En iyi amiral gemisi

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar suan aklim cok karisik S5 mi Lg G3 mu Note3 mu Z2 mi Iphone 5S mi beni uc yil idare edicek bir telefon istiyorum android olsun ama ios ta cekici buyuk ekran istiyorum ama cok da buyuk deil suan en iyi ozelliklere sahip hangi telefon karar veremedim biraz daha mu beklesem bilemiyorum yardim ediiiiinn!!!

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Lumia 1520 al 3 değil 5 yıldan fazla idare edersin.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Z2 one m8 ya d a g3 al bunlari git teknoloji markette elle karistir hangisi hosuna giderse

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Z2'nin sorunları varmış. Isınma, kasa açıklığı, Wi-Fi, sensör sorunu gibi sorunları var. S5 çöp. Ya One M8, ya G3, ya da iPhone 5S al. Ama büyük ekran istediğin için iPhone 5S'te elenir. Geriye One M8 ve G3 kalır. Sana kalmış artık.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z2'nin sorunları varmış. Isınma, kasa açıklığı, Wi-Fi, sensör sorunu gibi sorunları var. S5 çöp. Ya One M8, ya G3, ya da iPhone 5S al. Ama büyük ekran istediğin için iPhone 5S'te elenir. Geriye One M8 ve G3 kalır. Sana kalmış artık.
Sizin dediginiz gibu G3 alicam galiba bide onu saatiyle almaya kalksak 2500 I gecer mi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaslar suan aklim cok karisik S5 mi Lg G3 mu Note3 mu Z2 mi Iphone 5S mi beni uc yil idare edicek bir telefon istiyorum android olsun ama ios ta cekici buyuk ekran istiyorum ama cok da buyuk deil suan en iyi ozelliklere sahip hangi telefon karar veremedim biraz daha mu beklesem bilemiyorum yardim ediiiiinn!!!
ios tarafında iphone 5s androidde sana htc one m8 derim neden one m8 arayüz olarak en stabil çalışanı çökme takılma donma şişme olmuyor bu yüzden m8

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tüm telefonları eline alıp kullan
Android telefonlar arası çok fark yok
Tercih kısmı artık daha çok tasarım-görüntü, ağırlık, telefonu hissediş gibi durumlarla değişir

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Bence Lg g3 almalisin. Xperia z2'de full hd ekran (1920x1080) kullanilmis ustelik ppi degeri lg g3 e gore dusuk. Lg g3'un ekran kalitesi malum quad hd 1440x2560 pixel, ppi degeri 538, gorilla glass 3. Kamera konusunda xperia z2 onde. Sony lensleri bir cok amiral telefonda kullaniliyor. Sony exmor lensleri artik kendini kanitlamis lensler olarak oppo ve oneplus one telefonlarinda da kullaniliyor. Ustelik cmos sensorlerin tarihini sony degistirdi desek yanlis olmaz. daha fazla isik daha gercekci ve kaliteli fotograflar demek. Ayni zamanda sony xperia z2 nin gece cekim kalitesi de cok iyi. On kamera konusunda her iki telefonda ayni sayilir. Islemci konusunda her iki telefonda ayni yongayi kullaniyor. 801 snapdragon. Xperia z2 16gb ile lg g3 ise 32 gb ile gelmekle birlikte her ikisi de 128 gb'ye kadar external bellek destekliyor. Pil konusunda xperia z2 3200 mAh ile lg g3'un onune geciyor. Lg g3 3000 mAh'lik pile sahip. Ek olarak sony xperia z2 stereo hoperlore sahip. Cpu saat hizi olarak lg g3 200 mhz daha hizli.