendiyseniz bilgi korsanlarından kurtulması zordur.bunlar gerektiğinde bilgiyi paraya çevirmesini iyi bilirler.ben bilseler nolur bilmeseler nolur dedim.bende önemli bilgimi var :D.bilgisayar çökmesi vs. olmasın yeter dedim.avg yi yeterli gördüm kendime.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
avat premier kullanıyodum 1 aylık deneme sürümünü sonra kampanya çıktı 50 kişiye avast premier lisansı verilecek diye neyse katıldım ama çıkmadı bende trend micro titanium maximum security kullanıyorum şimdi orjinal lisanslı gayet iyi şu ana kadar.

Joque

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllardır Kaspersky kullanırım, bilgisayarım virüs yüzünden hiç çökmemiştir. Hatta virüs programı kullanmadığım zaman enfeksiyon sebebiyle bilgisayar ağırlaştığında bile Kaspersky kurup eski haline getirmişliğim vardır. Fakat Kaspersky bilgisayarı kasmaz diye de bir yalan yok. Sistem kaynaklarını kullanıyor biraz doğruya doğru, ama güvenlik sektöründe ilk sıralardadır.

Saygılar..

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
En iyisi Kaspersky. Çünkü diğerleri bilgisayarı yavaşlatıyor.
Kaspersky ise hiç yavaşlatmıyor. Biraz kullanması zor.
Ben ESET NOD32 Antivirüs 7'yi kullanıyorum biraz bilgisayarı yavaşlatıyor ama kullanması Kaspersky kadar zor değil, bilgisayarı çok iyi koruyor hatta oyun modu var çok işe yarıyor diğer antivirüs proglarında var mı bilmiyorum ama olmalı.

prof_crayz666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretsiz diyorsan avira, ücret ödeyerek sahip olmak istiyorsan kaspersky

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky alınır o yüzden oyum ona ama eğer trend micro titanium olsa onu seçerdim.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kaspersky 2014 sürümlerinde nasıl eski sürüm kaspersky 2013 daha iyidi kasmıyordu deniliyor katılıyormusunz.

HypeRocktiF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kaspersky 2014 sürümlerinde nasıl eski sürüm kaspersky 2013 daha iyidi kasmıyordu deniliyor katılıyormusunz.
Kasma sistemden sisteme değişir ama sistem ne olursa olsun açılışta simgelere geç gelen bir kaspersky icon'u hala var onun dışında kasma yoktu, bence de 2013 daha iyiydi güncellemeler sık sık geliyordu en son 10 gün önce kullanmıştım KIS 2014 güncellemeler neredeyse eset gibi 5-10 saat'de bir geliyordu ben şuan Norton IS 2014 satın aldım onu kullanıyorum her 5-10 dk da bir güncelleniyor ve symantec kalitesi.
Sıralamam şöyle:
Symantec: Norton Internet Security 2014
Kaspersky: Internet Security 2014
Bitdefender: Internet Security 2014

Shengineer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
microsoft security essential var bende şuan ne kdr güvenilir bilen var mı?

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kas 2014

- - - Mesaj Güncellendi - - -

g data 2014

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kasma sistemden sisteme değişir ama sistem ne olursa olsun açılışta simgelere geç gelen bir kaspersky icon'u hala var onun dışında kasma yoktu, bence de 2013 daha iyiydi güncellemeler sık sık geliyordu en son 10 gün önce kullanmıştım KIS 2014 güncellemeler neredeyse eset gibi 5-10 saat'de bir geliyordu ben şuan Norton IS 2014 satın aldım onu kullanıyorum her 5-10 dk da bir güncelleniyor ve symantec kalitesi.
Sıralamam şöyle:
Symantec: Norton Internet Security 2014
Kaspersky: Internet Security 2014
Bitdefender: Internet Security 2014

Norton varken norton kullanılır çok haklısın vatan hepsiburada ereyon alışveriş siteleri notonu tercih ediyor.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben norton diyorum.4 yıldır kullanıyorum.hiç bir sıkıntı yaşamadım.önceki versiyonlarında biraz kasma sorunu oluyordu ama 2011 versiyonundan itibaren bu sorundan arınmış olarak karşımıza çıktı.çok hafif ve kasma yok.rami fazla kullanmıyor.herşeyi hemen tarıyor.mail.ru sitesine hergün girerim.sitede ki herşeyi tarıyor.

mustafa713

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben esed nod 32 7 kullanıyorum ve çok memnunum onu kullan derim

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
G-Data Internet Security 2014 1 yıllık yasal lisansa sahibim. Memnunum şahsen.

goz_capkini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nortonu tek geçerim ama yokluğunda eset nod32 de iyi.

CanBozdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
erkek adam antivürüs kullanmaz moruk. Virüsü daha modemden içeri girmeden kendi yakalar :) cay cuy ötüyo , at gibi gişnemeler ,ne o virüs bulmuş bide napayım diye soruyo getir besleyelim . virüs programı daha virüs yaklaşırken ötecek moruk

gladyo5539

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Bitdefender Total Security 2014
Hem Tam Koruma Hemde Safepay yani kendi internet tarayıcısı
İsteyene Link Atabilirim Ve 270 günlük serialiyle birlikte...
Yanlız Tek Sorun Var Oda Sistemi Biraz Yoruyor...